7.21.2016

Catrice Contourious limitētā kolekcija-Lip Contour&Colour lūpu krāsas: atsauksme

 Čau! :)

Catrice kosmētikas plauktos nereti vien gadās atrast īstas pērles par adekvātām un zemām cenām.Vislabāk no Catrice zīmola man patīk lūpu produkti-tie ir pigmentēti,krēmīgi,labi turās un iespējas toņu ziņā ir tik dažādas!
Pie manis atceļojuši pāris produkti no limitētās kolekcijas Catrice "Contourious", par kuriem vēlos pastāstīt arī Jums!Pati sērija veikalos būs atrodama augustā-septembrī, tāpēc noteikti iesaku to apskatīt un pačamdīt dzīvē!
Kolekcijā būs atrodami-uzacu zīmuļi,kontūrēšanas paletes, izgaismotāji, krēmveida kontūrēšanas palete, ļoti ērta un praktiska ota vaigu kontūrai un šīs divas lūpu krāsas.

Arī es šobrīd esmu nedaudz apsēsta ar šādiem toņiem- viss sākot ar bēšiem, vecrozā,tumši brūniem,pelēcīgiem,violetīgiem, ķieģeļu sarkaniem, oranžiem... Tāpēc,kad ieraudzīju šos divus toņus,burtiski iemīlējos.

Catrice Cosmetics "Contourious" lūpu kontūra un krāsa*Produkts ir interesants ar to,ka vienā pusē tam ir matēts lūpu zīmulis/lūpu krāsa, kura ir krēmīga un nesausina lūpas, bet otrā pusē ir pieskaņota toņa lūpu spīdums.Divas opcijas ar vienu produktu!
Protams,mana sajūsma vairāk ir tieši par matēto daļu- tonis C02 Rosewood ir vecrozā bēšs tonis,kurš kalpo kā mana ikdienas lūpu krāsa.Tas ir ļoti sievišķīgs,taču nekas pārlieku spilgts un ievērojams.Šo toni lieku katru dienu,arī dienās,kad dodos uz darbu (tur parasti izvairos no lūpu krāsas lietošanas,jo sarkanas lūpas virtuvē starp daudz puišiem izskatās dīvaini...tas pats attiecas uz visiem citiem foršajiem,spilgtajiem toņiem ;D)+ man nav laika,lai tās pielabotu un uzturētu kārtībā visas dienas garumā. Noturības ziņā savas 3-4h iztur (ar ēšanu/dzeršanu),taču to ir tik vienkārši uzklāt,ka man tas nesagādā nekādas problēmas! Tonis C01 Nude ir klasisks,bēšs tonis, kurš izskatās labi ar iedegušu ādu.Šis gan man ir nedaudz par "bēšu" un tumšu ikdienai (darbam,hehe), taču to labprāt nēsāju dienās,kad izvēlos tumšāku acu grimu un uz darbu nedodos ;D Manuprāt,šis tonis man īpaši "aizies" uz urrā rudens sezonā! :) 
Spīdumus gan pamēģināju,taču īsti neesmu to fans. Tie piešķir vieglu toni,ja tos vienkārši uzklāj uz lūpām,kā arī pastiprina lūpu krāsas toni un piedod skaistu spīdumu to uzklājot pa virsu lūpu krāsai.
Bet,ja ikdienā spīdums ir tas,ko izvēlaties-šie ir labi,nav pārmērīgi lipīgi un nešļūkā prom! :)Dienas gaismā toņi izskatās šādi! Domāju,ka šīs kolekcijas apskata nākamajā rakstā ielikšu arī pāris bildes ar to,kā katrs no toņiem izskatās uz lūpām! :)

Kurai grupai Jūs pievienojaties-matēts finišs vai spīdums?
Šobrīd dikti skatos uz slavenajiem Colour Pop lūpu produktiem (beidzot viņiem ir internacionāls šipings,taču nedaudz sālīts :(

 Vērtējums: 8/10
Cena: aptuveni 4,70 eur
Iegādāties var Drogas veikalos (augustā un septembrī)

-------------------------------
*PR produkti

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.