8.09.2016

Douglas Naturals matu kopšanas sērija: atsauksme

Sveikas,daiļās!

Šad tad ieskrienot Douglas veikalos,biju ievērojusi,ka arī viņiem ir sava privālā zīmola produktu kolekcijas (līdzīgi kā ārvalstīs Sephora veikalos), piedāvājums ir gana plašs,jo produktus var atrast gan matu kopšanai,gan ķermeņa kopšanai,gan sejas kopšanai, kā arī dekoratīvās kosmētikas piedāvājums ir ļoti plašs!

Šodien vēlos pastāstīt par matu kopšanas līniju-Douglas Naturals,kurā ietilpst šampūns,kondicionieris,matu maska un eļļa matiem! 


Visa produktu līnija ir piemērota vegāniem,tā ir dabiska un ieguvusi www.natrue.org apstiprinājumu,kā dabiska,organiska produktu līnija!Šampūns un kondicionieris*

Ražotājs: Douglas Naturals Hair kondicionieris satur argāneļļu, kas dziļi baro, atjauno un mitrina matus visā to garumā. Uzlabo matu elastību, atjauno matu spīdumu. Argāneļļa bagātina matus ar nepieciešamajām taukskābēm un E vitamīnu, kas darbojas arī kā antioksidants, kas novērš matu bojāšanos saules ietekmē. Nesatur sintētiskās smaržvielas, krāsvielas un parabēnus. Aromatizets ar dabīgajām ēteriskajām eļļam. 

Pateicoties argāna eļļas lieliskajām mitrinošajām un atjaunojošajām īpašībām Douglas Naturals matu šampūns nogludina Jūsu matus, padarot tos mīkstus, elastīgus un spīdīgus. Nesatur parabēnus un sintētiskas smaržvielas. Nesatur krāsvielas. Sastāvā ir tikai dabīgās ēteriskās eļļas.

Abiem produktiem ir ļoti svaiga un patīkama,dabīga smarža.Man ļoti atgādina kādas zālītes un citrusaugļus. Šampūns labi attīra matus no produktiem,kuri tur ir uzkrājušies (sausais šampūns,karstuma aizsardzības līdzekļi,matu laka utml.), kā arī padara matus mīkstus un vijīgus.Nejutu īpaši sausinošu sajūtu,kā man nereti vien gadās ar "zaļajiem" produktiem.Kondicionieris gan man tā īsti negāja pie sirds.Nejutu nekādu īpašu efektu,tāpēc šis likās tāds ļoti vienkārš kondicionieris.
Vienīgā negatīvā iezīme,ko varu teikt par šampūnu ir tas,ka mati savu svaigumu un tīrības sajūtu nesaglabā tik ilgi,kā izmantojot ne tik dabiskus līdzekļus.Ja parasti matus mazgāju reizi 4 dienās,tad pēc šī šampūna lietošanas,matus prasījās mazgāt jau pēc 2 gandrīz 3 dienām.

Matu maska un eļļa matiem*Ražotājs: Pateicoties argāna eļļai un tās bagātīgajam un vērtīgajam sastāvam Douglas Naturals Beauty eļļa nodrošina dziļu matu atjaunošanos. Mati kļūst spīdīgi, elastīgi un mīksti. Argānu eļļā esošais E vitamīns darbojas kā antioksidants. Nesatur sintētiskas smaržvielas, parabēnus un krāsvielas. Tikai no dabīgām sastāvdaļām un eteriskājām eļļām. 

Matu eļļa ir samērā smagnēja,tāpēc ar to jāapietas uzmanīgi,ja ieklāsies pārāk daudz,tad mati izskatīsies taukaini un netīri. Eļļa ļoti forši smaržo un matu galus tā kopj labi. Eļļas patēriņš,kā jau visām matu eļļām-minimāls, jo to jāklāj tikai pašos matu galos.

Matu masku matos turu aptuveni 7-10 minūtes (tikmēr ir laiciņš,lai patērētu karsto ūdeni un pārdomātu dzīves svarīgos jautājumus...vai arī uzklātu kādu sejas masku). Agrāk es biju īsts matu masku fans,taču pēdējā laikā kaut kā mana kaislība pēc šādiem produktiem ir mazinājusies. Šī maska man liekas tāda pašķidra un ļoti ātri absorbējas matos,tāpēc patēriņa daudzums ir lielāks,kā ierasts.Maska matus mitrina un kopj,taču nejutu ļoti intensīvu efektu, kādu parasti meklēju maskās.
Pēc visas šīs sērijas produktu lietošanas mati izskatās spīdīgi un ir jūtami maigāki,kas arī bija galvenais,ko sagaidīju no šīs sērijas. Visu 4 produktu lietošana ikdienā man šķistu nedaudz par smagu,taču,ja matus mazgā reizi 3-4 dienās, produkti par matiem parūpēsies.

Man patīk šad tad matus palutināt ar dabīgiem produktiem,jo ikdienā lietoju daudz un dažādus "ķīmiskus" produktus, nēsāju tos zirgastē/čuponā, pakļauju tos karsto ierīču ietekmē un visādi citādi apbižoju. 
Ieteiktu šo sēriju izmēģināt tām,kuras vēlas mazliet pamainīt savas ikdienas matu kopšanas paradumus.

Vērtējums visai līnijai 7/10
Iegādāties var Douglas veikalos

Cenas-
šampūns 12,99 eur
kondicionieris 12,99 eur
matu maska 19,99 eur
matu eļļa 12,99 eur

Vai Jūs ikdienā izmantojat dabiskus produktus matu kopšanai? Kas ir Jūsu mīļākā matu maska?
Patrīcija

------------------------------
PR*produkti

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.