3.20.2016

Saneribox :Marts 2016

Sveiciens pavasarī! :)

Šodien runāsim par Saneribox marta kastīti, kura pie manis ir atceļojusi jau mēneša sākumā, taču tikai tagad radās izdevība,lai papļāpātu.


 Kastītē iekšā paslēpušies dažādas produktu miniatūras, kā arī atlaižu kupons no Madara Skin Cafe. Jau sen gribu aiziet un pamēģināt kādu no procedūrām,bet vienmēr atrodas kaut kas cits, kas ieņem pirmo vietu darāmo lietu sarakstā. Tagad man ir tīri labs iemesls,lai saņemtos un aizietu :)


 Šis tas no Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue sērijas-šampūna un kondicioniera paraudziņi, kā arī foršs ķobītis ar masku. Šomēness palutināju sevi ar kārtīgu friziera apmeklējumu un pamainīju matu krāsu,tāpēc tagad esmu jaunu matu kopšanas produktu meklējumos! :)


 YSL Beaute pūderkrēms, kas veikalu plauktos meklējams marta vidū. Paraudziņu skaits dāns,tātad varēs arī normāli saprast-der/neder, patīk vai garām! :)
Stenders ķermeņa jogurta paraudziņš, Aptekar avokado un nātru maska matiem, nakts sejas krēma paraudziņš no kompānijas, par kuru neko neesmu līdz šim dzirdējusi.Stenders dušas želeja ar greipfrūta un cidoniju aromātu. Šīs gan man patīk, izlietoju pilno iepakojumu melleņu aromātam, tāpēc drīz jāčāpo uz Stenders pēc papildinājumiem :)
Weleda bērzu eļļa pret celulītu. Patiesībā šī ir mana otrā bērzu eļļa tieši celulītam. Varbūt tas ir kāds slepens mājiens,hehe :)

Maza miniatūra no Tony Molly produktiem. Šie gan kastītēs manāmi bieži, šo to esmu mēģinājusi, bet paraudziņš ir pārāk mazs, lai es spētu objektīvi izvērtēt produkta īpašības :(.

Kastīte pavasarīga, tagad gribu jaunas dušas želejas :)
Vērtējums 7/10

Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.