11.15.2015

Dove DermaSpa Goodness3 līnija: atsauksme

Rudens sezona ir tā,kuras laikā es uzsāku savu cīņu ar mūžīgo slinkumu lietot mitrinošos produktus.
Es zinu,ka āda ir jākopj,jābaro un jāmitrina,bet es tik ārkārtīgi slinkoju šajā lauciņā,ka vairs nezinu kā tikt laukā. Paldies zīmoliem,kuri laiž klajā jaunas,smaržīgas un foršas sērijas,ka palīdz cīnīties ar manu sāpi :) Esmu ceļā uz panākumiem un maigu ādu.

Dove produkti jau labu laiciņu atpakaļ ir iekarojuši nemainīgu pozīciju manā vannas istabas plauktiņā-uzticība Dove produktiem ir nopelnīta,tāpēc bez šaubām metos iekšā produkta testēšanā.


Šis ir zīmola jaunums-ādas kopšanas produktu līnija DermaSpa,kas ir zinātniski advancētākā un modernākā Dove ķermeņa kopšanas produktu līnija līdz šim,apvieno augstvērtīgu dermatoloģisku kompetenci ar vienreizēju Spa līmeņa produktu baudījumu.

Tās noslēpums ir revolucionārā Cell-Moisturisers tehnoloģija, kas dziļi iedarbojas uz ādas šūnām,bagātīgi mitrinot tās. Šī tehnoloģija stimulē šūnu vairošanos un uzlabo jauno ādas šūnu stāvokli.
DermaSpa līnija sevī ietver trīs dažādas produktu sērijas-Goodness3, Summer Revived un Uplifted+;
Goodness3 sērija ir īpaša ar to,ka tās sastāvā ir omega eļļa,kas iegūta no smiltsērkšķiem un Cell-Moisturisers tehnoloģija.


Sērija sevi pasniedz ar vaniļas,kokosriekstu,muskusa,ingvera un ābola smaržu notīm, kas manam degunam asociējas ar ko tīru,svaigu un saldu.


Goodness3 sērijā ir ķermeņa losjons,eļļa, krēms un roku krēms,tāpēc tagad mazliet sīkāk par katra produkta īpašībām :

Ķermeņa krems : 


Vidējas konsistences produkts,kurš ātri uzsūcas. Smarža šim ir ļoti intensīva,tāpēc es ar šo uzmanīgi (ja sasmērēju visu ķermeni,tad jākrīt gar zemi).
Āda jūtas maiga un zīdaina,tāpēc tas dara solīto.


Ķermeņa losjons:


Konsistence tāda pati-ļoti viegla un patīkama. Ātri uzsūcas, āda izskatās veselīga un starojoša (pieņemu,ka klāt ir mazmazītiņas izgaismojošās daļiņas,kas rada skaistu efektu).
Man ļoti patīk šī produkta iepakojums-tas ir taustei patīkams,acij tīkams un nav jābaidās,ka nokrītot zemē tas varētu saplīst. Materiāls ir matēts un ļoti ērts.

Roku krems:


Šo palietoju periodā,kad manas rokas bija kļuvušas sausas. Man patīk krema konsistence-nekas pārlieku trekns vai šķidrs. Ātri uzsūcas un nav jāgaida minūtes 10,lai varētu ķerties klāt ikdienas nodarbēm. Iepakojumā ir 75ml krema,kas ir ļoti labs tilpums-ērti paņemt līdzi somiņā vai nolikt dzīvoties uz naktsskapīša.

Vērtējums produktiem :

Ķermeņa krems: 7/10
Ķermeņa losjons: 8/10
Roku krems: 7/10

Man ļoti patīk Dove jaunumi, noteikti kalpos kā laba ideja dāvanām svētku laikā. Smaržu gan iesaku vispirms veikalā notestēt,jo citiem tā var būt pārāk spēcīga.
Man patīk pats aromāts (atgādina kādu foršu spa salonu,kur tulīt,tulīt iešu uz procedūrām),taču dažreiz tas ir pārāk intensīvs un kļūst apreibinošs.
No visiem produktiem vislabāk patika ķermeņa losjons,tāpēc kad piebeigšu šo,mēģināšu Uplifting+ sērijas losjonu.


Vai esat mēģinājušas Dove jaunumus? Kas ir Jūsu lielākais niķis skaistumkopšanā- vai lietojat kremus regulāri? :)

Patrīcija

1 komentārs

  1. neesmu mēģinājusi un nezinu, vai to darīšu. tie teicieni par pārāk intensīvo smaržu mani vienkārši atbaida, jo jau pagājušā gada Loreal produkti ar savu izteiksmīgo smaržu šķebināja. ja šis ir kas līdzīgs (intensitātes ziņā) tad ni ni, iešu garām.

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.