5.09.2016

L'Oreal Cushion tonālais krēms: atsauksme

Laiks jaunai revolucionāru produktu ērai-tagad viss būs iestrādāts mazos spilventiņos un kompaktos iepakojumos :))

Labi,tā noteikti nebūs,bet bez tonālajiem krēmiem šādā formātā,esmu manījusi arī vaigu sārtumus un bronzerus,acu ēnas un lainerus :)
Ieraugot šo jaunumu atceļojam pie mums biju sajūsmā, jo kušonu tonālos krēmus biju redzējusi citiem zīmoliem, kuri pie mums nav nopērkami. Protams,selektīvajā kosmētikas pasaulē Lancome kušoni bija tie, par kuriem runāja visi! 


Tāpēc tagad studijā nāk jaunais L'Oreal Nude Magique Cushion tonālais krēms*, kura cena ir daudz draudzīgāka un pieejamāka plašākai auditorijai.Ražotājs mums stāsta tā:

* Revolucionārs tonālais krēms, kas veido jaunu, modernu grima rezultātu!Veido svaigu un mirdzošu sejas ādu ar «tap-tap» uzklāšanas metodi, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē saudzējoša uzklāšana uz ādas ar viegliem pieskārieniem.Tas ir jauns grima rezultāts: svaiga, mitrināta, mirdzoša āda. Tā izskatās svaiga un jauna, ar gludas, maigas un gandrīz bezsvara ādas sajūtu.Tā ir jauna tehnoloģija, kas pārņemta no selektīvās kosmētikas tirgus. Tās pamatā ir smalki Cushion gaisa "spilveni", kas nodrošina ideālu krēma uzklāšanu, šķidrā formula ar mirdzošām sastāvdaļām, tīru ūdeni, neabsorbējošu kārtu un "tap"aplikatoru sniedz papildu pārklājuma kontroli un spēj izveidot ļoti vieglu līdz vidēju ādas pārklājumu.Viegli uzklājams tonālais krēms, kas neprasa daudz laika. Pateicoties aplikatoram, uzklāšana kļuvusi daudz precīzāka. Jāatceras tikai viens noteikums - jo vairāk jūs pieskarsieties, jo lielāks būs mirdzuma efekts.Viss vienā - skaists iepakojums, kas ietver visu nepieciešamo - spoguli un aplikatoru. Ļoti ērts kosmētikas maciņā un ideāls sejas atsvaidzināšanai ceļojumā.
 Piedāvājumā 4 toņi. Piemērots visiem ādas tipiem. Nenosprosto poras. Viegls līdz vidējs pārklājums. SPF 25.
-----------
Man ir taukaina/kombinēta sejas āda,tāpēc sevišķi ieinteresēta biju izmēģināt to- der visiem ādas tipiem daļu. Parasti šāda veida teikumi ar manu ādu nedraudzējas,bet šis bija patīkams izņēmums.

Pozitīvās iezīmes:
-Tekstūra ir patiešām viegla un uz ādas nemanāma;
-To ir viegli iztušēt un tas neoksidējas;
-Sedzamība ir viegla, taču ja ļoti prasās, to var mēģināt piedabūt līdz vidējai;
-Uzklāšana ir salīdzinoši ātra un ērta,ja piešaujas tehnikai. No sākuma man gribējās viņu gariem vilcieniem izlīdzināt pa ādu,bet sapratu,ka tas īsti krastā neies.
-Āda tik tiešām izskatās pamodusies,mirdzoša un veselīga;
-SPF 25, kas nozīmē aizsardzību pret kaitīgo saules ietekmi. Šeit gan saprotu,ka uzklājot plānu kārtiņu ar tonālo krēmu,mana āda noteikti nebūs pasargāta,bet tas ir patīkams bonusiņš vasaras sezonai.

Negatīvās iezīmes:
-Patēriņš,manuprāt,šķiet lielāks nekā izmantojot parasta formāta tonālo krēmu;
-Šis laikam vairāk būs piemērots sausas/normālas ādas īpašniecēm,jo mana lielākā problēma bija noturība. To gan neuzskatu par produkta negatīvo īpatnību,bet gan vienkārši manas ādas specifiskumu (tā mēdz kļūt dikti taukaina),produkti vienkārši neturas virsū;
-Ja tonālo krēmu atstāsiet vaļā,tas panāmi izsausinās spilventiņu, kas var novest pie maziem kunkulīšiem nākamajā uzklāšanas reizē. Turiet savus kušonus stingri ciet,hihi! :)


-----------------------------------------------------------------------

Tā izskatās jaunais L'Oreal kušons uz tikko pamodušās studentes,kura ar veselīgu miedziņu pēdējās dienās īsti nedraudzējās.

Kopumā varu teikt tā, ka jaunums man patīk, forši,ka beidzot ir kāda savādāka tonālā krēma forma. Ar manu ādas tipu tas līdz galam noteikti nesadraudzējās un nezinu,vai vasaras sezonā šo produktu varēšu izbaudīt uz visiem 100%,taču nojaušu,ka rudens/ziemas sezonā,kad mana āda kļūst sausāka un ne tik prasīga, šis man aizietu uz urrā! Došu vērtējumu 8/10
p.s.kā izrādās arī kaķiem kušoni liekas tīri pievilcīgi,tāpēc slēpiet tos arī no viņu mazajām ķepām :)

Kā ir ar Jums dāmas, vai esat lietojušas šos tonālā krēma kušonus? Vai ir kāds cits produkts, kurš varētu būt pielietojams šādā formātā?

Patrīcija

-------------------------
 Produkti, kuri atzīmēti ar * ir zīmola pārstāvju piešķirti produkti testēšanai, taču manis paustais viedoklis ir 100% objektīvs un patiess!

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.