7.07.2015

Dove Powder Soft antiperspirants: atsauksme


Sveikas daiļās!

Šogad vasara mums pagadījusies lietaina,taču es ceru,ka saulīte vel paspēs mūs palutināt-tieši tāpēc šīs dienas raksts par vasarai aktuālu produktu-antiperspirantu.
Mana pieredze ar Dove produktiem ir bijusi pozitīva,tāpēc šodien vēlos pastāstīt par jaunāko no Dove ģimenes- Powder Soft antiperspirantu sēriju.

Es visus šāda veida produktus saucu par dezodorantiem,taču kā izrādās,starp vārdu dezodorants un antiperspirants ir būtiska atšķirība.
Dezodoranta sastāvā ir alkohols un to vienīgā funkcija ir novērst nepatīkamo aromātu,kurš rodas svīšanas procesā.
Antiperspiranta sastāvā nav alkohola un šie produkti kontrolē svīšanas intensitāti,kā arī iznīcina baktērijas,kas nodrošina ilgstošu svaiguma sajūtu.


Lai radītu šos produktus, Dove iedvesmojās no bērnu ādas maiguma un sirnīgajām rūpēm par to. Antiperspiranti nodrošina maigas rūpes par ādu padusēs,patīkamu aromātu,kā arī aizsardzību pret svīšanu 48h garumā.
Powder Soft sērijas antiperspirantu sastāvā ir 1/4 mitrinoša krēma,kas palīdz mazināt ādas kairinājumu un nodrošina,ka āda padusēs tiek mitrināta.


Šos varu nosaukt par labiem ikdienas dezodorantiem-tie labi mitrina padušu ādu,nav ne sausa,ne kairinoša sajūta. Man patīk šo produktu smarža-patīkami svaigs pūdera aromāts,kas liek justies atsvaidzinoši. Aizsardzību pret svīšanu 48 h garumā gan nepārbaudīju,jo nevienu produktu tik ilgi uz savas ādas neatstātu. Aizsardzība ir tieši tāda,kas nepieciešama ikdienā,ja nav nosliece uz pastiprinātu svīšanu.

Priekšroku dodu rullīša formātam,jo man pūšamie dezodoranti nekad nav īsti gājuši pie sirds.


Vērtējums 8/10
Iegādāties var Drogas veikalos
Cena: aptuveni 3,50 eur


Vai esat mēģinājušas šo sēriju? Kāds ir Jūsu iecienītākais antiperspirants?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.