8.28.2015

L'Oreal Infallible lūpu spīdumi: atsauksme

Šīs dienas raksts būs par manu pieredzi ar jaunajām L'Oreal atvasēm-Infallible lūpu spīdumiem.
Ražotājs stāsta,ka šis ir jaunās paaudzes lūpu spīdums ar inovatīvo aplikātoru,kas pielāgojas lūpu formai.Lūpas tiek mitrinātas 5 stundu garumā. Pieejami ir 12 dažādi toņi,ar 3 dažādām tekstūrām-matētu,krēmīgu un mirdzošu.


Sākšu ar to,ka,manuprāt,šie vairāk pieder pie lūpu krāsām.Produkta pigmentācija ir spēcīga,tāpēc to negribu saukt par spīdumu. (Spīdums parasti asociējas ar kaut ko plānu,vieglu un mazliet lipīgu)
Veikalā papētīju toņus-ir daži ar mirdzumiem un gliteriem (šie gan nebūs tie,kurus es izvēlētos,bet kādai noteikti tie izskatās lieliski), bija skaists persiku nude tonis,kas lieliski izskatītos ikdienā,kā arī ievēroju vienu skaistu plūmi (uz šo metu acis rudens periodam).

No visiem trīs toņiem (110 I've got the power, 407 Smoke me up; 404 Raspoutine me) pēc krāsas man patīk tumšā oga -407 Smoke me up, bet pēc tekstūras- 110 I've got the power.


Kas man patīk šajā produktā:

-toņu dažādība;
-tekstūras ir patīkamas-krēmīgā laikam būs mans favorīts,jo tā nav lipīga,klājas vienmērīgi un labi;
-iepakojums:vienkāršs,elegants.Viegli pārskatāms tonis un nosaukumi ir interesanti
-noturība ir uz kādām 4 stundām ar ēšanu un dzeršanu (es gan mēģināju ar tādām vieglām brokastīm un pāris našķiem,nemēģināju ar kārtīgu burgeru un kokteiļiem ;D)


Kas man nepatīk šajā produktā:

-aplikātors: es saprotu,ka sievietēm ar formīgām lūpām tas viss notiek viegli un vienkārši,taču tām,kurām ir mazas lūpas,aplikātors ir neiespējamā misija. Matētos toņus uzklāt ir ārkārtīgi grūti (ja nav trennēta roka). Noteikti prasās pēc vienkāršāka aplikātora,jo staipīt līdzi papildus otiņu man negribas. Krēmīgās konsistences spīdumu uzklāju bez problēmām,taču ar citām tekstūrām...minūtes 10;


Kopumā šos produktus vērtēšu ar 7/10,mani neapmierina aplikātors.Dāmām ar dabas dotām kuplām lūpām šis noteikti patiks.
Diemžēl uzskatu,ka šiem viegli var atrast "dupe",kas uzreiz ir mīnuss.


Vai es mēģināšu kādu citu toni no šīs kolekcijas? Gribu iegādāties tumšo plūmi priekš rudens dzestrajām dienām (kad nav bijis kāds rudens,kad es negribētu tumšas lūpas...).

Iegādāties var veikalos Drogas, Maxima utml.
Cena: 6,99 eur

Vai esat mēģinājušas šos spīdumus-kā Jums tie patika?
Patrīcija

1 komentārs

  1. Lupu spidumi ir tiri ok... bet nu .. negribas pirkt.. kaut kas lidz galam neuzruna.. varbut nav unikalu tonu?! Ka ari man uz lupam likas diezgan lipigi

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.