2.03.2016

The Body Shop Fresh Nude tonālais krems un pilieni toņa pielāgošanai


Līdz šim The Body Shop veikalā iegriezos  tikai viņu ķermeņa un sejas kopšanas līdzekļu dēļ.Par daudziem maniem favorītiem jau ir lasīts, bet nekad neko neesmu rakstījusi par viņu diezgan plašo dekoratīvās kosmētikas klāstu,tāpēc šodien dalīšos ar savu pieredzi par vienu no TBS jaunākajiem produktiem - Fresh Nude tonālo kremu. Reizē ar šo produktu,veikalos parādījās arī pilieni toņa pielāgošanai- gan gaišie, gan tumšie.
  Ražotājs saka tā:

Tonālājam krēmam piemīt viegla formula - tā ļauj ādai elpot, un ir papildināta ar mitrinošo rožūdeni un 100% organisko alveju. Tā nenosprosto poras un ir piemērota pat jutīgai ādai. Augstas kvalitātes pigmentu un gaismu atstarojošo daļiņu sajaukums piešķir ādai vidēji matējošu efektu un lielisku dabīgu mirdzumu. Ir iespējams mainīt segtspēju no ļoti viegla līdz pat vidējam klājumam. Tonis, ko uzklāsi no rīta, saglabāsies nemainīgs visas dienas garumā. Pieejami astoņi vidēji matējoši toņi ar SPF 15. Gadījumā, ja tonis tomēr nav 100% piemērots, papildus iegādājies mūsu Pilienus Toņa Pielāgošanai.


Tonālais krems tiešām ir viegls un nemanāms. Ar to var paslēpt gan vieglus nesmukumus, gan izlīdzināt ādas toni. Efekts laikam ir mana mīļākā šī produkta iezīme - tas ir gandrīz matēts, bet āda tik un tā izskatās svaiga,mirdzoša un veselīga.Tonis Sahara Light 030 perfekti atbilst manam ādas tonim un uz ādas tas ir nemanāms.Kopumā pieejami 8 dažādi toņi,tāpēc esmu droša,ka katram var atrast ko piemērotu. Vislabāk man patīk šo tonālo kremu uzklāt ar beauty blender palīdzību, taču arī ar otām šis tonālais krems draudzējas labi.To ir viegli iztušēt un tas neklājas švīkās.
Ja runājam par citām produkta īpašībām- noturība ir laba,kopumā līdz pat 6h (ņemot vērā to,ka mana āda ir taukaina), tas neoksidējas,sajūtas ir tādas,itkā uz sejas nekas nebūtu uzklāts.
Āda nejūtas noslogota, smagnēja vai apbižota, arī tad,ja ņemu kosmētiku nost pašā vakarā. Piekritīšu arī tam,ka tonālais krems ir domāts jūtīgai ādai- nenovēroju nekādas izmaiņas (pumpas,izsitumus,apsārtumu utml).
Klājums ir viegls-vidējs, mierīgi var uzklāt otru kārtu un iegūt spēcīgāku segumu.Šis pagaidām ir iekarojis manu ikdienas tonālā krema statusu-man patīk cik viegli un ērti ar šo produktu ir strādāt! + mani māc aizdomas,ka iestājoties pavasarim,man šis produkts patiks vēl vairāk.
Ikdienai man pietiek ar vienu,plānu kārtiņu, lai izlīdzinātu ādas toni,noslēptu sarkanumus un mazliet pietušētu kādu nesmukumu.

Vērtējums: 9/10
Cena: 23,50 eur

Par pilieniem- manuprāt, foršs un daudzfunkcionāls produkts, kurš noder katrai dāmai kosmētikas maciņā. Cik reizes nav gadījies nopirkt tonālo kremu, kura tonis vienkārši neatbilst ( mana problēma ziemas sezonā,kad esmu balta kā sniegs :) 


Ražotājs:

Šis ir inovatīvs produkts – tonim, kas būtu ideāli piemērots Tavam unikālajam sejas tonim. Ja tev ir gaiša vai vidēji gaiša āda, tavs tonālais krēms iespējams izskatās pārāk tumšs vai ar oranžu nokrāsu. Lai iegūtu ideāli piemērotu toni, izmanto gaišos pilienus. Šie pilieni satur baltus un rozā pigmentus, kas gaišinās un neitralizēs dzelteno nokrāsu. Lietošana: Uzlieciet nepieciešamo daudzumu tonālā krēma uz plaukstas virspuses. Uzpiliniet lāsīti Pilienus un sajauciet. Ja nepieciešams, pievieno vēl kādu lāsīti. Uzklājiet uz sejas tāpat kā parasti tonālo krēmu. Pilieni toņa pielāgošanai var tikt lietoti ar lielāko daļu šķidro tonālo krēmu.


Ar šo tiešām var izmainīt produkta toni,neietekmējot paša produkta darbību.
Tā kā solāriju neapmeklēju un paštonējošo uz sejas klāt pagaidām baidos,šis ir īsts atradums,lai tonālā krema toni pielāgotu dabīgajai ādas krāsai! Mēģināju jaukt ar matējošu tonālo kremu-tekstūra nemainījās,tāpēc pieņemu,ka ar šo var atjaukt teju vai jebko. Pilienu smarža man nedaudz atgādina šampanieša aromātu,kas ir tāda visai savdabīga iezīme :)


Tonālo kremu noteikti iegādāšos atkārtoti-tas sevī ietver visu,ko es sagaidu no viegla,sedzoša ikdienas produkta.
Pilieni varētu būt jauka dāvana svētkos kādai draudzenei, kurai mēdz gadīties problēmas ar toņa pielāgošanu. Patēriņš produktam ir smieklīgi mazs,tāpēc tas man kalpos ilgam laikam. Ja būs nepieciešamība-arī iegādāšos atkārtoti!


Vērtējums: 9/10
Cena: 18,50 eur

Abi produkti atrodami The Body Shop veikalos.

Kāds ir Jūsu šī brīža iemīļotākais tonālais krems? Vai gaidat pavasari-kas Jūs pavasarī iepriecina visvairāk?
PatrīcijaIerakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.