2.04.2016

Matu kopšanas paradumi, februāris

Ja agrāk matu kopšana bija galvenais lauciņš, kurā uzturējos -mēģināju,testēju,krāsoju,veidoju utml., tad tagad tas ir ierindojies teju vai pēdējā vietā. Lieta tāda,ka esmu pamatīgi ieslinkojusies :( Pagaidām plāns ir apmeklēt frizieri,lai veiktu krasas pārmaiņas ar matu krāsu (kaut kā māc aizdomas,ka esmu izdzīvojusi savu sarkano matu periodu), varbūt pēc tam mana kāre mēģināt un cītīgi rūpēties atgriezīsies :)
Kaut arī mazāk nekā līdz šim,taču par matiem tāpat rūpējos 
Šoreiz pastāstīšu par tiem produktiem,kurus izmantoju ikdienā. Arī šeit visu mēģinu turēt pie minimuma (kaut arī bildēs izskatās varen daudz pudelītes) Matus mazgāju ik pēc 2-3 dienām. Esmu priecīga,ka savus matus varēju pieradināt pie tāda režīma,jo man gluži vienkārši nav laika (un nedaudz arī kaitina), lai tos čubinātu katru dienu. Matu mazgāšana aizņem daudz laiku-šampūns,kondicionieris,maska, līdzeklis tam,šitam, tam arī un vēl spīdumam. Žāvēšana? 20 minūtes un vēl tad nevar līst ārā no mājas,mati ir arī jāieveido... 


Šobrīd esmu tajā pašā vilcienā kur arī citas dāmas- braucam uz Aussie pilsētu. Atceros,ka Aussie 3 minutes miracle maska bija tā lieta,ko draudzenei lūdzu atvest no ASV. Priecīgi un silti sajutos tad,kad šīs sērijas produkti atceļoja arī pie mums uz palikšanu.
Lietoju duetu,kas paredzēts bojātu matu kopšanai-Aussie Repair Miracle for all kinds of naughty hair Atklāti sakot esmu nedaudz nogurusi no eļļām (kas par to neliecina,jo blakus stāv divi eļļu pilni produkti ;D ). Šampūns un kondicionieris strādā labi-mati ir attīrīti, nav pūkaini un neizveidojas mezglu kamols,kuru pēc tam nevar izķemmēt.
Smarža ir salda,atgādina augļus un konfektes, gribētos gan lai smarža matos uzkavējas ilgāk,bet ir labi tāpat.
Pagaidām sliecos uz to,ka Aussie produkti man ļoti patīk,mēģināšu arī citas sērijas!
L'Oreal Elvital Oil magic maska,kas ir viena no manām mīļākajām matu maskām plaša patēriņa produktu laukā. Tiešām labi mitrina,baro un kopj matus. Tie ir spīdīgi, veselīgi un izskatās lieliski.
Šī ir mana otrā burciņa un noteikti ne pēdējā. Pēc šīs mēģināšu ko savādāku,lai matiem būtu maza atslodze.
Dove sausā eļļa (kurai noplīsa dozētājs un kaķi to ir paslēpuši uz visiem laikiem) tiek lietota divos veidos- bagātīgi ieklāju eļļu matos pirms plānoju tos mazgāt. Pastaigāju ar tādu kā eļļas masku 10-15 min un tad ķeros klāt skalošanai. 

Otrs veids-izmantoju pēc mazgāšanas pašos matu galos,lai tie nebūtu sausi.

Pēc mazgāšanas seko žāvēšanas un veidošanas process, kur tiek izmantotas sekojošas pudelītes:


Macadamia Professional leave in kondicionieris- šo pirku izstādē. Pāris pūtieni un matus var viegli izķemmēt, tie nemezglojas un ir viegli ieveidojami. Esmu Macadamia produktu fans un saprotu,kāpēc par tiem ir tik labas atsauksmes-tie dara solīto un mati izskatās labi!
TIGI S Factor heat defender- saldi smaržīgs aizsarglīdzeklis,kas pasargā matus no fēna,taisnotāja,lokšķēru karstās ietekmes. Produkts savu darbu dara labi, tikai man nepatīk tā eļļainā tekstūra. Ja aizraujas ar produkta lietošanu,mati ātrāk sataukojas un izskatās pārāk spīdīgi.
Batiste sausais šampūns nāk talkā dienās,kad ir slikto matu diena (bet ar cepuri visu dienu staigāt arī nesanāk). Līdz šim neesmu atradusi labāku sauso šampūnu. Atkārtots pirkums un iesaku arī Jums!
Joico Hair Shake- ļoti patīk Joico produkti kā tādi. Šis ir domāts tekstūras piešķiršanai,lai mati neizskatās garlaicīgi un plakani. Matus ir viegli ieveidot,tie tur savu formu un dara to,ko es tiem lieku darīt :) Par šo plānoju veidot arī atsevišķu atsauksmi- vai ir interese?

Jaunatklājums ir Tangle Angel Classic ķemme, kura ir iekarojusi manu sirdi. Jā, agrāk lietju tangle teezer (un ērtā,kompaktā iepakojuma dēļ tas stāv arī manā somā),taču ikdienā izmantoju šo. Ērta, kvalitatīva ķemme,kas matus neplēšs un nebojā. Ķemmēju kā sausus, tā slapjus matus un nevaru sūdzēties. Otra lieta,kas man šajā ķemmē patīk ir tās tīrība. Nevienu citu ķemmi nav sanācis tik viegli un ātri iztīrīt līdz maksimumam. Pagaidām labākais atradums ķemmu kategorijā.

Kur var iegādāties produktus:

Aussie šampūns+kondicionieris : veikalos Drogas
L'Oreal Oil magic maska : veikalos Drogas, kā arī lielveikalos
Dove sausā eļļa: veikalos Drogas, kā arī lielveikalos
Batiste sausais šampūns: t/c Stockmann, www.topbeauty.lv
Macadamia leave in kondicionieris: Baltic Beauty izstādē, www.topbeauty.lv
S Factor aizsarglīdzeklis : www.salon24.lv
Tangle Angel ķemme: www.salon24.lv
Joico Style and Finish Hair Shake: www.salon24.lv

Kāda ir Jūsu matu kopšanas ikdiena? Vai esat mēģinājušas kādus no šiem produktiem?
Vai Jūs vēlaties kādu padziļinātāku atsauksmi par kādu no minētajiem produktiem?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.