7.21.2016

Ebay atradumi- Limecrime Velvetines dublikāti: atsauksme

Čau!
Nav noslēpums,ka mājas lapā www.ebay.com ir nopērkams,atrodams un iespējams pilnīgi viss! Protams,dažreiz sanāk arī iegrābties,taču lielākoties mana ebay iepirkšanās pieredze ir bijusi ļoti veiksmīga (ja neskaita pāris blūzes,kurās nespēju ielīst).

Internetā ir daudz un dažādas atsauksmes par dekoratīvās kosmētikas,drēbju,aksesuāru,mājas lietu,apavu un citi sadzīves gadžetiņu atradumiem, tāpēc arī es šad tad pasērfoju pa ebay plašumiem. Teikšu godīgi,sanāk aizrauties,jo pasūtīt preces ir tik viegli,ka summa nemaz nejūtas, kā arī var atrast tik daudz foršas,inčīgas lietiņas :)

Ļoti skaistas, par pieejamām cenām atrodamas lietiņas var apskatīt Madaras (www.callmemaddie.com)  veidotajos Ebay Bargains rakstos-ko noteikti iesaku apskatīt un esmu droša,ka atradīsiet kaut ko tādu,ko dikti sagribēsies pasūtīt! :)

Ņemot vērā to,ka ebay esmu diezgan biežs viesis un pasūtu lietas teju vai regulāri, nolēmu arī izveidot rakstu sēriju par to,kādi ir mani atradumi, kādas ir vilšanās un ko interesantu tur var atrast! :)


Šoreiz sākšu ar pozitīvām lietām-man šobrīd kosmētikas jomā ir iestājusies lūpu krāsu fāze.Precīzāk šķidro lūpu krāsu fāze. Protams,pasaulē slavētie Limecrime Velvetines ir manā wishlistā, taču pavisam netīšām uzdūros šo produktu replikācijām. Par tādām naudiņām,izlēmu pasūtīt,jo noteikti nebūs žēl tos pāris eiro.
Kolēģei ir orģinālais Limecrime Velvetines Matte Liquid Lipstick tonī jinx, kura dēļ burtiski izkusu. Protams,tam kvalitāte ir uz visiem 100% un piesieties īsti nav kur,taču arī mazie ebay atradumiņi nav tik peļami.Izvēlējos trīs toņus-pansy,cashmere un jinx.
Cena katram bija aptuveni 3 eiro un sūtīšanas laiks bija ātrs-aptuveni divās nedēļās visi trīs produkti bija pie manis.Produkti,protams,vizuāli ir ļoti lidzīgi orģināliem,taču ir zināmas nianses,kas ļauj nezinātājam tos atšķirt un neiegrābties (kompānijas,kuri tirgo replikācijas par īsto produktu cenu).
Cashmere ir bēšs tonis ar pelēcīgu apakšnoti. Uz lūpām tas uzklājas viegli un pēc aptuveni 4-5 minūtēm nožūst matēts. Tas jūtas nedaudz sausinoši,taču nekas tāds,kas izraisītu milzīgu diskomfortu. Noturība bez ēšanas/dzeršanas un citām aktivitātēm ir aptuveni 4 h, taču ēdot/dzerot tas uz lūpām noturās aptuveni 2-2,5 h (tad to ir vienkārši uzklāt un var turpināt priecāties par skaisto toni)


Vidējais tonis (pansy) ir piesātināts tumši violets, kurš izskatās satriecoši. Ar šo gan jābūt uzmanīgam uzklāšanas procesā,jo pavisam viegli varēs redzēt neprecīzas uzklāšanas līnijas.
Tumšākais tonis (jinx) ir intensīvs baklažāns.Tumši brūni violets,mazliet pat melns. Man ārkārtīgi patīk tik tumši toņi un tas,kā tie izskatās uz lūpām, tāpēc šo pasūtiju kaut vai tāpēc,lai staigātu mājās ar tumšām lūpām :)Lūpu krāsas ir pigmentētas,taču tās var izskatīties nedaudz švīkaini,ja tās uzklāj neprecīzi.
Ar 2-3 plānām kārtiņām pietiek,lai iegūtu necaurspīdīgu, intensīvu klājumu.
Un nē,manas lūpas nenokrita,nesaplaisāja,nesapuva,neietonējās,neuzpampa,nekļuva sarkanas un nekas cits slikts ar tām nenotika tikai tāpēc,ka produkti ir pasūtīti no šāda saita.Par to gan man tāds neviltots prieks,jo no sākuma satraucos ;D
Šos gan neieteiktu izmantot uz citiem cilvēkiem (kā vizāžisti), jo kādam var gadīties kāda alerģiska reakcija.Tādiem nolūkiem tikai pārbaudītus un kvalitatīvus produktus! :)

Šie noderēs vairāk tādām Helovīnu grima tipa izklaidēm, kādai fotosesijai vai pasākumam.Vai arī ikdienā kādai,kura no rīta pamostas nedaudz drosmīgāka kā ierasts! :)

Vērtējums 8/10
Šobrīd ļoti gribu orģinālos Limecrime Velvetines,tāpēc tad,kad pasūtīšu,vēlreiz salīdzināsim!

Kādi ir Jūsu ebay atradumi?
Patrīcija

2 komentāri

 1. Man kaut kā pazuda pret LimeCrime jebkāda interese, kad sākās tas lielais skandāls. Līdz tam par LC visi runāja, bet pēc lielā atgadījuma neesmu jau labu laiku par tiem neko dzirdējusi. Lai arī cik perfekts tas Cashmere liekas, tomēr negribas pirkt negodīga uzņēmuma produkciju :)
  Dublikātu produkti ir ļoti forši, bet kaut kā e-bay plašumos uz šo brīdi esmu atklājusi tikai Nars vaigu sārtuma otas dublikāti kas ir izcils, pārējais nav tas :)

  AtbildētDzēst
 2. Skandāli jau ir daudz un dažādi - rekur tikko jaunākais starp Kat Von D un Jefree Star, daudzi sāk produktu boikotēšanu utml. Becca paletes sadarbība ar Jaclyn Hill..
  Neteikšu,ka mani ļoti ietekmē tāda veida drāmas ,jo ja produkts ir labs,interesants,iedarbīgs utml.es tāpat to gribēšu nopirkt :)

  Runājot par ebay pirkumiem,šad tad paveicās un var atrast superīgas lietas :)

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.