9.27.2015

Glancebox Augusta kastīte 2015: atsauksme

Kas notiek,ja mājās ir divi kaķēni,kuri mīl visu apgāzt,paslēpt un sagrauzt? Augusta Glancebox kastīte tiek nogāzta aiz skapīša un par tās eksistenci tu atklāj tikai septembra nogalē.
Centīšos īsi un konkrēti padalīties ar savām pārdomām pirms parādījusies septembra kastīte :)

Dizains kā parasti-meitenīgs un romantisks.


 Joprojām patīk,kā kastītē vienmēr viss ir smuki iesaiņots-gluži kā maza dāvana sev pašai!


 Arī informatīvais buklets ar visu informāciju-kur,cik,kā,kāpēc


Kas tad īsti kastītē bija atrodams :


1. 10% atlaižu kupons nākamajai Glancebox kastītēi: patīkami,atlaides vienmēr ir foršas!
2. Dāvanu karte,kas dod iespēju apmeklēt nodarbību,kuras laikā var apgūt vienu no 3 make-up tehnikām. Forši,ka derīgs 2 personām,var ņemt līdzi draudzeni.


3. INGLOT tonālā krema paraudziņš: sen kāroju aiziet uz Inglot veikalu un kārtīgi iepazīties ar sortimentu. Būs interesanti izmēģināt,protams,ja tonis saskanēs ar manu ādas krāsu.
4. Dzintars be trendy sejas maskas paraudziņš: šī līnija paredzēta taukainai un problemātiskai ādai. Maskas man patīk,testēsim.
5.Mary Kay lūpu krāsas paraudziņš: par zīmolu dzirdēts daudz,viedoklis dalās.. tonis gan pietiekami rudenīgs,lai izmēģinātu.
6. Tony Moly Aqua Aura Waterful mist: šajās kastītēs atrodami daudzi Tony Moly produkti. Šis man patiktu kādā no vasaras kastītēm,ziemā nemēdzu tiekties pēc šādiem produktiem.
7.Artego rain dance serum oil: eļļiņa matu kopšanai. Eļļas maniem matiem patīk,lietošu.
8.Weleda granātābolu ķermeņa losjons: vienā no kastītēm jau bija weleda produkti,man tika smiltsērkšķu versija. Neesmu īpašā sajūsmā par to,ka produkti atkārtojas.
9.Revi Shock +  Revi Therapy: tīrs keratīna ekstrakts savienojumā ar atjaunojošo serumu.
Hmm,šis manī izraisa dalītas izjūtas-iepakojums neizraisa uzticību un šis izskatās pēc kaut kā tāda,kas varētu vai nu kārtīgi sabojāt matus,vai uzlabot to stāvokli. Šobrīd šaubos,ka vēlos ko tādu mēģināt.


Rezumējums:

Ja runājam pavisam atklāti,mani šī kastīte galīgi neuzrunāja. Uzskatu,ka skaistumkopšanas kastītes ir tā lieta,kur produktiem nevajadzētu atkārtoties, šāda izmēra paraudziņi parasti nespēj radīt pilnvērtīgu viedokli par produkta efektivitāti.
Reālu pielietojumu redzu sejas maskai,ja derēs tonis-tad arī tonālajam kremam, serumu matiem izlietošu,kad būs nepieciešamība.

Vērtējums 5/10
Cena: 14 eur
Iegādāties var kā parasti : Glancebox mājas lapā

Vai Jums,dāmas,patika augusta kastīte? Ir mēģināts tas matu brīnums?
Patrīcija

1 komentārs

  1. No līdzekļa matiem nav jābaidās, man vismaz ļoti patika. Labprāt nopirktu vēl to līdzekli.

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.