8.15.2015

The Body Shop Italian Summer Fig: atsauksme

Šodien runāsim par aromātiem!

Agrāk biju liela smaržu cienītāja,taču aptuveni 3 gadus atpakaļ mistiski uznāca liela nepatika pret aromātiem-ātri sākas galvassāpes,parādās slikta dūša un vēl kaudze nepatīkamas lietas.Nemāku gan teikt kāpēc tā,bet labā ziņa ir tāda,ka šī sajūta lēnītēm soļo prom. Aizvien vairāk un vairāk iemīlu aromātus un organismam arī patīk :)


The Body Shop laida klajā vienu no saviem vasaras hītiem-Italian summer fig kolekciju.
Izlasot aprakstu sapratu,ka man noteikti vajag šo pasmaržot-

Ražotājs:


Vai redzi Itālijas saulē nogatavojušās vīģes? Vai jūti to aromātu – zaļo lapu, sulīgo augļu un nomierinošās koksnes saldi rūgteno harmoniju? Šīs smaržas radījuši parfimēri Arnaud Winter un Constance Georges Picot: “Ceļojot pa Itālijas piekrasti, mani visur ieskāva vīģu saulainais aromāts,” saka Arnaud Winter. Vīģes tiek lasītas ar rokām vasaras pilnbriedā, kad augļi ir pilnībā ienākušies un to aromāts – visizteiksmīgākais. Bagātīgo vīģu aromātu papildina citas mūsu ekspertu izvēlētas sastāvdaļas. Virsnots ir vēsi dzirkstoša, iekļaujot vīnogu lapas un krokusus, tā atgādina ar okeāna ūdeni apslacītus vīģu kokus. Sirdsnotī iekļauts maigas Toskānas rozes, kas piešķir smaržām sievišķību. Savukārt bāzes noti veido silts un juteklisks dzintara un ozolkoka nošu apvienojums.
Neesmu saldu aromātu mīlētāja,tāpēc liku lielas cerības uz to,ka šajā smaržu buķetē virsnotis ieņems koksne un rūgtenie toņi.Cik esmu lasījusi,daudziem šīs smaržas šķiet saldas,taču es tajās jūtu izteiktu rūgtenumu un zaļumu (jauns koka zars,kuram tikko nogriezta miziņa,cauri sitas šī patīkami sīvā smarža)
No sākuma domāju,ka šis aromāts nebūs man,taču pastaigājot ar to veselu dienu sapratu,ka man tas ļoti patīk tieši siltajā sezonā.


Man patīk,kā mans ķermenis reaģē ar šo aromātu,jūtams svaigums,rūgtenums un ne miņas no pārsaldinātajām notīm.

Šo lietoju jau vairāk kā mēnesi un man patīk. Beidzot pēc ilgiem laikiem esmu atradusi aromātu,kurš neizraisa nepatīkamas izjūtas.
Papildus plusiņš iet par skaisto iepakojumu-kastīte izskatās kārdinoši tām,kuras vienmēr krīt uz iepakojumiem.


Vērtējums: 8/10
Šis šobrīd ir mans vasaras aromāts,kuru lietoju ikdienā.
Iegādāties var The Body Shop veikalos
Cena: 29,00 eur

Kolekcijā pieejams arī smaržūdens, losjons,ķermeņa krems un dušas želeja.


Kas ir Jūsu vasaras aromāts?
Vai esat ko mēģinājušas no šīs kolekcijas,vai vismaz pasmaržojušas?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.