7.22.2016

The Body Shop Skin Defence SPF 50 esence:atsauksme

Kaut arī šobrīd laikapstākļi īsti neliecina par vasaras esamību Latvijā, laika ziņā sola,ka karstuma viļņi atgriezīsies, kas nozīmē tikai to,ka āda ir papildus jāaizsargā.
Ja runājam pavisam godīgi,tad es tā īsti nekad neesmu lietojusi SPF krēmus,taču tā aktīvi sāku to darīt aptuveni 3 gadus atpakaļ. Sāku vasarās lietot aizsargkrēmus ķermenim ar lielākiem SPF (30-50).
Sejas ādai gan vienmēr paslinkoju un atsevišķu krēmu ar SPF nelietoju, ja nu vienīgi tas bija iekļauts jau lietojamajā dienas krēmā. To,cik svarīgi ir lietot aizsarglīdzekļus ādai saprotu tikai tagad, kad aptveru,ka laiks uz vietas nestāv un par sevi ir dikti jārūpējas :)


Protams,ikdienā mūsu ādu apbižo arī citi faktori-piesārņots gaiss,kondicionieri,radiācija,temperatūras svārstības,gaisa mitrums,ciets ūdens utml. Taču,lai kā arī mums patiktu pagozēties saulītē,tā ir nopietns drauds mūsu ādai. Mēģināšu īsi pastāstīt par to,kādi īsti ir saules stari un ko tie nodara ādai-

Saule dod gaismu,siltumu un ultravioleto starojumu. Šos starus var iedalīt trīs grupās-UVC stari, UVA stari un UVB stari. Saules radiācijai ejot cauri atmosfērai, visu UVC un 99% no UVB radiācijas absorbē ozona slānis,ūdens tvaiki,skābeklis un oglekļa dioksīds, kas atrodams atmosfērā. Līdz ar to uz Zemes nonāk UVA radiācija un neliela daļa UVB radiācijas.


Abi staru veidi-UVA un UVB ir kaitīgi cilvēka ādai un spēj provocēt ādas vēzi,kā arī citas blakusparādības-ādas sausumu,apdegumus,priekšlaicīgu novecošanos utml.

UVA stari ir tie,kuri ielaužas dziļi zem ādas virskārtas un izraisa audu priekšlaicīgu novecošanos, savukārt UVB stari skar ādas apakšējo slāni un rada apdegumus.
Dabiski mūsu organismam piemīt spēja reaģēt uz saules stariem un tas cenšas sevi aizsargāt-tiklīdz saules gaisma skar ādu, melanocīti izdala melanīnu,kas padara ādu tumšāku,tādējādi cenšoties tevi pasargāt no ādas bojājumiem.

*Ļoti plaši un pārskatāmi par stariem,SPF nozīmi un citām lietām var izlasīt Artas izveidotajā rakstā (kā arī viņas iespaidi par šo produktu),ko noteikti iesaku apskatīt!

SPF ir saules aizsargfaktors, kurš nozīmē laika faktoru, kurš aizkavē saules apdegumu. Krēmi ar SPF mūs pasargā tikai no UVB stariem (taču ir atsevišķi produkti,uz kuriem specifiski norādīts,ka tie pasargā arī no UVA stariem).The Body Shop Skin Defence Esence SPF 50++++*


Tad nu beidzot garās runas par stariem un aizsardzību,stāstīšu par jauno TBS Skin Defence esenci ar SPF 50, kura domāta visām aizņemtajām pilsētas meitenēm. Ja no malas pavēro pilsētnieču dzīves veidu,tad tas sevī iekļauj daudz un garas darba stundas (arī pēc plkst. 22:00,kad jau būtu tā kā jāplāno gulētiešana), pārmērīgi agri rīti (vai gluži pretēji-pamatīga iegulēšana un vēlās brokastis plkst. 14:00)


Neskatoties uz pāris neveselīgiem ieradumiem un nepareizu miega grafiku, 90% no redzamajām ādas novecošanās pazīmēm izraisa tieši saule. Ir veikti pētījumi, kuru rezultātā ir pierādīts, ka pilsētā dzīvojošām sievietēm āda noveco par 10% ātrāk nekā tām,kuras dzīvo lauku apvidū.
Esence nodrošina pret īsajiem un garajiem UVA stariem.Tieši tie ādā nonāk visdziļāk un bojā to.
Aizsardzība pret UVB stariem palīdz ādu pasargāt no saules apdegumu rašanās.
Produktam ir maiga, 100% veģetāra formula un tas nesatur minerāleļļas,parabēnus un parafīnus.
Sastāvā atrodams: Sarkanās jūras aļģu ekstrakts, C vitamīns un Godīgās Tirdzniecības ietvaros iegūta marulas eļļa. Šīs sastāvdaļas palīdz ādai atgūt veselīgu mirdzumu un padara ādas toni vienmērīgu.


Produktam tiešām ir maiga konsistence un tas ādā iesūcas ļoti ātri.Tekstūra man atgādina attīrošo pieniņu. Veids,kā es to notestēju pa īstam bija dodoties uz pludmali, kur pavadīju vairākas stundas sauļojoties. Eksperiments gan izvērtās nedaudz savādāk,kā biju gaidījusi-nedaudz piecepināju ādu un nācās no tās atvadīties :( BET, labā ziņa- sejas ādai nebija ne mazākā kaitējuma. Viegls iedegums gan bija tāpat,taču nekur nekas nebija apdedzis vai sakairināts! Tieši tāpēc varu teikt,ka produkts strādā un ādu tiešām pasargā no tiešiem saules stariem. Sajūtu ziņā produkts ļoti labi sastrādājas ar taukainu ādu-uz sejas neuzmetās nekādas pumpas vai izsitumi,kā arī poras netiek aizsprostotas.Parasti SPF krēmi ir ļoti smagnēji un uz ādas jūtas nekomfortabli. Smarža ir salda un man atgādina kaut kādus ziedus.

Šo produktu pavisam noteikti ieteiktu iegādāties tieši vasaras sezonai, lai pasargātu ādu no saules kaitīgās ietekmes,vai arī dodoties kaut kur ceļojumā uz siltajām zemēm.
Ņemot vērā to,ka šis ir mans pirmais,nopietnais SPF krēms sejas ādai,kuru lietoju cītīgi un rūpīgi,tad esmu ļoti apmierināta un noteikti pie šī atgriezīšos!

Vērtējums: 9/10
Cena: 27,50 eur
Iegādāties var The Body Shop veikalos

Sauļojieties droši,dāmas!
Patrīcija

Attēli: google avoti, personiskās bildes
------------------------------------------------
*PR produkts
.

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.