7.20.2016

Uzacu kopšana: atsauksme

Čau!

Cik man zināms,tad mēs,sievietes, dzīves laikā izejam cauri dažādām uzacu fāzēm-sākot ar plānām,šaurām strīpiņām (uz kurām pēc gadiem atskatamies ar šausmām), līdz pat ārkārtīgi biezām,mežonīgām uzacīm...viss atkarīgs no tā,cik ātri saprotam un atrodam sev piemērotāko formu,veidu un krāsu. 


Šodien gribu pastāstīt par tiem uzacu kopšanas produktiem, kuri ir manā kosmētikas kolekcijā,kā arī mazliet par to,kā es kopju savas uzacis.


Pirmās divas lietas ir mazas paletītes, kurās iekšā atrodas vasks matiņu nogludināšanai, tonis pašu uzacu ietonēšanai un vienā no paletēm ir arī izgaismotājs.


Maybelline Master Brow Pro Palette* ir mans šī brīža ikdienas mīlulis. Vasks ir labas konsistences (citi iepriekš mēģinātie ir tādi cieti un nepārāk labi klājas uz matiņiem), tonis manām uzacīm der, kā arī izgaismotājs man patīk. Šis komplekts ir ideāls ceļošanai, jo viss nepieciešamais ir vienā mazā paletītē. Komplektā bija mazs rīku komplektiņš ar ko sakopt uzacis un ietonēt tās. Vērtējums: 9/10

L'Oreal Paris Brow Artist Genius Kit* ir Maybelline paletes brālis. Tajā atrodas vasks un pati ēna ietonēšanai. Mazā pincete un otiņa (šoreiz ārpus kadra) ir pietiekami ērta, lai ikdienā sakoptu uzacis bez jebkādām problēmām.
Šeit arī vasks man patīk, kaut gan tas ir nedaudz stingrāks nekā Maybelline paletē. Par šo produktu sūdzēties nevaru, man patīk un tas šķiet ļoti ērts! Vērtējums 9/10


 Kolekcijā pagaidām vairāk atrodami dažādi gēli un tušas uzacu matiņu savaldīšanai, tāpēc par tiem mazliet vairāk:Maybelline Brow Drama uzacu tuša* šai birstīte liekas nenormāli neērta, taču kaut kā iepraktizējos to lietot. Man patīk,ka šī tuša uzacu matiņus nepadara kraukšķīgus (goda vārds savādāk nezinu,kā lai izskaidro to šausmīgo sajūtu). Arī toņi ir pieejami vairāki, kas ir bonusiņš manā skatījumā. Vērtējums 7/10
Essence Make Me Brow internetā lasīju, ka daudzas meitenes šo produktu salīdzina ar slaveno Benefit Gimme Brow. Pati gan līdzību vēl nevaru apstiprināt vai noliegt, jo Benefit neesmu mēģinājusi, taču šis man ļoti patīk. Birstīte ir maza,smalka un ar to ir ērti tikt klāt arī uzacs šaurākajām daļām. Man patīk, ka pati tuša ir tonēta, līdz ar to, tas nodrošina papildus toni un uzacis izskatās pamatīgi izteiktas. Tušā iekšā ir arī mazi sariņi, kas pieķeras klāt uzacīm un uzacis vizuāli izskatās biezākas (taču nekas neizskatās nedabīgi vai neglīti). Par tik zemu cenu, īsts atradums!
Vērtējums 9/10

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper tušas* man ir gan caurspīdīgā versija, gan tumši brūnā. Arī šīm birstītes ir ērtas un pietiekami šauras, lai varētu ērti darboties gar uzacīm (vēljoprojām nesaprotu to Maybelline tušas bumbas jēgu), šīs tušas gan uzacis padara nedaudz kraukšķīgas (to īpaši izjūtu strādājot karstā virtuvē un tuvu krāsnīm, sausa un savelkoša sajūta šad tad),taču arī šīs man patīk. Ikdienā vairāk izvēlos caurspīdīgo versiju dienām, kad gribu maksimāli dabīgas,bet sakoptas uzacis.
Vērtējums 7/10

Catrice Brow Fixing Wax ir pavisam dīvains produkts, kas atšķiras ar to, ka tas ir kā vaska zīmulītis, kurš savalda nepaklausīgos matiņus,nogludina tos un uzacis izskatās on fleek. Noturības ziņā šis nav tas efektīvākais produkts, taču savu dienas normu tas iztur (6-7h), uzacis uz tausti ir maigas, bet mazliet var just vasku. Vērtējums 7/10


Pēdējā kategorija ar vien diviem produktiem ir zīmuļi. Agrāk tos lietoju vairāk kā ēnas, taču šobrīd ir otrādāk. Mūsdienās ir diezgan pagrūti atrast mīkstu,kvalitatīvu uzacu zīmuli, jo lielākā daļa ir cieti un ar tiem ir grūti strādāt. + tie ir jāasina...kuram ir laiks asināt zīmuļus?
Bildē redzams,ka man laiks noteikti tādām izklaidēm nav :(
Taču bez jokiem un pavisam godīgi, tad es zīmuli īsi pirms bildēšanas netīšām nolauzu ;D


Maybelline Brow Satin* uzacu zīmulis ir mehānisks un ļoti precīzs. Tas ir krēmīgs un ļoti smalks, kas ļauj piezīmēt klāt iztrūkstošos matiņus, uzvilkt kārtīgu uzacs astīti un visādi citādi ērti apstrādāt uzacis. Tonis gan man īsti neder, taču šim iegādāšos tumši brūno versiju. Vienā galā ir zīmulītis, bet otrā maza švammīte, ar kuru iztušēt ēnu. Ērti,kompakti un man patīk. Vērtējums 8/10

L'Oreal Paris Brow Artist zīmulis* pašā sākumā man tas ļoti patika, taču ar laiku tas paliek sauss un ar to ir grūtāk strādāt. Patīk,ka vienā galā ir pats produkts, bet otrā birstīte. Šādi produkti vairs neiet pie sirds, jo tiem vajag atsevišķu asinātāju un tie nolūzt.
Neskatoties uz to, tas ir labs uzacu zīmulis, kurš viegli klājas, uzasinot to asu, ir ērti uzvilkt iztrūkstošos matiņus un padarīt uzacis vizuāli pievilcīgākas.
Vērtējums 7/10


Tā nu izskatās mani uzacu kopšanas produkti! Kā Jūs kopjat savas uzacis?
Patrīcija


----------------------------------------
*PR produkti 

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.