11.29.2015

L'Oreal Exclusive Pinks kolekcija: atsauksme

Dažreiz šķiet,ka skaistumkopšanas industrijā strādā kārtīgi rūķi,kas nekad nesnauž. Nemitīgi parādās jaunumi, uzlabojumi, izmaiņas, kolekcijas, atsevišķi produkti...


 
Šodienas stāsts par L'Oreal rūķiem,kuri kādu laiciņu atpakaļ mūs pārsteidza ar papildinājumu savā sortimentā - Exclusive Pinks, La vie en rose kolekciju, kas sevī iekļauj skaistas,sārtas lūpu krāsas un pieskaņotas nagu lakas.

Līdz šim bijušas vēl divas kolekcijas- Pure Reds un Exclusive Nudes.


La vie en rose ir izsmalcināti sārti toņi,kas speciāli izmeklēti, lai būtu piemērojami jebkurai sievietei.
Arī man šķiet,ka maigi rozā toņi ir paši ērtākie-tie izskatās dabīgi,sievišķīgi un nav jābaidās no to nēsāšanas.

Lūpu krāsām toņi ir supersievišķīgi- maigs,gaisīgs rozā, skaists putekļu rozā, kā arī piesātināta oga.
L'Oreal iepakojums vienmēr ir izsmalcināts un skaists, kas noteikti piesaista aci veikalu plauktos.


Mazliet tuvāk apskatot trīs no pieejamajiem 5 toņiem :


Naomi's delicate rose ir viegls,gaišs rozā tonis, kas no sākuma šķiet ideāli piemērots ikdienas lietošanai. Lai tādu pašu toni varētu iegūt uz lūpām,ir kārtīgi jāpapūlas. Uz lūpām šī jūtas sausinoša.
Šis tonis noteikti labāk izskatīsies dāmām,kuras pēc dabas ir nedaudz vairāk iedegušas. Man,kā vienai no sniegbaltītēm nāksies šo laist garām.
To gan nevaru teikt par nagu laku, jo tā ir lieliska. Kā vienmēr-pigmentācija spēcīga,klājas viegli un noturība apmierinoša.
 

Eva's delicate rose ir skaists putekļu rozā tonis, kurš mani uzreiz uzrunāja. Ar šo gan gāja daudz labāk- tonis ar manu ādas toni saspēlējas labi. Kaut arī lūpu krāsā manāmi mazi zelta gabaliņi un finišs tai noteikti nav matēts,tā uz lūpām jūtama kā matēta. Man nepatīk tas,cik savelkošu sajūtu šīs lūpu krāsas rada.


J Lo's delicate rose no visām trīs laikam šis ir mans favorīts krāsas ziņā.Kaut arī es būtu gribējusi,lai tonis ir tik spēcīgs,kā no sākuma izskatās, tā tik un tā ir kosa rudens odziņa, kuru var nēsāt ikdienā.


Neatzīšu šo par vislabāko L'Oreal kolekciju, jo esmu vīlusies lūpu krāsu kvalitātē, līdz šim L'Oreal lūpu produkti ir bijuši krēmīgi,pigmentēti un nesausinoši. Visādi citādi-ja ir vēlme pēc kaut kā skaisti rozā uz nadziņiem- L'Oreal nagu lakas gan ir uzdevumu augstumos.


Kāds ir Jūsu viedoklis par šo kolekciju?
Patrīcija

1 komentārs

  1. Man šķita, ka man nepiestāv sārtie toņi, līdz izmēģināju Eva's delicate rose - skaisti un eleganti!

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.