7.10.2016

NYX Butter gloss: atsauksme

Nyx zīmols vienmēr ir bijis tas zīmols, kurš manī izraisa sajūsmu. Viņu produkti ir daudz blogeru slavēti, koši un krāsaini, kā arī kvalitatīvi. Parasti tos iegādājos Baltic Beauty izstādes ietvaros, vai arī tad,kad draudzene dodas uz ASV pie radiem, sastādu sarakstiņu ar lietām,kuras kārojas.


Pavisam nesen arī Latvijā tika organizēts oficiāls NYX COSMETICS ienākšanas Latvijā pasākums (kaut arī produkti pie mums jau ir kādu brītiņu-gan oficiālie un cik noprotu,arī neoficiālie :( )
Pasākuma ietvaros uzzināju daudz ko jaunu par pašu zīmolu un produktiem, kā arī šogad notiekošo Face Awards konkursu (kurš ir devies ārpus ASV robežām un iespraucies plašajā pasaulē, lai arī visi citi gribētāji varētu piedalīties). Krēslu rindās sēdēja daudz pazīstamas, nepazīstamas un tikai bildēs redzētas sejas, tāpēc bija patīkami iepazīties ar jaunām blogu kolēģēm un interesantām meitenēm! :)
Talantīgā Aija Ūdentiņa demonstrēja NYX produktus darbībā un grimmēja modeli, kas arī bija interesanti un forši!


Pasākuma ietvaros varējām iegādāties NYX produktus mazajā pop-up veikaliņā,kā arī izvēlēties trīs produktus dāvanā.  Tā kā šis tas no butter glossiem man mājās jau bija, nolēmu pastāstīt par tiem savas domas un padalīties iespaidos.


 Pagaidām manā kolekcijā gozējas 4 Butter Gloss līniju produkti-divi ir klasiskie un divi no Intense Butter Gloss līnijas.


 Klasiskie Butter Gloss:


- Raspberry Tart  (violets tonis);
-Cherry Pie (sārts tonis);

Šie lūpu spīdumi ir pigmentēti,taču tonis nav intensīvs-tas vairāk iekrāso lūpas un padara pievilcīgas. Produktu ir viegli uzklāt un tas labi smaržo + nav nepatīkami lipīgs (kas man parasti riebjas lūpu spīdumos), šis ir tik lipīgs, lai būtu patīkami to nēsāt uz lūpām un tas neslīdētu pa labi,pa kreisi. Noturības ziņā, ar ēšanām/dzeršanām utml. ne pārāk ilgstoši, bet to var atjaunot bez spoguļa palīdzības, tāpēc tā man nebija problēma.

Intense Butter Gloss:


-Orangesicle (košs oranžs tonis);
-Black Cherry Tart ( tumši sarkans/baklažāna violets);

Šie divi ir jau nedaudz nopietnāki. Pigmentācija ir ļoti spēcīga un tie vairāk kalpo kā šķidrās lūpu krāsas. Ar šiem uzklāšanas process nedaudz piesardzīgāks un ilgāks,jo spogulis būs nepieciešams. Ja daba apveltījusi ar skaistām,kuplām lūpām-tad var izmantot aplikātoru, taču ja ir tā,kā man-visērtāk un precīzāk uzklāt ar mazu otiņu. Šie jūtas nedaudz vairāk lipīgi, bet tas dod tādu drošības sajūtu,ka viss tumšais tonis neizplūdīs.
Noturība ar ēšanu/dzeršanu arī salīdzinoši īsa, taču visu var uzklāt atkārtoti! :)
Kad iegādājos tumši violeto toni sapņoju,ka uz lūpām tas izskatīsies tumši un seksīgi, taču tas uzklāšanas procesā paliek nedaudz pašķidrs/caurspīdīgs :( , tāpēc apakšā jāliek kāds tumšs lūpu zīmulis.

(Dabīgā apgaismojumā izskatās šādi)

(Ar zibspuldzi)

Nobeigumā uz pozitīvas nots-pasākums bija tik tiešām interesants,labi pārdomāts/organizēts un es ļoti labi pavadīju laiku! Paldies pārstāvjiem par uzaicinājumu un ieguldīto darbiņu! :)

Par lūpu spīdumiem runājot-man tie patīk, klasisko versiju izmantoju ikdienā, kad gribas ko vieglu un ne pārāk sarežģītu. Gribu izmēģināt arī Soft Matte Cream (tie man varētu patikt dēļ matētās tekstūras), protams, Liquid Lingerie un Liquid Suede līnijas! :)) 

Vērtējums 8/10

Vai esat mēģinājušas kādu no NYX produktiem? Vai esat lietojušas Butter Gloss spīdumus?
Patrīcija

3 komentāri

 1. Butter Gloss spīdumus ļoti mīlu :) Tieši nesen par tiem arī rakstīju savā blogā :))

  AtbildētDzēst
 2. Spīdumus pārāk nemīlu, bet ja kādreiz pirktu, noteikti ņemtu NYX :)
  Noteikti izmēģini soft matte krēmus- varu tos saukt par savām visuzticamākajām lūpu krāsām :))

  AtbildētDzēst
 3. Mans ikdienas favorīts ir NYX Butter gloss , tonis Madeleine. Ārkārtīgi patīk un lietoju bieži :)

  AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.