3.20.2016

The Body Shop Drops of Youth sērijas jaunumi: atsauksme

Kaut arī vēl par grumbiņām un vizuālām brieduma pazīmēm uztraukties īsti nevaru, tomēr jau laicīgi sāku pievērst papildus uzmanību tās kopšanai,jo gadi skrien vēja spārniem.
Drops of Youth sērija mani uzrunāja jau brīdī,kad veikalu plauktos parādījās slavenie Jaunības pilieni un Bouncy Sleeping mask. Ar abiem produktiem mana āda sadraudzējās lieliski,tāpēc ieraugot veikalos šīs sērijas papildinošos produktus-dienas kremu un esences losjonu, zināju,ka tos noteikti gribu izmēģināt.


Šī sērija ir radīta ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm, tās sastāvā atrodamas trīs dažādu augu cilmes šūnas, kuras ņemtas no trīs īpaši spēcīgiem augiem,kuri spēj izdzīvot pat visskarbākajos apstākļos-Ēdelveiss (tautās pazīstams tā aizsargājošo īpašību dēļ) Jūrmalas zilpodze (pazīstama,pateicoties tās nostiprinošai iedarbībai uz ādas) un Salikornija (pazīstams ne tikai kulinārijā,bet arī kā čempions ādas atjaunošanā)


Produktus lietoju jau vairāk kā mēnesi un esmu pārbaudījusi to iedarbību uz savas ādas, tāpēc nedaudz plašāk par katru no produktiem:

Sākšu ar Drops Of Youth Jaunības esences losjons 160ml*


Ražotājs:

Pirmais solis pēc ādas attīrīšanas. Sagatavo un aktivizē ādu nākamajiem kopšanas soļiem. Tūlītēji: āda kļūst maigāka un mitrināta. Pēc 4 nedēļām: āda izskatās veselīgi starojoša un gludāka. Lietošana: Uzklāt pāris pilītes uz plaukstas vai kokvilnas plāksnītes. Maigi iemasēt ādā no rīta un vakarā pēc attīrīšanas / tonika un pirms seruma / krēma. Neklāt ap acīm. Piemērots visiem ādas tipiem. Dermatoloģiski pārbaudīts.


Želejveida konsistences produkts, kurš smaržo svaigi,saldi un ļoti vasarīgi. Man patīk tas,ka šo produktu ir viegli lietot-parasti uzklāju to ar vates diska palīdzību,taču esmu to uzklājusi arī ar plaukstu palīdzību-efekts tāds pats. Āda tiešām kļūst maiga pieskārienam,kā arī gribas ticēt,ka mitrināšanas īpašības šeit strādā uz visiem 100%. 
Pēc esences losjona uzklāšanas nedaudz uzgaidu,lai tas kārtīgi uzsūcas ādā. 

Tikai tad klāju Drops Of Youth Jaunības krēmu 50ml


Krēms ir ļoti viegls, es pat teiktu,ka tekstūra man atgādina kaut ko uzputotu. Smarža ir tiešs trāpījums manā lauciņā-svaigi,saldi un patīkami atspirdzinoši. Āda tik tiešām kļūst maiga un patīkama pieskārienam. Arī mitrināšanas ziņā redzu uzlabojumus-āda ir atguvusi veselīgu mirdzumu un mundrumu. Sanāca arī mazs kuriozs lietojot šos produktus. No rīta lielā steigā paspēju uzklāt šos abus produktus,taču dekoratīvajai kosmētikai īsti nepietika laiks (cik nu skropstu tušai un lūpu balzāmam), tāpēc tāda arī devos laukā no mājām. Dienas gaitā no puiša saņēmu komplimentu par to,ka izskatos kaut kā savādāk, tāda jaunāka (es jau sapriecājos,ka atkal esmu atpakaļ saldajos 16 ;D).
Smieklu lēkme bija milzīga,jo viss šķita tik klišejiski-jaunības krems, jaunības losjons...;D.
Patiesībā pēc mēneša lietošanas pati redzu ievērojamus uzlabojumus-ādas pelēcīgums ir pazudis, āda izskatās mundra, tonis ir vienmērīgs un es izskatos atpūtusies.Arī poras šur tur izskatās mazākas. Vai tas būtu šo abu produktu rezultāts? Tiešām ceru,ka tā! :)


Iestājoties siltajai sezonai iegādāšos arī Drops of Youth Jaunības pilienus, jo šī brīža lietotais Oils of Life būs kļuvis par smagnēju.
Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šiem produktiem,noteikti tos iegādāšos atkārtoti,kā arī ieteiktu izmēģināt tām dāmām, kuras meklē risinājumu nogurušai,pelēcīgai un nespodrai sejas ādai. 

Vērtējums:
- DOY Esences Losjons* 9/10 (cena par 160ml 19,00 eur)
-DOY Dienas krēms 9/10 (cena par 50ml 26,00 eur)


Vai esat mēģinājušas šīs sērijas produktus? Kāda ir Jūsu ādas kopšanas ikdiena pavasarī?
Patrīcija

----------------------------------------------------------------------------------------
Produkti,kuri ir atzīmēti ar * ir testēšanai piešķirti produkti, taču tas nekādā veidā neietekmē manis pausto viedokli!

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.