8.07.2016

Kiehl's Nightly Refining Micro-Peel Concentrate:atsauksme

Sveikas,dāmas!

Manuprāt,mans pēdējā laika atklājums kosmētikas nozarē ir serumi. Agrāk domāju,ka tie domāti nobriedušām ādām un man manos 20+ tie nav vajadzīgi,taču tagad veikalos ir atrodami tik daudz un dažādi serumi,kuri piemēroti teju vai katram vecumam un ādas tipam.

Par manu lielo mīlestību pret Kiehl's Midnight recovery koncentrātu var izlasīt šeit.
Šodien vēlos pastāstīt par savu pieredzi ar jaunāko serumu Kiehl's ģimenē- Nightly Refining Micro-Peel koncentrātu*.


Tas ir nakts koncentrāts, kurš saudzīgi palīdz uzlabot ādas struktūru,palīdzot to padarīt mirdzošu,veselīgu un svaigu. Tā efektīvā pīlinga iedarbība palīdz paātrināt ādas virskārtas šūnu atjaunošanās procesu naktī.


Nav noslēpums,ka vārds kvinoja mūsdienās izskan aizvien biežāk un ne velti tas tiek saukts par "superfūdu". Kvinojas putraimi atgādina prosu,tā nav graudaugs, bet gan ietilpst balandu dzimtā. Kvinoju visā pasaulē atzīst tās bagātīgo uzturvielu dēļ- nesatur glutēnu, sastāvā daudz olbaltumvielas, nepiesātinātās taukskābes, antioksidanti, šķiedrvielas un dažādi vitamīni. Tā ir noderīga svara mazināšanai, kaulu, smadzeņu,ādas un asinsvadu veselībai, samazina asinsspiedienu un krūts vēža risku,ārstē diabētu, migrēnu, uzlabo gremošanas sistēmas darbību utml.


Taču kvinojas labās īpašības ir atrodamas arī tās sēklu apvalciņos-tiem piemīt ādu atjaunojošas un eksfoliējošas īpašības.

Ļoti foršs video par to,kā tika atklātas miziņu efektīvās īpašības un kā uzklāt produktu-


Serumu uzklāju uzreiz pēc tam,kad esmu attīrījusi savu  ādu no dekoratīvās kosmētikas un citiem netīrumiem,pirms nakts krēma uzklāšanas. Tas ir viegls un mazdrusciņ lipīgas konsistences,taču tas nesagādā diskomfortu uzklājot uz ādas.Man ļoti patīk seruma smarža,kā arī tas ātri iesūcas ādā.Pēc seruma uzklāšanas,īsu brītiņu ir savelkoša sajūta (līdzīgi kā uzklājot pīlinga masku), tad,kad serums ir pilnībā uzsūcies,uzklāju nakts krēmu un dodos gulēt.
Pēc pirmās lietošanas reizes,āda no rīta jutās mitrināta,mundra un patīkami,taču vizuālus rezultātus sāku pamanīt tikai pēc 2-3 nedēļu lietošanas.
Āda izskatās dzīvāka un mundrāka, tonis ir ļoti vienmērīgs un sajūtu ziņā āda ir gluda. Šobrīd šo izmantoju 2-3 x nedēļā, jo nejūtu vajadzību pēc tā katru vakaru.


Šis produkts turpina viecināt manu mīlestību pret serumiem un to lietošanu ikdienā!
Produkts ir pietiekami universāls,lai to lietotu siltajā sezonā un pirms kāda intensīvi mitrinoša nakts krēma aukstajā sezonā!

Vērtējums: 9/10
Cena: aptuveni 50,00 eur


Vai esat mēģinājušas šo jaunumu? Kāds ir Jūsu iecienītākais serums?
Patrīcija

Bildes: www.kiehls.comwww.google.com, personiskās bildes
-----------------
*PR produkts

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.