8.15.2015

Kā es kopju savu ādu sauļošanās sezonā!

Ir dīvaini rakstīt par sauļošanās aktualitātēm gandrīz augusta vidū,taču šovasar laikapstākļi uzvedas pagalam dīvaini :(


Lielāko daļu siltās sezonas esmu pavadījusi darbojoties,taču esmu bijusi arī jūras krastā,tāpēc arī šodienas raksts par to,ko es izmantoju un kas man iemīļots.


 Mana sauļošanās "rutīna" sastāv no 5 produktiem. Šīs ir tās lietas,kuras izmantoju šovasar,lai iegūtu kaut necik iedegumu rudens sezonai :)


1. The Body Shop Virgin Mohito sērijas ķermeņa skrubis- šo lietoju,lai maigi atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām. Ādu nemocu ar spēcīgiem,asiem skrubjiem. Svaigais mohito aromāts procesu padara vēl baudāmāku. Plašāks kolekcijas apskats ŠEIT


2. Lovea sauļošanās eļļa ar spf 10-eļļai piemīt patīkams aromāts,noteikti vasarīgs un atvaļinājuma cienīgs, produkts ātri uzsūcas un nepaliek eļļainā kārtiņa,kas sev klāt pievelk visas pludmales smiltis.
Lielākoties,man patīk izmantot sausās eļļas,jo tās mitrina ādu un liekas,ka iedegums izveidojas labāks,kā izmantojot losjonus.Šai sastāvā nav parabēnu,taču atrodams 1% tajiešu monoi eļļas. Vienīgais mīnuss ir tas,ka tam ir tik zems spf.ja šādai eļļai būtu spf 20 vai 30,es būtu sajūsmā.Pagaidām no visām sauļošanās eļļām,kuras esmu mēģinājusi,konsistences un iedarbības ziņā šī man patīk vislabāk.

3. Garnier ambre solaire sauļošanās losjons spf 20-šis ir losjons,kuru izmantoju,ja dienu pludmalē plānoju pavadīt uz aktīvās nots. Šo bez raizēm smērēju virsū un tad spēlēju volejbolu,peldos vai kā citādi izklaidējos. Patīkama smarža un neatstāj baltos pleķus vai švīkas.Sastāvā atrodamais C vitamīns stiprina ādas dabiskās aizsargspējas un aizsargā pret saules staru radītajiem bojājumiem ilgtermiņā.
No mēģinātajiem losjoniem šis ir mans favorīts.


Pēc kārtīgi pavadītas dienas jūras krastā ir svarīgi mitrināt ādu. Protams,veikalos ir nopērkami dažādi "after sun" produkti, taču es izmantoju ko citu,kas man strādā tik pat labi,ja ne vēl labāk.

4. The Body Shop Hemp Body Butter: šis ir biezas konsistences ķermeņa sviests ar īpaši kopjošām īpašībām sausai ādai. Tā kā saules stari un jūras ūdens ādu nemitrina,šis ir lielisks pēc sauļošanās kompanjons. Šo izmantoju vairāk uz vakara pusi,lai pa nakti viss kārtīgi sasūcas. Plašāka informācija šeit .

5.Dove Purely Pampering sausā ķermeņa eļļa: otrs produkts,kuru esmu iemīlējusi šajā vasarā. Man patīk tas,cik šī eļļa ir viegla,tā uzsūcas zibenīgi un āda ir pieskārienam maiga un gluda.

Diemžēl pēdējā reizē,kad biju jūrā,mazliet aizrāvos ar laiskošanos saulē un apdedzinājos. Šis ķermeņa sviests un eļļa tika lietoti 2x dienā- no rīta un vakarā. Rezultāts bija iepriecinošs-āda nost nenāca (kaut arī biju pārliecināta,ka nāks),iedegums saglabājies zeltains un āda jūtas mitrināta.Tāds nu ir mans sauļošanās sezonas minimums.
Tam visam klāt spilgts un krāsains peldkostīms,kimono un lielas saules brilles :)

Kā Jūs kopjat savu ādu sauļošanās laikā?
Vai esat mēģinājušas kādu no šiem produktiem?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.