9.23.2015

The Body Shop Oils of Life un SPA of the World kolekciju prezentācija

Manu četru burvīgo brīvdienu noslēgumā man radās iespēja pabūt lieliskā pasākumā,kuru organizēja The Body Shop. 


Pasākuma laikā mēs tikām iepazīstinātas ar satriecošiem jaunumiem- 2 burvīgu kolekciju parādīšanos sortimentā,kā arī ar citiem uzlabojumiem,kuri mūs sagaida tuvākajā laikā.

Uzreiz gribu teikt uzslavas The Body Shop komandai par tik interesantu un patīkamu pēcpusdienu-gan aktivitātes,gan noformējums bija lieliski piemeklēts un atbilstošs.


Gribu nedaudz padalīties ar to,ko redzēju,ko garšoju,kas sagaida un kas iekritis manā vēlmju sarakstā!

The Body Shop seko līdzi mūsdienām un visiem produktiem mainīsies iepakojumi-tagad plauktos būs atrodami gan stikla trauciņi,gan speciālas plastmasas ķobīši,kuriem virsū būs iegravēts TBS nosaukums. Arī vāciņi iegūs pārvērtības-no pirmssākumiem atgriežas klasiskais,lakoniskais melnais vāciņš,kas,manuprāt,iepakojumam piedod ko īpašu. Tagad trauciņi izskatās daudz elegantāki,noteikti dārgāki un tādi,kurus ejot garām gribas vienkārši pačamdīt :)

Pirmā līnija,kas jau ir atrodama veikalu plauktos- Oils Of Life


Tā ir intensīvi atjaunojoša ādas kopšanas līnija,kuras sastāvs balstās uz trīs svarīgām sēklu eļļām- melno ķimeņu,kamēlijas un mežrozīšu.
Šī līnija sastāv no 4 dažādiem produktiem-esences losjona,sejas eļļas,atjaunojoša želejveida krema un atjaunojoša krema.

Otrais jaunums,kas veikalu plauktos parādījās līdz ar 1.septembra ierašanos- Spa Of The World
Tā ir ķermeņa ādas kopšanas līnija,kurā apvienoti vislabākie,kopš senatnes atzīti skaistumkopšanas rituāli no visas pasaules.


Teikšu atklāti,tiklīdz ieraudzīju Spa Of The World produktus,man gribējās apgulties un ļauties kārtīgai muguras masāžai. Produkti ir tik dažādi,tik pārdomāti un patiešām uzmanības vērti.

Pasākuma laikā bija lieliska iespēja izmēģināt šos produktus gan relaksējošā roku masāžas formā (mana vājība ir masāžas,vienalga kādā formā,es vienkārši dievinu!), bija iespēja piedalīties sajūtu takā,kur ar aizsietām acīm bija jāatmin dažādas sastāvdaļas,kuras mājo TBS produktos.
Pieņemu,ka es nebiju vienīgā,kura nespēja savaldīt visas savas maņas kopā,jo sajūtas tik tiešām lieliskas,kad acis ir aizvērtas un jāvadās tikai uz tausti,garšu vai smaržu.
(kumelīšu tēju,kuru dzeru ikdienā nespēju nekādīgi atminēt)Runājot par vēlmju sarakstu, tajā ierindojas - Ēģiptes piena un medus vanna (sausais augu piens ar medu),kas pārvērtīs manus rudens vannas vakarus paradīzē;
un
-Oils Of Life atjaunojošs esences losjons.


Mamma pasmaržoja SPA of the World sērijas produktus un viņas favorīts ir Āfrikas savvaļas plūmes skrubis (es laikam zinu,ko viņai dāvināšu dzimšanas dienā) :)

Esmu uzsākusi produktu mēģināšanu arī uz savas ādas-Oils of Life sēriju gribu lietot vismaz mēneša garumā,lai varu izveidot pilnvērtīgu un kārtīgu atsauksmi.
SPA of the World sērijas produkti ir grezni iekārtojušies vannas istabā,gaidot nākamo brīvdienu,kas būs mana SPA kūre!

Došu ziņu kā man veicas ar produktiem-kas labs,kas varbūt ne tik labs.
Gaidu atsauksmes arī no Jums-ko gribat izmēģināt,ko jau paspējāt  palietot? Kā Jums vispār patīk šie jaunumi no TBS?

Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.