1.25.2016

Attirance jaunumi manā vannas istabā

Kas notiek,ja nakts vidū jāraksta skolas darbi?-Ir jāizmanto internets. Kas notiek tad,ja jāizmanto internets?- Ir netīšām jāierauga reklāmas. Ko nodara reklāmas? Tās sāk skrapstināties gar bankas karti... :)

Ievēroju,ka Attirance mājas lapā visiem produktiem bija 50% atlaide, kas lika man paņemt pārtraukumu no skolas darbiem... Rezultāts- esmu tikusi pie smaržīgām lietiņām ar ko vannoties.


Biju mēģinājusi Attirance dušas eļļas, tāpēc tā bija pirmā, kas iekrita manā groziņā. Aromātu izvēlējos rūgtenu un noslēpumainu- Vīnogu un Kadiķa. Smarža ir viegli saldena (biju gaidījusi ko vīrišķīgāku), šur tur kaut kas no austrumu smaržām, visam pāri patīkams rūgtenums. Īsta bauda ķermenim. Eļļas patēriņš ir minimāls,tāpēc šis man kalpos ilgam laikam :)


Piparmētru tējas krūze ir tā,ko ņemu līdzi uz vannas istabu,tāpēc par labu nobalsoju arī ķermeņa skrubim ar piparmētras aromātu. Sāls skrubis ar spēcīgu,uzmundrinošu aromātu (man asociējas ar garšīgām piparmētru konfektēm,taču otram mājas iemītniekam šis atgādināja veco labo zvaigznītes ziedi. Ej nu sazini,kuram ticēt labāk! (Es gan vairāk sliecos uz tām konfektēm-labāk pēc tā,nekā vecas saaukstēšanās ziedes:( ) Ļoti patīk,ka skrubis ir abrazīvs un aromāts lieliski uzmundrina.


Pēc aptuveni 40 minūtēm (un skaista ūdens rēķina) ir jālien laukā no tvaiku pilnās vannas istabas,lai ieziestos ar kādu smaržīgu,mitrinošu zieķīti. Kas varbūt nav mans mīļākais process (dziļi sirdī esmu milzīga sliņķe,taču es cenšos sevi izmanīt ar smaržīgiem kremiem.)


Ilgi nevarēju izlemt (un sapratu,ka pārāk ilgi nevajag uzkavēties,savādāk vajadzēs vēl vairāk variantus..) kuru no ķermeņa krēmiem,sviestiem,losjoniem izvēlos.

Ko darīt,ja nevar izvēlēties? Jāņem kombinācija- ķermeņa sviesta krēms.
Izvēlējos mango aromātu un papaijas aromātu, jo man ļoti patīk svaigi,sulīgi augļu aromāti.

Sviesta krēmam ir forša konsistence-viegli klājas,ātri iesūcas. Smarža ir maiga,jūtama,bet neuzkrītoša.
Arī mitrinošās un kopjošās īpašības produkts dara lieliski-āda maiga,maiga.


Izskatās,ka man ķermeņa zieķi kādam laikam būs iepirkti pietiekošā daudzumā. :)

Plašāka informācija par produktiem,cenas,kā arī citus foršus smēriņus apskatīt var Attirance mājas lapā.
Kopumā esmu ļoti apmierināta ar savu pirkumu-maza dāvana par uzvaru sesijā.

Vai esat mēģinājušas kaut ko no Attirance produktiem? Kāds ir Jūsu iemīļotākais ķermeņa krēms?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.