9.09.2016

Catrice rudens jaunumi +grims steidzīgiem rītiem

Ņemot vērā to,ka ir sākusies skola un daudziem tas nozīmē agrus,steidzīgus rītus,kad nav laika mierīgai kosmētikas uzklāšanai.

Manas studiju gaitas ir atsākušās un tik tiešām dažreiz tas miedziņš tā ievelkas,ka no rītiem viss jādara pa galvu,pa kaklu. Vislabāk ir tad,ja tajā dienā pēc studijām ir jādodas uz darbu-gribi vai negribi no rīta jāizdomā plāns,kā izskatīties prezentabli, pieklājīgi un nebūtu visu dienu jāslēpjās.


Apvienojot divas lietas vienkopus- pastāstīšu par pāris rudens jaunumiem no Catrice,kā arī padalīšos ar saviem iespaidiem par tiem un kopīgiem spēkiem atrādīšu vieglu,ātru 5 min grimu tieši tādiem rītiem,kādu aprakstīju.Vienmērīgs,veselīgs ādas tonis ir atslēga visam grimam šādās situācijās. Guļu normāli,taču no rītiem āda mēdz izskatīties samocīta,pelēcīga,apsārtusi un visādi citādi nepievilcīga. Tāpat man svarīgi ir tas,lai tā būtu matēta.

Catrice HD Liquid Coverage tonālais krēms* ir jaunums, kurš sola sedzošu,taču dabīgu klājumu.Viegla tekstūra,kas sniedz gludu,vienmērīgu ādas toni.Nosedz nepilnības un matē ādu līdz pat 24 h.
Sajūtu ziņā šis tik tiešām ir viegls produkts, ļoti labi izlīdzina ādas toni un ādu padara riktīgi matētu.Uz manas niķīgās ādas tas noturās ļoti labi- 5 līdz 6 stundas bez piepūderēšanas. Par tām 24 h nepiekritīšu, bet man pavisam noteikti nav nepieciešama tik ilga tonālā krēma esamība uz ādas.
Produkts nožūst salīdzinoši ātri,taču labāk ar to ir strādāt žigli. Klāju gan ar otu, gan beauty blenderi, patīk abi varianti. Šis jaunums man patīk un noteikti turpināšu to izmantot ikdienā!


Acīm un uzacīm izmantoju Eye&Brow Contouring paleti (020 But First Hot Coffee)* - tajā atrodami 3 matēti toņi un viens izgaismotājs. Palete ļoti ērti nāk palīgā gan uzacu akcentēšanai, gan actiņu ietonēšanai. Toņi ir labi pigmentēti, viegli iztušējas un ar tiem ir viegli strādāt. Arī šis produkts man patīk,jo tas ir ērts un kompakts-viss,kas nepieciešams no rītiem.Kaut arī man ļoti patīk kontūrēšana, bronzerus, vaigu sārtumu, izgaismotāju lietošana, no rītiem man nav laika visām trīs lietām, tāpēc nākas izvēlēties. Catrice Deluxe Glow izgaismojošā palete* sastāv no trīs burvīgiem toņiem- šampanieša, bronzas un rozā. Ja dikti grib, tad ar šo arī var nedaudz pakontūrēt vaigus (ko arī izdarīju es šajā grimā).
Paletē ir forši izgaismotāji, kuri šobrīd ir lielā pieprasījumā, tāpēc arī šo uzskatu par veiksmīgu produktu.No visiem trīs toņiem mans favorīts ir rozā. Pigmentācija šiem ir vidēja, vairāk teiktu,ka iegūstamais efekts ir viegls, taču ikdienai man nav vajadzīgs spēcīgs Ziemassvētku eglītes efekts.


Acīm izmantoju Catrice Glam& Doll laineri*, kurš nodrošina ērtu uzklāšanu un melnu līniju. Man ar šādu aplikātoru ir ļoti ērti darboties-ar to var uzvilkt gan biezu līniju,gan pavisam plānu astīti. Noturība apmierinoša-dienas laikā pandas acis neizveidojas.


Lūpām izvēlējos divas opcijas. Viena ir Catrice Shine Appeal šķidrās lūpu krāsas* , kuras gan manā skatījumā ir vairāk kā lūpu spīdumi. Parasti es lūpu spīdumus neizmantoju, jo tie parasti ir lipīgi,ķēpīgi un neizskatās forši (vismaz uz manām lūpām), taču šie ir iekarojuši manu interesi par šķīdumiem.
Jaunums ir tonis 040 Rose Your Voice kurš ir klasisks rozīgi bēšs tonis. Spīdumi nav lipīgi un izskatās pieklājīgi arī uz tik mazām lūpām,kā manējās.

Pie reizes pieliku klāt arī divas citas šo produktu toņu opcijas. Tā teikt dažādībai.


( 040 Rose Your Voice)
(050 What A Melon)
(060 Marry Berry)

Otra opcija lūpu krāsas izvēlei ir jaunums Matt Lip Artist 6 hr lūpu krāsa zīmuļa formā (040 HibisKiss Proof)*
Šie sola nesausināt lūpas, vieglu uzklāšanu, samtainu tekstūru un 6 stundu ilgu matētu efektu.
Ar zīmuli ir ērti uzklāt lūpu krāsu, bet mani nedaudz satrauc tas,kā tas būs tad,kad spicais galiņš būs nolietojies. Efekts ir matēts, bet nav sausinoš. Toņu izvēle šiem ir diezgan plaša. 


Īsumā tas arī viss par dažiem jaunumiem no Catrice puses. Grims sanāca viegls,vienkāršs un kaut kas tāds,kas man ir kā glābējzvans steidzīgos rītos.

Jaunumi man šķiet veiksmīgi un labi-pagaidām neesmu vīlusies nevienā produktā un redzu tiem pielietojumu savā ikdienā!

Vērtējums 8/10
Iegādāties var Drogas veikalos (daļa no produktiem jau ir pieejama, bet pieņemu,ka viss pilnībā būs atrodams tuvākajā laikā)
Cenas: precīzi nevarēšu pateikt,taču tās varētu svārstīties no 3 eur līdz 10 eur.


Kas ir Jūsu steidzīgo rītu glābšanas produkti?
Pastāstiet par saviem šī rudens wishlist produktiem!

Patrīcija

--------------------
*PR produktiIerakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.