2.04.2016

Mana ādas kopšanas ikdiena, update

Čau :)  Es ceru,ka laikapstākļi nav Jūs pārāk nomocījuši. Apkārt viss tik pelēks, dubļains un drūms.. Šobrīd es gaidu vai nu kārtīgu sniega puteni ar aukstumu vai arī pavasari.

Aukstajai sezonai pienākot mana sejas kopšanas ikdiena pamainījās-priekšroku devu intensīvi mitrinošiem,barojošiem un kopjošiem produktiem,kas ādu pasargās no aukstuma un apkures sezonas.
Tā kā esmu ievērojusi sevi sniedzoties pēc konkrētiem produktiem,nolēmu izveidot update savai iepriekšējai ādas kopšanas rutīnai. Centīšos šāda veida rakstus veidot biežāk (vismaz sezonāli vai arī tad,kad būtiski pamainīšu ādas kopšanas paradumus)Cenšoties lietas uzturēt vienkāršas un ātras-

Rīts:


Šis gan ir jaunums man pašai,taču daudzas no Jums to jau ir mēģinājušas-Mossa Youth Defense balto jāņogu attīrošās krēmputas. Atsauksmes dzirdētas labas,pagaidām arī man iebildumu nav. Testēšu tālāk un redzēsim kā man patiks.

Kiehl's cucumber herbal toner: no rītiem man prasās kaut kas viegls,nomierinošs un man ir svarīgi,lai āda tiek pamodināta (savādāk visu dienu staigāju apkārt kā pelēka piepe)

Kiehl's Skin Rescuer Stress Minimazing Daily Hydrator: šo izvēlējos sesijas laikā (kas bija visai liels murgs janvāra sākumā,taču tas beidzot ir garām un rezultāti mani tikai priecē). Biezas konsistences,ļoti barojošs un mitrinošs krems. Kaut arī man ir taukaina āda,šis nerada nekāda veida diskomfortu. Pie šī noteikti atgrieztos aukstās sezonas laikā,kad ādu izsausinājuši radiātori.

Dienās,kad neizmantoju Kiehl's kremu, lietoju iemīļoto The Body Shop Oils of life sērijas pārstāvi. Smaržo fantastiski, ātri uzsūcas, ādu mitrina un atdzīvina 

Vakars:Pēc 14h garas darba dienas, vienīgā lieta ko gribu ir ātrāk tikt gultā,tāpēc arī vakarus īpaši nesarežģīju. 2-3x nedēļā izmantoju sejas masku (uzklāju pirms dodos dušā,pirms kāpšanas laukā nomazgāju nost). The Body Shop Blue Corn 3in1 maska labi attīra ādu no atmirušajām šūnām,netīrumiem un citām likstām. Patīk,ka maska ir ar skrubējošām daļiņām.
Ādu attīru ar Mossa krēmputām;
The Body Shop Oils of Life eļļa 3-4x nedēļā, ja neizmantoju to, lieku šīs pašas sērijas sejas kremu.
Pumpām izmantoju Australian Body Care tējas kokas serumu. Izsausina un pazudina pumpas kā burvis.

Šur tur parādās arī lūpu balzāms (ja atceros,jo esmu ļoti slinka uz viņu lietošanu), acu kremu pagaidām izmantoju paraudziņus,kuri iekrājušies,kad tie būs galā, došos pēc Kiehl's avokado krema!

Pavasarim tuvojoties noteikti pāriešu uz vieglākiem kremiem, eļļas atlikšu maliņā (pagaidām plānoju atgriezties pie TBS Drops of Youth seruma,kas siltajā sezonā man aizgāja uz urrā!)

Kāda ir Jūsu sejas ādas kopšanas ikdiena? Ir kādi ieteikumi,ko man noteikti ir jāizmēģina?
Patrīcija
Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.