2.04.2016

Janvāra favorīti 2016

Pirmais favorītu raksts (šogad apsolījos būt cītīgāka uz šāda veida rakstiem), tāpēc bez gariem ievadiem-


Janvāris bija visai strespilns mēnesis-darbs,skola,eksāmeni,mazliet arī saķēru saaukstēšanos...tāpēc ar produktu izvēli biju konkrēta un tieša. Mani favorītu raksti parasti vispār ir ļoti īsi,jo cenšos atlasīt tikai tos produktus,kurus lietoju katru dienu,kuri manī izraisīja sajūsmu un vēlmi lietot vēl.


YVES ROCHER Expert Reparation ķermeņa krems, kuru es izmantoju kā roku kremu. Ātri nožūst, neatstāj taukainu kārtiņu, patīkami smaržo un ādu padara maigu,maigu. Šo noteikti pirkšu pilno iepakojumu. Pirmā iepazīšanās ar YVES Rocher un tā ir veiksmīga.
The Body Shop Fresh Nude tonālais krems- pagaidām vienīgais,pēc kā es sniedzos ikdienā. Atsauksme 
LUSH Christingle ķermeņa balzāms: par šo biju lasījusi labas atsauksmes internetā,tāpēc izpārdošanas laikā nolēmu iegādāties (kopā ar vēl kādām 7 bumbām,hihi). Kur lai es meklēju vārdus,lai izteiktu cik ļoti man šis produkts patīk!!!! Izmantoju gan es vienam mērķim,lai atvēsinātu un relaksētu nogurušās kājas. Balzāms ir zilā krāsā, sastāvā atrodama piparmētra un mentols,murmura un šī sviests. Uzklāju uz kājām,kārtīgi iemasēju un atstāju uz 5-7 min. Noskalojot uz ādas jūtama plāna,eļļaina kārtiņa,bet tas mani netraucē. Sajūtu ziņā 10/10, kājas burtiski piepildās ar atsvaidzinājuma,mundruma un vēsuma sajūtu. Šo mēģinu taupīt un taupīt,lai pietiek kaut kas arī vasarai,bet izskatās,ka neizdosies. :(

The Body Shop svētku kolekcija ar saldo plūmes aromātu. Cukura skrubis ir ass un patīkams,taču šis produkts šeit ierindojas smaržas dēļ. Šī laikam ir mana visiecienītākā smarža no visām trīs svētku kolekcijām! Es gribētu ko tādu atrast arī ikdienas piedāvājumā,bet laikam nāksies gaidīt svētkus,lai sevi lutinātu!

Mans lūpu mīlulis- MAC Heroine lūpu krāsa. Nu patīk man tie violetie. Atsauksme 
L'Oreal duets perfektām uzacīm- Brow Artist gēls un Brow designer zīmulis. Atsauksmes jau ir lasītas daudz un dikti,tāpēc neatkārtošos, bet šie tiešām ir kvalitatīvi un labi produkti uzacu formēšanai. Drīzumā būs arī raksts ar abiem produktiem darbībā! Šiem noteikti iesaku uzmest aci veikalos,kā arī izmēģināt!


Tas arī kopumā ir viss! Kādi bija Jūsu iemīļotākie produkti janvāra mēnesī? Padalieties,es gribu zināt! :) Vai Jums patīk bloga jaunais noformējums?

Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.