10.16.2015

The Body Shop Oils of Life ādas kopšanas līnija: atsauksme

Sveiciens rudens otrajā mēnesī!

Ārā jūtamais dzestrais rudens aromāts liecina par to,ka vasara patiešām ir devusies ziemas miegā.
Parasti man šis laiks nepatīk,taču šoruden esmu pat priecīga par vēsāka laika iestāšanos.
Protams,vēsāks laiks uzreiz nozīmē,ka ķermenis pieprasa savādāku kopšanu nekā vasaras periodā.
Mana sejas āda ziemā atsevišķās vietās kļūst nedaudz sausa,taču pārējais kā ierasts-taukaina/kombinēta.
Vasaras nogalē TBS nāca klajā ar jaunu sejas ādas kopšanas sēriju Oils Of Life,par kuru arī būs šīs dienas stāsts.Oils Of Life :

"Iepazīstinām ar Oils of Life. Jauna dzīvība Tavai ādai. Nesolām brīnumu,bet tuvu tam"
Dzīve ir skaista...un arī prasīga. Tā ir spraiga un arī iedvesmojoša,tā ir izaicinoša un arī piepildoša.Šī brīnišķīgā dzīve,ko baudām katru dienu, uz ādas atstāj savas pēdas,kā rezultātā āda sāk zaudēt savu mirdzumu. Tev palīdzēs mūsu jaunā ādas kopšanas līnija Oils of Life,kas atjauno,atdzīvina,atsvaidzina ādu un acīmredzami mazina ādas novecošanās pazīmes.

Mēs tās meklējām visapkārt pasaulei un atradām trīs dažādos kontinentos. Tās ir trīs visvērtīgākās un iedarbīgākās dabas dotas sēklu eļļas,kas jau kopš senatnes pazīstamas dēļ bagātīgā barojošo vielu sastāva un dēļ īpašajām atjaunojošajām īpašībām.

Trīs dzīvības ekstrakti Tavai ādai. Sēklas dod dzīvību jaunam augam,tādēļ sēklu eļļas ir viens no koncentrētākajiem būtisko barojošo vielu avotiem pasaulē.Mēs izmantojam aukstspiedes metodi,lai saglabātu visas vērtīgās īpašības un nodrošinātu maksimālu pielāgotību ādai.


Melno ķimeņu sēklu eļļa-bagāta ar antioksidantiem.
Kamēlijas sēklu eļļa-bagāta ar barojošām oleīnskābēm.
Mežrozīšu sēklu eļļa-bagāta ar Omega 3 un Omega 6.

Sākšu ar želeveida sejas kremu:

Ražotājs saka tā:

Svaigs želejveida krēms ar gaismu atstarojošām mikropērlītēm. Šī ir vieglāka krēma alternatīva ādas atjaunošanai. Nepadara ādu taukainu. Tūlītēji: āda jūtas atsvaidzināta un mitrināta. Pēc 4 nedēļām: āda ir acīmredzami gludāka un atguvusi veselīgu mirdzumu un dzīvīgumu. The Body Shop ādas kopšanas eksperte Dr. Terry: “Cilvēkiem jāmaina ādas mitrināšanas paradumi ceļojumu laikā, pie dzīvesstila izmaiņām vai laika maiņas. Ir ļoti svarīgi izprast savu ādu un apzināties, kad ādai pietrūkst mitruma vai tā ir par daudz. Mani klienti no šīs līnijas var izvēlēties starp svaigu želejveida krēmu un bagātīgākas tekstūras krēmu.” Ikdienas atjaunojošs rituāls: ar pirkstu galiem, ar augšupejošām kustībām uzklāj zirņa lieluma daudzumu krēma uz sejas un kakla. Lieto no rīta un vakarā. Neklāt ap acīm. Piemērots visiem ādas tipiem. Dermatoloģiski pārbaudīts.

Sejas kremam piemīt patīkams aromāts-tas ir rūgtens,vīrišķīgs un man asociējas ar kaut ko dabisku,barojošu un izsmalcinātu. Krēma želejveida konsistence patiešām nepadara ādu ne taukainu,ne lipīgu. Krēms ādā iesūcas ļoti ātri un atvieglo dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu. Mana taukainā sejas āda jūtas mitrināta un svaiga.Ievēroju arī vizuālas pārmaiņas ādā-tonis izskatās vienmērīgāks,āda izskatās mundrāka un nav manāms pelēkums. Mana āda šo kremu uzņem ļoti labi-nemanīju ne alerģisku reakciju,ne izsitumu veidošanos. Šo krēma variāciju ieteiktu kombinētas/taukainas sejas ādas īpašniecēm,taču TBS Oils of Life intensīvi atjaunojošo sejas kremu-sausas/normālas ādas īpašniecēm.Oils of Life Intensīvi Atjaunojošā sejas eļļa :


Kopš izmēģināju Kiehl's Midnight recovery serumu,kura sastāvā ir atrodamas dažādas eļļas sapratu,ka manai ādai patīk eļļu spēks.
Šī sejas eļļa sola intensīvi atjaunot ādu un redzami mazināt ādas novecošanās pazīmes. Produkts sastāv no 99% dabīgas izcelsmes eļļām. Vieglas tekstūras eļļa ātri iesūcas ādā,padarot to maigu kā zīds un netaukainu.

Šoreiz piekritīšu ražotāja solītajam-eļļai ir viegla tekstūra,kas ātri uzsūcas.Šo lietoju vakaros pirms gulētiešanas. Produkts pilnībā iesūcas aptuveni 15 minūšu laikā (līdz tādam līmenim,ka pieskaroties ādai nav jūtama taukaina kārtiņa). Manuprāt,mīts par to,ka taukainas sejas ādas īpašnieces nedrīkst lietot eļļas,jau sen kā apgāzts. Manai ādai patīk. Tik ļoti,ka eļļas ir kļuvušas par to ieroci,kas spēj ādu atgriezt (kā arī uzturēt) normālā stāvoklī. Ievēroju,ka uz sejas vairs neparādās dziļās aknes pumpas,kuru apkarošana prasa kārtīgu apņemšanos un laiku.
Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šīs sērijas produktiem. Tie noteikti ir iekarojuši savu vietu manā ikdienas sejas kopšanas rutīnā.TBS produkti noteikti vairāk atbilst dārgajam cenu galam,taču līdz šim man nav nācies vilties viņu produktos,kas norāda uz patiešām labu kvalitāti un efektivitāti. Uzskatu,ka sejas ādas kopšana ir svarīga un tajā ir vērts ieguldīt laiku un līdzekļus,kas noteikti atmaksāsies pēc vairākiem gadiem.
Kopš esmu apkarojusi savu gadiem ilgstošo cīņu ar akni un citām ādas problēmām,pavisam savādāk skatos uz produktiem,kurus izmantoju un klāju uz savas ādas.

Vērtējums:

Sejas želejveida krems: 9/10 (cena 29,50 eur)
Sejas atjaunojošā eļļa 9/10  (cena 35 eur)

Vai Jūs izmantojat sejas eļļas? Kā Jums patīk TBS sejas kopšanas produkti?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.