7.03.2016

The Balm Mary-Lou Manizer izgaismotājs: atsauksme

Man šķiet,ka man ir sākusies jauna apsēstība, šoreiz ar izgaismotājiem. Es nezinu kas tajos ir tik īpašs, bet tie izskatās vienkārši satriecoši!

Šis produkts bija viens no tiem, kurš manā milzīgajā kosmētikas vēlmju sarakstā dzīvoja jau no pašiem pirmsākumiem. Ārzemju blogeres to izmantoja un man arī gribējās, taču pie mums to iegādāties nevarēja + kaut kā vienmēr atliku tā iegādi uz nākamo reizi (kā parasti ;D)

Kad šo skaisto,sievišķīgo,mirdzošo un visādi citādi lielisko produktu saņēmu dāvanā dzimšanas dienā, biju pārlaimīga. He,cik cilvēkam vajag pilnai laimei ;D!

Tad nu tā,dāmas-

The Balm Mary-Lou Manizer izgaismotājs*:The Balm ģimenē ir veselas trīs "pavedinātājas"- Mary-Lou Manizer, Cindy- Lou manizer un Betty- Lou manizer.

Iepakojums supermīlīgs (kā jau visi The Balm produkti, gan izskata ziņā, gan ar kičīgajiem nosaukumiem) un iekšā ir salīdzinoši daudz produkta- 8,5 grami, kas noteikti kalpos ilgam laikam, jo izgaismotāju jāklāj uz noteiktiem sejas punktiem (gluži kā pūderi pa visu seju nevajadzētu lietot).
Tas ir ļoti smalks zelta mirdzuma izgaismotājs, kurš man atgādina šampanieti. Viss spīdums un maģija atklājas gaismā (vai no kāda īpaša leņķa). Tajā nav nekādu lielu mirdzumu vai gliteru, kas to padara par uzvarētāju manās acīs!!! (ciest nevaru produktus,kuri nav acu ēnas, bet tajos ir milzīgi gliteru gabali).
 To ir viegli iztušēt un ar to var viegli pārspīlēt, kā man atgadās 2 no 3 reizēm. Tas uz ādas izskatās tik skaisti, ka man gribas to likt vēl un vēl ;D. Šeit izgaismotājs redzams uz rokas dienas gaismā, kad uz to nav pavērstas nekādas gaismas. Ļoti labi redzama tekstūra un to,cik  krēmīgs tas ir-noteikti uzklājot tas nekur nebirst un neput pa gaisu.


 Šeit redzams izgaismotājs uz ādas-vaigu kauli, deniņi, mazliet zodiņš (un visas pārējas 20 vietas,kur uzklāju ;D)


Vērtējums: 9/10 
Pagaidām šis ir mans vismīļākais izgaismotājs, par kuru jūsmoju kā mazs bērns konfekšu veikalā!
Gribu Cindy-Lou Manizer versiju, jo tā izskatās tik pat dievīga! Gaidam nākamo aldziņu un liksim maciņam paraudāt :)
Iegādāties to var www.topbeauty.lv mājas lapā, kur bieži vien The Balm kosmētikai ir atlaides!

Kāds ir Jūsu must-have izgaismotājs?Vai esat mēģinājušas kaut ko no The Balm kosmētikas?
Paldies Top Beauty komandai par iespēju izmēģināt šo produktu un lielisko dzimšanas dienas dāvaniņu :)

Patrīcija
-----------------------------------------------
*PR produkts

2 komentāri

  1. Izskatās burvīgi!:) Noteikti to pasūtīšu kaut kad vēlāk :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Pasūti tagad,jo topbeauty mājas lapā visai produkcijai 20% atlaide! :)

      Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.