9.14.2016

Rudens jaunumi : Essence matētās lūpu krāsas

Čau,meitenes!

Septembris ir klāt, ko pavisam noteikti var sajust arī no rītiem. Man ļoti patīk šādi vēsāki rīti, kā arī rudens lēnām kļūst par manu mīļāko gadalaiku. Rudens krāsas ir košas, piesātinātas, dziļas un izteiksmīgas, kas liek kosmētikā iemīlēties vēl vairāk! :)

Palēnām esmu atpakaļ uz ikdienas ritma,jo kā zināms vasara ir karstā sezona kāzām,banketiem,jubilejām un citām izdarībām,kas nozīmē daudz garas darba stundas starp kūkām,saldumiem un citām svinētāju vēlmēm. Tagad beidzot mierīgāk,tāpēc lēnām kaļu plānus dzīvokļa remontam,kamēr ārā vēl nav -30 grādi ;D

Šodien gribu padalīties ar kādu foršu jaunumu rudens kolekcijās,kuras arī pamazām sāk gāzt veikalu plauktus. Tā kā esmu liela matētu produktu fane, šī brīža lielais "matētā efekta" trends ir tieši manā lauciņā-acu ēnas,tonālie krēmi,lūpu krāsas,nagu lakas utml. Matt matt matt lūpu krāsas ir feins ikdienas produkts, kurš varbūt noturības ziņā nav tas pats spēcīgākais,taču tekstūra ir krēmīga,nav lipīga un ļoti patīkama uz lūpām.Krāsas ir šobrīd ļoti aktuālos toņos-viss sākot ar bēšiem,violetīgiem,rozīgiem līdz pat klasiski sārtam.
Essence Matt matt matt lūpu krāsa tonī 07 Purple Power*-violets ogu tonis,kurš šobrīd ir mans rudens must have ,uz lūpām tas izskatās pēc tāda tumša neitrāla toņa (ja tas vispār ir iespējams un jūs saprotat to,ko es domāju ;D ).


Essence Matt matt matt lūpu krāsa tonī 02 Perfect Match*-tik tiešām ir lieliska saderība ar manām lūpām. Šis tonis ir tas,kuru mēdz dēvēt par "tavas lūpas,tikai labāk" krāsu. Tas ir pavisam nedaudz tumšāks par manu dabīgo lūpu krāsu un to uzkrāsojot dzīvē lūpas izskatās burvīgi! Patīk tas,ka produkts no sevis neprasa nekādas īpašas pūles,tāpēc to ir viegli,ērti un vienkārši atjaunot dienas laikā.


Kā ierasts, Essence cenas ir ļoti demokrātiskas,taču šad tad pa lētām naudiņām var iegādāties feinus produktus! Noturība lūpu krāsām bez ēšanas/dzeršanas ir ap 3h, bet domāju,ka ja apakšā paklāj lūpu zīmuli,noturību ir iespējams pagarināt!

Vērtējums: 9/10
Noteikti nopirkšu vēl pāris tonīšus ikdienas priekiem!


Kādas ir Jūsu izjūtas par rudeni?
Vai izmantojat matētus produktus savā ikdienas grimā?

Patrīcija

-----------------------------------------
*PR paraugs

6 komentāri

 1. Tavām tumšajām acīm ļoti piestāv tumšas, matētas lūpukrāsas! Super! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tumšas un matētas lūpu krāsas ir tieši tas,kas man patīk,paldies Tev par komplimentu! :)

   Dzēst
 2. kurās Drogās nopirki? Visur, kur skatos, tie plauktiņi ar matētajām lūpukrāsām ir tukši.:D Laikam nekad neizdosies pamēģināt. :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Šos pati nepirku,tos man atsūtīja kā testa produktus zīmola pārstāvji,taču esmu pārliecināta,ka tiem tuvākajā laikā jābūt visās lielākajās Drogas veikalos (principā jau jābūt visos). Es ieteiktu neiet uz tām populārākajām,bet aiziet uz kādu klusāku,kur cilvēki tik daudz neapgrozās-tur parasti visu var atrast no visām kolekcijām ;D

   Dzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.