7.03.2016

Essence All About...acu ēnu paletes: atsauksme

Lai es iegādātos vienu acu ēnu,tai jābūt ļoti īpašai un skaistai, jo dodu priekšroku acu ēnu paletēm. Tas šķiet daudz ērtāk,kompaktāk un foršāk-jo viss ko vajag ir vienviet.Slinkā meitene tāda!

Protams, paletes ir visdažādākajās cenās un kvalitātēs, taču šodien gribu pastāstīt par tādu kā pārsteiguma atklājumu no Essence.

Acu ēnu paletes ar 8 toņiem, kuras var iegādāties par mazām naudiņām.
Manā kolekcijā nu ir divas- All About Nudes un All About Greys;Abām paletēm ir ļoti pigmentēti un skaisti toņi, kuri lieliski saspēlējas savā starpā. Tie nebirst, viegli iztušējas un apmierina visas manas ikdienas acu ēnu vēlmes.Protams, no 8 toņiem ir iespējams izveidot vairākus grimus-sākot ar pavisam vienkāršiem,gaišiem ikdienas variantiem, beidzot ar skaistām smokey-eyes priekš ballītēm.


 Essence All About Nudes palete:


Ļoti vienkārši, skaisti ikdienas bēšie toņi, kuri ir gan ar spīdumiem, gan matēti.


 Essence All About Greys:Ikdienā gan šādus toņus neizmantoju, taču tie noder brīžos, kad sagribas kādu tumšāku acu grimu vai sudrabotu skatienu. Šeit pelēki zilais tonis ir mans favorīts, kā arī trešais apakšējā rindā no kreisās puses. Mani patiešām pārsteidza tas, cik laba kvalitāte ir šīm ēnām-toņu dažādība, noturība bez bāzes ir pieklājīga, ar bāzi vispār bez problēmām, pigmentācija ir labāka par citām dārgajām ēnām, kuras esmu iegādājusies :( 
Tā lūk, dažreiz gadās atrast labus atradumus arī par mazākām naudiņām!

Vērtējums 9/10
Iegādāties var Drogas veikalos
Cena: zem 5 eur

Kas ir Jūsu mīļākā acu ēnu palete?
Patrīcija

1 komentārs

  1. Šīs tiešām ir ļoti labas acu ēnas, tikai jāuzmanās, ka nedaudz putekļos ;) Bet tā, izcilnieki budžeta klasē ;)

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.