2.28.2016

The Body Shop 40. gadu jubileja!

Sveikas dāmas! 
Šodien gribu vienkārši papļāpāt par foršām ziņām un priecīgām lietām!

Man šķiet,ka pirmā lieta, ko es atceros no maniem skaistumkopšanas intereses pirmsākumiem ir izslavētie TBS ķermeņa sviestsi. Mammas māsīcai bija mango versija, kuru es vienmēr varēju pasmaržot un uzsmērēt uz rokām,kā braucām ciemos. Lieki piebilst, ka man,kā mazam bērnam tas bija vienkārši lielākais prieks pasaulē. Mango aromāts bija tik skaists un iepakojums...uhh, acis vien mirdzēja! Atceros,ka sev teicu-kad es izaugšu liela,man arī būs tāds pats ķermeņa krēms un es ar to smērēšos katru dienu! Laiks ir pagājis un man patiešām beidzot ir pašai savs TBS ķermeņa sviests (favorīts gan ir persiks, nevis agrāk mīlētais mango),taču ar ķermeņa sviestu viss nebeidzās. Pa šiem gadiem esmu izmēģinājusi daudz un dažādus šī zīmola produktus un esmu guvusi tikai pozitīvu pieredzi.Manuprāt, ir viens vai maksimums divi produkti,kuri man gluži vienkārši nederēja un nepatika-grozies kā gribi,bet nevarēju sadraudzēties.


Arī blogā bieži parādās atsauksmes par TBS produktiem, taču ne tāpēc,ka šis zīmols mēdz sadarboties ar blogeriem. Es nekad šeit nerakstītu par lietām,kuras man nepatīk, zīmoliem, kuru filozofija galīgi nesaskanētu ar manējo, kā arī es nerakstītu pozitīvas lietas par produktiem, kuri man nepatīk. Tāds nav mana bloga mērķis un es ceru, ka, Jūs, dārgās lasītājas, to zināt! :) 

Šogad aprit šī zīmola apaļā jubileja- 40.gadi, kas jebkuram uzņēmumam ir liels skaitlis.
Iemesls,kāpēc es šajā visā dalos ar Jums ir tas,ka mani tik patīkami pārsteidza šī uzņēmuma nostāja un vēlme mainīties-uzsākot jaunu globālu korporatīvās sociālās atbildības stratēģiju, kas ietekmēs visas uzņēmuma darbības jomas.

Apņemšanās - Enrich Not Exploit(Bagātināt, nevis tikai izmantot) - ietver visus ētiskos principus, uz kuru pamata "The Body Shop reiz tika izveidots un kas mūsdienu pasaulē un biznesā ir ļoti aktuāli.
Jaunās apņemšanās ietvaros ir izvirzīti četrpadsmit konkrēti mērķi:
Bagātināt mūsu Cilvēkus
1.      Divas reizes palielināt Godīgas Tirdzniecības programmu sastāvdaļas produktos. No 19 līdz 40 sastāvdaļām, tādējādi bagātināt to kopienu cilvēkus, kurās tās tiek ražotas.
2.      Palīdzēt nodrošināt ar darbu 40'000 ekonomiski neaizsargātu cilvēku visā pasaulē.
3.      Iesaistīt mūsu misijā Enrich Not Exploit™ (Bagātināt, nevis tikai izmantot) 8 miljonus cilvēku, padarot šo kampaņu par lielāko globālo kampaņu, kāda jebkad ir bijusi.
4.      Izmantojot mūsu zināšanas un prasmes, ieguldīt 250'000 stundas darbā ar kopienām, lai kopā bagātinātu dabas bioloģisko daudzveidību.
Bagātināt mūsu Produktus

5.      Nodrošināt, ka dabīgās sastāvdaļas patiešām ir 100% dabīgas izcelsmes. Nodrošināt, lai tās tiek iegūtas īpaši saudzīgā veidā, lai aizsargātu mežus un dabisko vidi 10'000 hektāru platībā.
6.      Ik gadu arvien vairāk samazināt kaitējumu apkārtējai videi visu mūsu produktu ražošanas procesā.
7.      Publicēt informāciju par to, ka mēs izmantojam dabīgas izcelsmes sastāvdaļas un ka sastāvdaļas tiek iegūtas dabai saudzīgā veidā. Informēt par mūsu produktu bio-sadalīšanās spējām, un kāds ūdens apjoms ir ticis izmantots, lai tos saražotu.
8.      Izstrādāt inovatīvu ražošanas veidu, ar kuru iegūt inovatīvas kosmētikas produktu sastāvdaļas no vietām ar īpaši bagātu bioloģisko daudzveidību, lai tādā veidā bagātinātu šīs teritorijas.
Bagātināt mūsu Planētu

9.      Izveidot ekoloģiskos tiltus starp dabas teritorijām, lai nosargātu un atjaunotu ekoloģisko vienotību 75 miljonu kvadrātmetru platībā, tādā veidā palīdzot šai vidē dzīvojošām kopienām uzturēt ilgtspējīgu dzīvesveidu.
10.   Katru reizi, kad mēs pārveidojam vai pārceļam kādu no mūsu veikaliem, maksimāli samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi.
11.   Izstrādāt un īstenot trīs inovatīvus un ilgtspējīgus iepakojuma veidus.
12.   Nodrošināt, ka 70% no mūsu produktu iepakojumiem nesatur naftas un citus izskaužamos enerģijas resursus.
13.   Nodrošināt 100% mūsu veikaliem atjaunojamu un videi draudzīgu enerģiju.
14.   Par 10% samazināt mūsu veikalos izmantoto enerģijas apjomu
Patiesībā es esmu ļoti pārsteigta,ka 21.gadsimtā ir kompānijas, kuras ir gatavas uzņemties tik drastiskas pārmaiņas. Ir prieks redzēt,ka kompānija vēlas augt,attīstīties un pilnveidoties!
Dabā viss strādā līdzsvarā-ja kaut ko ņem,ir jāmāk dot arī pretī!

Sveiciens The Body Shop jubilejā! :)

Kādas ir Jūsu domas par šādu kompānijas soli? Vai arī Jūs ikdienā cenšaties maksimāli labvēlīgi ietekmēt vidi,kurā dzīvojat?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.