9.27.2015

The Body Shop kumelīšu attīrošā eļļa sejai-atsauksme

Šis ir viens no tiem The Body Shop produktiem,par kuru esmu lasījusi ļoti labas atsauksmes.
Attīrošās eļļas savā skaistumkopšanas ikdienā uzsāku lietot jau laiciņu atpakaļ,taču līdz šai tiku pavisam nesen. Eļļa patīk gan mūsu pašu dāmām,gan ārzemēs dzīvojošajām.
Nolēmu pievienoties šī produkta lietotāju vilcienam-


Ražotājs:

Zīdaini maigs līdzeklis ātrai un efektīvai dekoratīvās kosmētikas (arī ūdensnoturīgas) noņemšanai no sejas. Āda kļūst tīra un svaiga. Mandeļu eļļa un Godīgas tirdzniecības organiski audzētā sojas eļļa rada uz ādas aizsargkārtiņu, novēršot tās sausumu. Piemērota jutīgai ādai un kontaktlēcu nēsātājām. Iemasē sejas ādā un noskalo.

Manas domas:

Eļļa ir ļoti šķidra, taču saskaroties ar ūdeni tā pārvēršas vieglās putās (šeit ar vārdu viegls jāsaprot ļooooooti vieglas konsistences pūciņa)
Vispirms mēģināju noņemt sejas dekoratīvo kosmētiku. Cīņu uzveica labi,priekš visas sejas man bija vajadzīgi 3 pumpīša spiedieni. Āda jūtas attīrīta un nemanīju,ka būtu palikušas izteiktas kosmētikas pēdas uz sejas.Nejutu arī pārmērīgu sausuma sajūtu vai jebkādu citu diskomfortu.

Mazliet skumjāk man gāja ar acīm. Centos uzmanīgi un akurāti,bet nekā-katru reizi kā tīru nost acu kosmētiku,acīs migla,mazliet sūrst + acis kā pandai! :)
Nezinu,vai vaina jāsāk meklēt manī,taču acu kosmētiku šis produkts nenoņem labi.
Nēsāju arī kontaktlēcas un varu teikt,ka,manuprāt,tas galīgi nav "mūsu" produkts. Ne komforta,ne prieka.


Pagaidām man ir patīk/nepatīk attiecības-sejas kosmētiku noņem normāli,taču pēc darba man jau tā pēc iespējas ātrāk gribas tikt gultā,man ir slinkums burties cauri 10 dažādām pudelītēm,lai tikai atbrīvotos no kosmētikas. Par tādu cenu gribētos,lai attiecības būtu tikai patīk pusē.
Esmu mēģinājusi šo produktu lietot ar pārtraukumiem,dažādos veidos (gan ar rokām,gan švammīti,gan tā un šitā),bet nu nekādīgi nevaru sadraudzēties līdz galam.


Verdikts:

Pēc šī noteikti nesniedzos katru vakaru,mēģinu to lietot un izprast veidu,kas strādātu tieši man.
Acu kosmētikas noņemšanai šo neizmantoju-nepatīk tā miglainā,cērtošā sajūta.
Noteikti iesaku pajautāt paraudziņa opcijas pirms iegādes,lai zin,ap ko lieta grozās.

Nedomāju,ka iegādāšos šo produktu atkārtoti :(

Vērtējums: 6/10
Cena: 17,40 eur

Vai esat mēģinājušas šo produktu-kā Jums tas patīk?
Vai izmantojat hidrofīlās eļļas ikdienas rutīnā?

Patrīcija

3 komentāri

 1. Vai Tu sākumā paturēji eļļu uz skropstām pus minūti? Lai būtu labāks efekts jebkuram līdzeklim, sākumā jāpatur uz skropstām ar vatīti, jāļauj iedarboties un tad var tīrīt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es gan turēju,gan uzreiz tīrīju,gan ar rokām,gan vates diskiem..liekas ka visu izmēģināju ;D Vienkārši nestrādā ar mani tā,kā gribētos :(

   Dzēst
 2. Man šķiet, ka cena ir ļoti atbilstoša kvalitētei!

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.