2.28.2016

Lush CHRISTINGLE ķermeņa kondicionieris

Manā janvāra favorītu rakstā minēju LUSH Christingle ķermeņa kondicionieri, kurš ir kļuvis par iecienītu produktu manā vannas istabā. Pirmo reizi par to dzirdēju pagājušogad, kad par to aktīvi fanoja daudzas ārzemju blogeres. Christingle ķermeņa balzāms veikalos parādās kā viens no produktiem no Ziemassvētku kolekcijas. Sagaidījusi atlaides visai kolekcijai (50%,kas lika man izvēlēties arī daudzas kolekcijas vannas bumbas), iegādājos kāroto produktu.Christingle ir kondicionieris ķermenim,kas uzmundrina ādu pateicoties piparmētrai un mentolam. Svaigā piparmētra mundrumam, murmurs un šī sviests ādas mitrināšanai.
Kaut arī pats produkts ir paredzēts ziemas sezonai,šo es ārkārtīgi gribu pataupīt līdz vasaras sākumam. Produktu esmu iemīļojusi izmantot tikai vienai ķermeņa zonai-kājām.
Tā kā strādāju 15 h garu darba dienu,manas kājas nereti vien ir uzpampušas, sāpošas un visādi citādi nogurušas. Bagātīgi ieziežu tās ar šo zilo kremu, kurš smaržo pēc saldām piparmētru konfektēm, aptuveni 5-7 min atstāju to uz ādas un tad noskaloju. Uz ādas jūtama viegla eļļas kārtiņa, kuru pēc tam iemasēju ādā un liekos uz auss.
Sajūtu ziņā-konfekte! Visas nepatīkamās sajūtas pazūd vienā mirklī-kājas jūtas atsvaidzinātas,vieglas un patīkami kņudina.

Šo produktu esmu izmantojusi arī visam ķermenim-tādos īpaši drausmīgos rītos,kad gulēts ir maz, darba daudz,bet sajūtu nekādu. Šis un kafija bija īsts glābējs! :)Pievienojos fanu klubiņam,kuri ir sajūsmā par šo produktu. Man patīk tā mitrinošās un uzmundrinošās īpašības. Pagaidām skatos,ka produkts ir pieejams veikalos,tāpēc noteikti nopirkšu rezervi,lai būtu ko izmantot siltajā sezonā!

Vērtējums : 10/10
Iegādāties var Lush veikalos, 225 ml 12,63 eur

Vai esat mēģinājušas Christingle ķermeņa kondicionieri?
Vai izmantojat šāda veida produktus,kuru sastāvā ir piparmētra,mentols utml?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.