9.23.2015

Organix Cosmetix Self-tanning lotion: atsauksme

Heijā visām šīs vasaras iedeguma ieguvušajām meitenēm!

Man gluži vienkārši nepaveicās ar brīvdienām un laikapstākļiem,jo katru reizi,kā bija brīvdiena,laukā plosījās kāda no vētras Katrīna māsīcām :), tāpēc savu vasaras iedegumu šogad meklēju nedaudz savādāk nekā ierasts-

Kad mācījos 9.klasē biju kārtīgi sadraudzējusies ar solāriju un tā apmeklēšanu. Kad biju tā pamatīgi izcepusies sapratu,ka tas tomēr nav man un es tomēr gribu izskatīties labi arī pēc 20-30 gadiem. (aplausu vētra tam,ka vismaz laicīgi sapratu)

Kaut arī visi mani ģimenes pārstāvji vasarā iesauļojas kā kārtīgas šokolādes (vai vismaz karameles),tad es vienmēr palieku tāda kā nedaudz apdalīta. Nezinu,vai nu saulītei es galīgi nepatīku,vai arī man ir kādas citas maģiskas dotības.
Atceros,ka savos padsmit gados atklāju paštonējošos,kas tajā laikā vairāk deva ķirbja efektu,nekā seksīgu pludmales dievietes tēlu. No kļūdām mācās ātri-izrādās,ka paštonējošos var uzklāt ar cimdiem,kā arī kārtīga produkta iemasēšana ādā nenoved pie puspuvuša ķirbja kopskata.

Šovasar ar dabīgu iedegumu man gāja pašvaki tāpēc esmu dabūjusi kārtīgu āķi lūpā ar paštonējošajiem.
Pirmais ko mēģināju bija St.Moritz paštonējošais,kurš kārtīgi izslavēts kosmētikas pasaulē kā St. Tropez brālis,taču galīgi netieku līdz atsauksmei ar visām pirms un pēc bildēm :)

Patestējot kaut ko no dabīgajiem plauktiem,stādu priekšā Organix Cosmetix paštonējošo losjonu.


Ražotājs stāsta tā :

Formulas aktīvā sastāvdaļa ir no cukurniedrēm iegīuta dabiska viela dihidroksioacetons-DHA,kas palīdzēs bez saules veidot zeltainu brūnu,veselīgu iedegumu.Tas veidojas pakāpeniski,līdz pat 6-8 stundām. Papildus pievienotā alvejas sula-80%,šī sviests,jojobas un olīvu eļļa dziļi mitrina un kopj ādu,lai iedegums veidotos skaists,vienmērīgs un noturīgs. Ecocert sertifikāts.
Lietošana : vienmērīgi uzklāj uz attīrītas ādas,maigi iemasē.


Šim losjonam ir dabisks,mazliet skābens aromāts (noteikti ne ierastais paštonējošo smārdiņš),kā arī losjons ir vieglas konsistences. Tas viegli izlīdzinās un ātri uzsūcas,neliekot sastingt bezdarbībā uz minūtēm 20. Iepriecinošs fakts-pēc šī produkta lietošanas nav maksimāli ātri jāskrien uz vannas istabas,lai paspētu izglābt rokas no iespējamās katastrofas.


Pamācībā teikts,ka šis ir jālieto 2x dienā un aptuveni nedēļas laikā parādīsies vienmērīgs,zeltains iedegums.Šeit gan gribu mazliet palabot,jo to godīgi liku 2x dienā un jau trešās dienas rītā bija redzams rezultāts (manā gadījumā nedaudz švīkains,jo galīgi neesmu profesionālis šo produktu jomā)
Produkts nav līdz galam zeltaini brūns,es tajā tomēr mazdrusciņ saskatīju oranžo gammu,taču nekas tāds,kas izskatītos šausmīgi.
Kaut arī švīkas bija minimālas,es ļoti gribētu,lai šis produkts uzreiz būtu tumšā tonī (tādā veidā ir iespējams uzreiz pamanīt,kur krems nav uzklāts,kur pārāk daudz un kur vajag izlīdzināt).


Man neradās nekādas grūtības ar tā nomazgāšanu no ķermeņa (pavisam no tā tiku vaļā 2 dienu laikā -kārtīgs skrubītis un viss pazūd).

Produkts lietojas ekonomiski,tātad pietiks ļoti ilgam laikam.
Iegūstamais tonis nav nekas radikāls un šausminošs,tāpēc šo iesaku gaišas ādas īpašniecēm.
Es atšķirību pamanīju un vīrietis kādā ceturtajā dienā ieminējās par to,vai es esmu apmeklējusi solāriju-izskatos tāda brūnāka nekā parasti (pēc tā laikam spriežu,ka produkts strādā labi).

Vērtējums : 8/10
Uzskatu šo par labu paštonējošo līdzekli no dabīgās kosmētikas plauktiem. Tā lietošana ir viegla,efektīva un nav nekas tāds,no kā jābaidās!
Noteikti turpināšu šo lietot arī rudens sezonā!

Iegādāties var Stockmann lielveikalā kā arī biocosmetics mājas lapā

2 komentāri

  1. Nevienas bildītes pirms/pēc.. eh :/

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Mēģināšu uzmeistarot pie nākošās lietošanas reizes (negribējās publiski rādīt savu neprasmi uzklāt kremu ;D )

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.