8.25.2016

St.Moriz paštonējošie līdzekļi: atsauksme

Sveikas,meitenes!
Vasara nu jau savā izskaņā,bet es vēl kūņojos starp kūkām,desertiem,garām darba stundām un sapni par atvaļinājumu jūras krastā.
Kopš vairs nemācos skolā un mani trakie pusaudžu gadi ir norimušies,vasaras galīgi vairs neasociējas ar garām stundām pludmalē un seksīgu karameles iedegumu, taču sapnis par tādu tā arī īsti nav rimies.

Tās,kuras mani pazīst,vai lasa blogu ilgāku laiku zina,ka solāriju vairs neapmeklēju. Tas vairs nav man un labprātāk meklēju citas alternatīvas, par kurām vēlos parunāt šodien!
Paštonējošie līdzekļi.
Pie saviem trakajiem pusaudžu gadiem varu pieskaitīt arī tās pāris drausmīgās paštonējošo produktu lietošanas reizes, kuras beidzās ar oranžu,švīkainu un tālu jo tālu no seksīga iedeguma. Tobrīd domāju,ka tās sievietes,kas rekomendē paštonējošos līdzekļus,kā risinājumu ir galvā neveselas.
Taču sakot paldies visām tām kompānijām,kuras ieguldīja laiku,līdzekļus un veselo saprātu, lai izveidotu labus,uzticamus paštonējošos līdzekļus, šodien stāstīšu par savu pieredzi ar St. Moriz produktiem.


Par pašu zīmolu uzzināju jau sen atpakaļ plašajā internetā no ārzemju blogerēm, kuras gan rakstiskā,gan video formātā dalījās ar satriecošiem rezultātiem.Arī es gribēju tādu iedegumu, jo pēc dabas esmu dikti bāla un kaut arī es neuzskatu,ka tas ir slikti,neglīti vai kā citādi briesmīgi, man tīri gaumes pēc patīk,kā izskatās iedegusi (bet ne pārdegusi) ķermeņa āda. Uzreiz tāds vidusjūras atvaļinājuma un veselīguma kokčiks :)

St.Moriz produkti tiek ražoti Anglijā izmantojot tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas.
Produktu piedāvājums ir ļoti plašs-ir gan losjoni, putas, pūšamie flakoniņi, pakāpeniskas iedarbības losjoni,tūlītējas iedarbības losjoni, ērtai uzklāšanai domāti cimdiņi, skrubji utml., tāpēc atliek tik saprast savas vēlmes un vajadzības.

Manā kolekcijā ir sakrājušies veseli 6 produkti, tāpēc ķeršos klāt katram no tiem-


Sākšu gan ar tām lietām,kuras es parasti daru pirms paštonējošā līdzekļa uzklāšanas.Izmēģinājusi esmu dažādi,taču šādi soļi man nodrošina vienmērīgu klājumu un noturību.

1.Kārtīgi noberžos ar skrubi, visvairāk koncentrējoties uz tādām vietām, kā potītes,ceļgali, elkoņi un jebkur citur, kur āda ir daudz sausāka. Man patīk izmantot asu skrubi ar graudiņiem un eksfoliējošo cimdiņu. Tiem,kuriem tas liekas vai ir par šerpu-derēs arī vieglāks skrubītis.
Viena lieta,ko varu piebilst ir tas,ka āda ir jāeksfoliē regulāri, ja paštonējošo līdzekli plānojat lietot ikdienā ilgtermiņā.
2.Kad esmu kārtīgi noberzusies ar skrubi,seko skūšanās process.Vismaz visur tur,kur plānots uzklāt paštonējošo līdzekli. Arī ikdienā,kad paštonējošos produktus nelietoju,skrubējos pirms skūšanās (nezinu gan cik tas ir dermatoloģiski un visādi citādi pareizi),taču tas mani vienmēr ir pasargājis no ieaugušiem matiņiem.Tīri gaumes lieta,katrs dara,kā sirds kāro! 
3. Tad,kad visas dušas lietas izdarītas,kāpju laukā un kārtīgi nosusinos ar dvieli.Ādai ir jābūt pilnīgi sausai.
4. Šeit varat uzklāt kādu vieglu mitrinošo krēmu,kurš nav taukains,nesatur īpašas smaržvielas.Vairāk koncentrējoties uz sausajām zonām-elkoņi,ceļi,plaukstas utml. Taču es šajā solī krēmu uzklāju tikai vieglā kārtiņā uz ceļgaliem un elkoņiem.
5.Vēlreiz pāreju pāri ar sausu dvielīti,lai absorbētu lieko mitrumu.
6.Sāku paša produkta uzklāšanu. Lietojot putas, katrā lietošanas reizē uz cimdiņa spiežu 2-3 dozas produkta. Produktu klāju sākot ar ķermeņa apakšu vieglām,apļveida kustībām pakāpeniski virzoties uz augšu. Šim procesam veltu kādu lieku brīdi un kārtīgi pāreju visam pāri.
7.Ļauju produktam pilnībā nožūt.
8.Velku mugurā vieglas mājas drēbes, kuras nav bail sasmērēt līdz nepazīšanai :)
9. Dodos čučēt!
10.Nākamajā rītā viegli noskalojos dušā.No ādas nonāk nost liekā krāsa,kas kalpo kā palīgs tam,kur uzklāts produkts un kur ne. Neizmantoju nekādas švammes,lufas,skrubjus vai ko tādu.Arī dušas želejas lietošana nav ieteicama.
11.Izkāpjot no dušas,ādu nosusinu.Neko nevajag berzt un agresīvi slaucīt.
12.Kad āda nožuvusi uzklāju losjonu,krēmu vai sviestu, jebko,ko tajā brīdī kārojas. Esmu ievērojusi,ka šis solis ir tas,kas palīdz visu iedegumu "ieslēgt" ādā un tas izskatās vislabāk.

No sākuma viss šķiet gaužām sarežģīti un grūti,taču darot to ikdienā,visi 12 soļi notiek raiti un bez liekām problēmām!

Tagad par pašiem produktiem-


St.Moriz Exfoliating Body Scrub*- šis ir viegls skrubis,kurš paredzēts ādas sagatavošanai.Manām vēlmēm un patikai viņš ir pārlieku maigs,taču tām,kurām patīk ne agresīvi skrubji šis varētu patikt.Paštonējošā līdzekļa uzklāšanas cimdiņš*-viens no maniem mīļākajiem produktiem,kurš sākumā šķita lieks,taču tiklīdz izmēģināju to sapratu,ka tā ir ļoti svarīga sastāvdaļa.Agrāk produktus uzklāju ar gumijas cimdiem, esmu mēģinājusi arī kokvilnas drāniņu,taču tā arī nekad līdz galam nebiju apmierināta ar rezultātu. Ar šo cimdiņu ir ļoti ērti vienmērīgi izdalīt produktu, klājums ir bez švīkām un nesmukiem pleķiem + rokas vienmēr būs cilvēciskā paskatā,nevis noķēpātas.No kreisās puses sākot-

St.Moriz Instant Self Tanning Mist (medium)- Šis bija mans pirmais St.Moriz produkts, kuru iegādājos Ziemassvētku trakuma laikā vecajā Mikroshop veikaliņā. Toreiz tas bija vienīgais produkts no šī zīmola,kas viņiem bija pieejams. Tas ir tumšs un sniedz tūlītēju efektu,taču tas tāpat ir jāuzklāj uz ādas un jāpatur pāris stundas,lai viss būtu vienmērīgs. Godīgi sakot šis nav mans favorīts, jo šāda tipa produkti spray formātā ir 3x ķēpīgāki, tie neklājas tik vienmērīgi un rezultāts 10 baļļu skalā ir aptuveni 6. Šo gan veikalos vairs neredzu,bet mazliet savādāka versija -St.Moriz Self Tanning Mist gan ir pieejama.


St.Moriz Self Tanning lotion*- ir tumša iedeguma paštonējošais losjons ar olīvu piena un E vitamīnu.Ar šo ir viegli strādāt, jo tam ir guidecolor ,kas ļauj redzēt to,kur produkts uzklāts, vai ir izlīdzināts utml. Tonis ir tumšs bez oranža piesitiena.Noturības ziņā, es teiktu,ka tāds labs tonis noturās līdz 4-5 dienām,pēc tam tas lēnām sāk izbalēt, līdz noiet pavisam. Ja gribās izteikti brūnu un spēcīgu toni, šo produktu var klāt vairākkārtīgi. Pirmajā dienā uzklājot vienu kārtu, nākamajā rītā noskalojot un uzklājot atkārtoti nākamo.

St.Moriz Tanning Mousse (medium)*- šis ir mans favorīts,kā arī visur citur izslavēts produkts. Putu konsistence ir viegla un tā nerada ne švīkas,ne pleķus. Produkts uzklājas tiešām labi,kā arī tonis noturas labi. No visiem veidiem šis man liekas visērtākais,tāpēc ar šo produktu ieteiktu sākt!
Toņi ir divi-medium un dark , priekš manis vidējs ir pilnīgi pietiekams un labs,taču tām,kuras pēc dabas ir tumšākas (vai jau ieguvušas foršu saulītes iedegumu), droši var lietot tumšāko toni. Tas tikai pastiprinās jau esošo iedegumu un rezultāts būs spēcīgāks.St.Moriz Gradual Tanning Lotion*-ir mazliet savādāks no iepriekš minētajiem produktiem, jo galējo rezultātu varēs redzēt pēc trīs dienām.Tonis pakāpeniski attīstās trīs dienās un ir ļoti viegls.
Ņemot vērā to,ka tas ir pakāpeniskas iedarbības losjons, tam nav nepieciešama pievienotā krāsa,kas ļautu redzēt to,kur produkts jau ir uzklāts, taču man tas vairāk nepatika,nekā patika. Ar caurspīdīgu losjonu ir grūtāk darboties un var gadīties kādu vietiņu aizmirst,nevienmērīgi izsmērēt un iedzīvoties pleķos. Ar šo man tā gadījās,taču,ja procesam velta vairāk laika un uzmanības,rezultātam vajadzētu būt labam. Šo gan vairāk ieteiktu tām,kuras grib pastiprināt savu jau esošo iedegumu,jo tādējādi klājums būs daudz vienmērīgāks. Man ar savu stipri bālo ādu īsti nebija tā,kā gribētos. Kaut arī tonis nav intensīvs un kaut kas tāds,kas izskatās pēc atvaļinājuma Krētā,tas tāpat dod vieglu krāsiņu.
Šim došu otru iespēju un skatīšos rezultātus!St.Moriz Instant Wash Off Selftan Lasts all day*- tūlītējas iedarbības paštonējošais krēms,kurš paredzēts tiem vakariem,kad jādodas uz kādu svarīgu pasākumu,randiņu, meiteņu tusiņu vai jebkur citur,taču nepietiek laika,lai izmantotu parastās sauļošanās tehnikas (un/vai kādu no paštonējošajiem produktiem). Glābējs arī tām situācijām,kad kaut kas nav izdevies kā vajag un ir nepieciešams nedaudz pietušēt peldkostīma atstātās baltās švīkas/pleķus. Pudelītē izskatās biedējoši melns,taču uz ādas klājas kā tumši brūns iedegums. Šo var klāt vairākās kārtās un vakarā (vai no rīta,atkarīgs no tā,uz kādu pasākumu jādodas) var nomazgāt nost. Noturība ir līdz pirmajai mazgāšanas reizei, taču toni var iegūt no viegli brūna,līdz vidēji tumšam.

Un te mazi pirms-pēc mirkļi:


(St.Moriz Instant Wash Off Self tan vieglā klājumā)

Man uz kājām ir vasaras raibuļu un dzimumzīmīšu festivāls,tāpēc dažviet izskatās nevienmērīgi. Brūnā krāsa pastiprina tos neģēļus,bet tas man netraucē :)


(St.Moriz Self Tanning Mousse medium)

Kopumā varu minēt to,ka beidzot esmu atradusi paštonējošos līdzekļus,kuri attaisno manas cerības un vēlmes līdz galam. Sākumā varbūt sanāks kļūdīties un šur tur pa kādai švīkai,taču tagad jau esmu piešāvusies visam procesam! Mans absolūtais favorīts noteikti ir putas,kā arī tūlītējas iedarbības losjons!

Vērtējums un cenas:

St.Moriz Eksfoliējošais ķermeņa skrubis- 6/10
Uzklāšanas cimdiņš- 10/10
St.Moriz Instant Tanning Mist- 6/10
St.Moriz Self Tanning Lotion- 9/10
St.Moriz Self Tanning Mousse- 10/10
St.Moriz Gradual Self Tanning Lotion- 7/10
St.Moriz Instant Wash Off Self Tan- 9/10

Cenas variē sākot no 4,40 eur līdz 6,95 eur www.kosmetikavisiem.lv mājas lapā;

Ja esi tikusi līdz šai vietai un izlasījusi visu garo rakstu, lūdzu komentāros pastāsti par savu pieredzi ar paštonējošajiem produktiem!! :))

Kāds ir Tavs seksīga iedeguma noslēpums?

Patrīcija

------------------------------------------
Produkti,kuri atzīmēti ar * ir zīmola pārstāvju piešķirti
1 komentārs

  1. Forši :) Es esmu St. Tropez fans jau gadus 6 vai pat 7 un otrs ko esmu iemīlējusi ir Spray Tan :))

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.