2.14.2016

L'Oreal jaunumu atsauksme + grims

Sveikas mīļās dāmas!

Ceru,ka brīvdienas bija izdevušās labas. Es gan nodzīvojos vienā skriešanā-gatavoju ēst,cepu kūkas un organizēju puiša dzimšanas dienu, taču viss izdevās kā ieplānots-viesi laimīgi un mēs paši arī :) Uz svinībām nedaudz uzpucēties vajadzēja,taču nebija daudz laiks,lai krāsotos,tāpēc izvēlējos izveidot grimu no L'Oreal jaunākajiem produktiem (kas šķita ātri un vienkārši, pie reizes ieguvu iespēju izmēģināt visus produktus darbībā).


Nolēmu pastāstīt arī par pašiem L'Oreal jaunumiem, kuri veikalu plauktos jau ir kādu laiciņu. 


  L'Oreal False Lash Red Carpet skropstu tuša;
Brow Artist Plumper uzacu želeja;
Brow Designer uzacu zīmulis;

Ražotājs saka tā :  L'Oreal False Lash Red Carpet skropstu tuša-

   Superapjomīgas, supergaras, sarkanā paklāja cienīgas skropstas. Atklāj Superstar skropstu tušas noslēpumu un pārveido savas skropstas tikai divos soļos.Pārdrošs apjoms-galvenā L'Oreal Paris inovācija, super-apjoma praimeris ar īpašu “korsetes” formas birstīti pārklāj un kuplina katru skropstu, veidot pārdrošu apjomu.Ekstrēms garums-piesātināti melnais tonis, uzklājot virs praimera, nevainojami pārklāj un ekstrēmi pagarina skropstas.Unikalitāte: tagad skropstu tuša jaunā, intensīvi melnā tonī apbur ar uzmanību piesaistošām, sarkanā paklāja cienīgām skropstām.Šī,manuprāt,ir lieliska tuša vakara iznācieniem. Skropstas tiek pagarinātas un ļoti izceltas. Svarīgākās lietas,kuras sagaidu no skropstu tušas ir-laba noturība, toņa intensitāte, apjoms un skropstu izcelšana.Un pagaidām šī tuša ir apstiprinājusi visas manas vajadzības! :)
Mēģināju to gan ar iekļauto bāzi,gan bez,vislabākais efekts man patika lietojot to ar bāzi. Tuša uz acīm noturējās visu dienu,neatkarīgi no tā,ko es darīju. Uz acīm nejutu ne smaguma sajūtu,ne diskomfortu kā kontaktlēcu lietotāja. Birstītes ir ērtas un viegli lietojamas (var tikt klāt arī mazajiem stūrīšiem nebaidoties no iebakstīšanas acī ). Efekts gan ir nedaudz dramatiskāks nekā šīs tušas pirmajai versijai,tāpēc šo izmantoju īpašajiem gadījumiem-ballītes,vakariņas, randiņi utml.

Ražotājs saka tā: L'Oreal Brow Artist uzacu želeja:    Ar jauno L'Oreal Paris grima Brow Artist Plumper uzacu želeju Tu vari akcentēt uzacis un veidot apjomu. Želejveida formula spēj sasniegt pat vissīkākos uzacu matiņus,veidojot pilnīgāku un daudz noteiktāku uzacu līniju. Precīzā birstīte tikai dažās sekundēs ļauj sasniegt eksperta cienīgus rezultātus. Maini savu izskatu, esi drosmīga un skaista! Brow Artist Plumper uzacu želeja iepriecina 3 toņos: caurspīdīgā, gaišā un tumšā tonī, lai piemērotos visu veidu uzacīm.

Un šis laikam ir mans lielākais atklājums. Izmantoju katru dienu kopā ar uzacu zīmuli-ērti,ātri un precīzi var ieveidot uzacis. Man patīk,ka uzacis tiek nofiksētas vietā un visu dienu izskatās lieliski,taču nerodas "kraukšķīga" sajūta pieskaroties uzacīm. Tās jūtas dabīgas un matiņi tiek noturēti vietā. Caurspīdīgā versija lieti noder dienās,kad visu gribas maksimāli dabisku. Birstīte ir maza un ērta,kas ir viena no manām mīļākajām lietām šajā produktā-ar to es varu ērti rīkoties. Es nevaru ciest,ja šādiem uzacu produktiem ir gigantiskas birstītes ar kurām pat īsti nevar tikt klāt matiņiem.
Arī Brow Designer zīmulis ir foršs-tas ir mīksts,ar to ir viegli iezīmēt iztrūkstošos matiņus,kā arī parocīga ir mazā ķemmīte zīmuļa otrā galā.Ideāls produkts,kuru iemest somā un izmantot brīžos,kad nepieciešams.
Šie noteikti ir izmēģināšanas vērti!

Pievienojos True Match tonālā krema mīļotāju klubiņam-āda bildēs izskatās superīīīīīgi!
Kā redzams-paslēpj gan tumšos lokos,izlīdzina ādas toni,noslēpj sarkanumus,vasaras raibumus kā arī mazās nepilnības :)

Izmantotie produkti:

-L'Oreal True Match tonālais krems (2N Vanilla);
-L'Oreal Brow Artist Plumper uzacu gēls (medium dark);
-L'Oreal Brow Designer uzacu zīmulis (303 dark brunette);
-L'Oreal False Lash Superstar Red Carpet Black skropstu tuša (flashlight black);
-L'Oreal Color Riche Collection Exclusive (J Lo's delicate rose);
Catrice bronzeris;


Kādi ir Jūsu mīļākie L'Oreal Paris produkti? Vai esat mēģinājušas True Match tonālo kremu ar uzlaboto formulu?
Patrīcija

4 komentāri

  1. Patrīcij, nešēro bloga ierakstus no mobilā, savādāk lins ved uz mobilo nogriezto versiju un bildes ir baigi sliktas kvalitātes :) True Match manai kombinētai ādai vecā versija patika labāk :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Dīvaini-skatos no telefona un izskatās tāpat kā no datora! Paldies par ieteikumu-ņemšu vērā! :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.