2.28.2016

The Body Shop kaņepju roku krems

Mīkstas,maigas un koptas rokas ir katra cilvēka pozitīva vizītkarte. Kaut arī apzinos,ka roku kremus lietoju mazliet slinki, cenšos par to atcerēties cik vien bieži iespējams. Šo gadu laikā esmu atlasījusi arī dažus savus favorītus un viens no tiem ir izslavētais TBS Kaņepju roku krems, kurš ir plaši pazīstams blogeru vidū. Manuprāt, šis ir viens no tiem produktiem, kuram noteikti ir jāatrodas katra mājās (vai vismaz mājās,kurās dzīvo daudz rokas par kurām rūpēties :)


Pats ražotājs par produktu saka tā:

Ļoti intensīvs krēms sausām,raupjām rokām. Ātri iesūcas,mitrina un aizsargā līdz 12h ilgai iedarbībai. Kopj nagus un nagu valnīšus. Satur Godīgas tirzniecībs ietvaros iegūto kaņepju sēklu eļļu un bišu vasku. Dermatoloģiski testēts. Saņēmis Cosmopolitan Latvia Beauty Awards 2012 kā labākais roku krems.


The Body Shop ir spēris soli tālāk,radot jaunu īpašā dizaina iepakojumu,ko izveidojis pasaulē slavens ielu mākslinieks-EINE. Šobrīd iegādājoties jaunā dizaina roku kremu ir iespējams nobalsot to,kam vēlies palīdzēt. No katra nopirktā roku krema £ 1,50 tiks novirzīti TBS fondam,lai aizsargātu un bagātinātu mūsu planētu,okeānus,dzīvniekus un cilvēkus.
Ikdienā manas rokas tiek pakļautas sausinošai ziepju un ūdens ietekmei (neskatoties uz ziemas auksto sezonu,kas jau tā kārtīgi izsausina manas rokas). Rokas mazgāju bieži un kremu smērēt pēc katras reizes nevaru,tāpēc esmu sev izveidojusi tādu kā mazu rituālu.

No rīta,kad esmu izdarījusi visus ar ūdeni saistītos darbiņus (sejas mazgāšana,zobu tīrīšana utml.),kārtīgi ieziežu rokas ar šo kremu un ļauju tam iesūkties.Turpinot savas dienas gaitas,vismaz 1x dienā cenšos uzklāt daudz vieglākas konsistences kremu,kurš ātri iesūcas.Atgriežoties mājās pēc garas darba dienas atkārtoju rīta procesu-kad visi vannošanās darbi galā, bagātīgi iesmērēju rokas ar kremu, veicu mazu masāžu un dodos pie miera.


Šo kremu esmu ieteikusi daudziem-gan sievietēm,gan vīriešiem. Darbā kolēģim bija ārkārtīgi sausas rokas (burtiski varēja redzēt to,cik sausa ir āda), ieteicu viņam pamēģināt šo kremu,itīpaši vakaros. 
Pēc 2 nedēļām viņa rokas ir jau daudz labākā stāvoklī un viņš ir sajūsmā par šo kremu.
Tāpat šo kremu izmanto arī mans tētis,kuram roku āda bija sausa un sasprēgājusi. Rezultāti tikai un vienīgi pozitīvi.
Vienīgā lieta,kur īsti nevaru piekrist šī produkta darbībā ir uzsūkšanās spējas. Ražotājs sola,ka krems ātri uzsūkties ādā,taču man tas parasti prasa diezgan daudz laiku. Aromāts ir specifisks,daudziem tas var nepatikt,taču ņemot vērā produkta efektivitāti,tas ir mazākais mīnuss.
Man aromāts neizraisa nekādas emocijas-smaržo pēc kaut kā tāda,kas ārstē rociņas


Šis krems man ir palīdzējis cīnīties ar pārlieku sausu roku ādu, tam ir ļoti labas kopjošās īpašības un produktu esmu iegādājusies vairākkārtīgi!
Pavisam noteikti viens no maniem visu laiku iemīļotākajiem skaistumkopšanas produktiem.

Vērtējums 10/10
Iegādāties var jebkurā TBS veikalā, 
Cena: -30ml 6,90 eur  -100 ml 14,90 eur


Vai esat mēģinājušas šo roku kremu? Kāds ir Jūsu iecienītākais roku krems?
Patrīcija

2 komentāri

  1. man kādreiz tāds bija, bet toreiz man likās par treknu, atdevu draudzenei, viņai patika. domāju, ka tagad man arī patiktu, jo pēdēja gada laikā manas rokas ir kļuvušas daudz sausākas :(

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. tagad man ir no TBS, bt ar greipfrūta aromātu, ļoti patīk:) citrusi ir mana tēma :D

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.