7.02.2016

Maybelline The Blushed Nudes palete: atsauksme

Ir patiešām forši redzēt jaunumus mūsu veikalu plauktos, itīpaši tad, kad šie jaunumi ir pieejami visur citur pasaulē un mēs bieži vien jūtamies apdalītas,hehe :)

Maybelline The Blushed Nudes palete veikalos ir atrodama jau kādu brītiņu,taču tikai tagad esmu to kārtīgi iztestējusi un varu padalīties ar saviem iespaidiem.


 Paletē atrodami skaisti 12 toņi, kurus savā starpā var kombinēt un miksēt pēc sirds patikas. Visi toņi ir ar rozā/zelta apakštoņiem, kas sākumā liek domāt par slavenās Urban Decay Naked 3 paletes dupe versiju. Salīdzinot bildes internetā līdzība ir, taču nesauktu to par budžeta dupe.


 Man ļoti būtu gribējies, lai šajā paletē būtu vairāk kā viens matēts tonis. Toņi ir skaisti, ir gan satīna finišs, gan ēnas ar mirdzumiņiem. Paletei esmu atradusi pielietojumu gan ikdienā, gan dodoties uz kādu svarīgāku notikumu.

Šādi vecrozā toņi man ir vienmēr patikuši, jo tie izskatās sievišķīgi, romantiski un eleganti, kā arī tie lieliski saspēlējas ar manu tumši brūno acu krāsu.


Pigmentācijas ziņā problēmas ir ar pašiem gaišākajiem toņiem-tomēr gribētos, lai tie ir izteiktāki, taču tumšie toņi, manuprāt, strādā lieliski. Ēnas ir viegli iztušējamas un vairākums īpaši nebirst, taču dažas no tām ir birstošas (tādas kā skolā pieejamais krīts) un sanāk neliela šmuce zem acīm.


Manā skatījumā šī ir ļoti laba budžeta klases acu ēnu palete, kuru var izmantot kā ikdienā, tā arī uz svētkiem.

Šeit arī mazs video ieskats tam, kā izmantoju šo paleti vieglam, vienkāršam vasaras grimam + izmantoju arī citus Maybelline NY jaunumus!Kopumā dodu paletei 8/10, iegādāties to var Drogas veikalos Latvijā!

Vai esat mēģinājušas šo paleti? Kādi ir Jūsu iecienītākie acu ēnu toņi, kurus izmantojat visbiežāk?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.