1.01.2016

Pārdomas par 2015.gadu, iemīļoti produkti un nākamā gada vēlmes

Šodiena ir īpaši jauka,jo ir 2.janvāra rīts, kas nozīmē, ka pagājis kārtējais gads un jaunus soļus spēris nākamais. Es vienmēr ar prieku sagaidu vecgada vakaru (un jauno gadu kā tādu), jo tas ir īstais brīdis,kad pārdomāt iepriekšējā gadā sasniegto,piedzīvoto,pārdzīvoto un to, ko no tā visa varētu mācīties.

2015.gads noteikti bija pilns ar svarīgiem notikumiem,piedzīvojumiem un arī savām nedienām un skumjākiem notikumiem.Laika ziņā jutos pilnīgi izsmelta,jo brīvs brīdis parādījās pavisam reti.Pazaudēju laiku un atpūtu sev,mīļajiem un manis iemīļotām nodarbēm,tāpēc šī gada apņemšanās-apstāties un paturēt kādu brīdi sev pašai. Nomainot darba vietu, skolas gaitas un vidi sev apkārt esmu ielidojusi pavisam jaunā,nepiedzīvotā juceklī,kas manu ikdienu padara pavisam savādāku nekā līdz šim. Varbūt arī tāpēc man bija tik grūti sadalīt visu notiekošo tā,lai laiks pietiek visam.

Esmu ieplānojusi dažas pārmaiņas arī bloga dzīvē-tā kā mana ikdiena nesaistās tikai un vienīgi ar skaistumkopšanu,tad es labprāt blogā iekļautu arī dažas citas sadaļas,kas manu blogu padarītu vairāk personisku un krāsaināku lasītājiem. Tagad,kad beidzot esmu iemācījusies sakārtot savas ikdienā atvēlētās 24 h, ceru,ka blogs no manas puses kļūs daudz aktīvāks :)

Ko es sagaidu no nākamā gada? -piedzīvojumus. Pietiks sēdēt malā un baidīties no jaunām,nedarītām lietām. Šogad pieņemšu daudz vairāk izaicinājumus nekā līdz šim, centīšos sevi vairāk pilnveidot (sāksim vairāk lasīt,apmeklēt teātrus un citas patīkamās lietiņas), tāpat kā es gribu vairāk gatavot.
Virtuve ir kas maģisks un pārdomājot to,ko tik nevar pagatavot... virtuvē centīšos pavadīt vairāk laiku nekā līdz šim. Par maniem darbiem un nedarbiem labprāt arī pastāstīšu bloga sadaļā-lutināsim garšas kārpiņas kopā :)


Kā mana iekšējā skaistumkopšanas dāma skatās uz 2016.gadu-

Matu kopšanas jomā pagājušogad esmu bijusi slinka,vairāk pieturējos pie pārbaudītām vērtībām un esmu kļuvusi nedaudz aizmāršīga ar produktu lietošanu. To šogad plānoju izmainīt,jo palēnām atkal izveidojies āķītis uz matu kopšanas produktiem ;) Šogad gribu atkārtoti iepazīties ar Matrix produktiem, pamēģināt sen kārotas lietas no Kerastase, Papētīšu tuvāk veidošanas līdzekļus,kā arī jau pāris mēnešus briestu jaunam plānam-krāsošu matus. Tāda sajūta,ka esmu savu sarkano izdzīvojusi,gribas kaut ko savādāku,taču esmu tik ļoti pieradusi,ka gribas paturēt.. redzēsim,kādi dullumi man uznāks :)

Dekoratīvā kosmētika- šogad gribu paspēlēties ar tektūrām un toņiem. Mēģināšu kāpt laukā no komforta zonas,lai pašai priecīgāk. Noteikti mani sagaida pāris "piebeidz līdz galam" projekti, lai viss labais iet prom un vietā nāk jaunais,nevis tikai krāj putekļus.

Ķermeņa kopšanas ziņā arī esmu paslinkojusi-jācenšas atcerēties ķermeņa kremus lietot katru dienu (ja var,tad ideāli 2x dienā), šogad gribu tikt skaidrībā ar paštonējošajiem līdzekļiem.

Vēlmju sarakstiņš noteikti būs ar īpašiem produktiem,kurus noteikti gribu pamēģināt,bet par to runāsim citā reizē! :)

Tagad par to,kas iemīļots 2015.gadā :Ļoti patika Joico K-Pak Color Therapy šampūna un kondicioniera duets,noteikti mans lielākais matu kopšanas atklājums;
Batiste sausie šampūni-glābējs ikdienas steigā. Gribu patestēt arī citus sausos šampūnus, bet pagaidām esmu atgriezusies tikai pie šī.
Šī gada favorītos iekrīt arī Dove dušas želejas, patīkams produkts, kurš nesausina ādu un nerada diskomfortu.
Kiehls Midnight recovery serums laikam manā sirdī paliks uz ilgu laiku-lietoju reliģiski.Gan regulāri,gan ieturot pauzes-tāpat atgriežos pie viņa. Šogad gribu pamēģināt arī dažādas citas Kiehl's lietiņas!
Dekoratīvās kosmētikas ziņā iemīļoti divi zīmoli Bourjois un Max Factor. Nav sanācis vilties nevienā viņu produktā,kuru esmu mēģinājusi. Daudz ko pērku atkārtoti un ikdienā izmantoju bieži. 
Par savu sajūsmu dalīšos arī ar Jums-šādi tādi produkti gaida dienas gaismu,lai varu sabildēt un padalīties ar iespaidiem. :)
Tad nu tā arī izskatās manas pārdomas par iepriekšējo un sagaidīto gadu! Gribu pateikt arī milzīgu paldies visām šī bloga apmeklētājām,man ir tiešām liels prieks redzēt Jūsu komentārus,viedokļus un to,ka Jums ir interesanti!
Lai Jums silts,panākumu,mīlestības un veselības pilns šis 2016.gads,
Lai izdodas!

Patrīcija

2 komentāri

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.