10.19.2016

The Body Shop Superfood sejas maskas

The Body Shop mūs atkal ir pārsteidzis ar jaunumiem! Manuprāt, šis zīmols turpina augt un attīsties tikai tajā labākajā virzienā- gan vizuāli,gan filozofiski.


Viens no viņu superhītiem šogad pavisam noteikti ir jaunās sejas maskas.Pavisam kopā tās ir 5- Amazones Asaī ogu maska ādas enerģijai, Britu rozes svaigā mitrinošā maska, Etiopijas dziļi barojošā maska, Himalaju kokogļu attīrošā maska, Ķīnas ženšeņa un rīsu skrubja maska.

Ražotājs:

Tu esi tas, ko ēd Tava āda! Tādēļ mēs sasmalcinājām, izspiedām, sajaucām izmeklētākās sastāvdaļas no visas pasaules, lai radītu 5 sensacionālas "superfood" maskas sejai. Tās nesatur parabēnus, parafīnus, silikonu un minerāleļļas. Tikai labākais no dabas!


Pie manis nonākušas trīs maskas, tāpēc par tām arī šodien runāsim-

Himalaju kokogļu attīrošā maska (75 ml)*-


Paredzēta ādai, kuru nepieciešams attīrīt no netīrumiem un toksīniem, lai palīdzētu tai atgūt veselīgu jaunības starojumu. Iedvesmojoties no ajūrvēdas tradīcijām,mūsu aktīvā mālu maska satur spēcīgas sastāvdaļas- bambusa kokogles no Himalaju kalnu pakājes palīdz attīrīt ādu no netīrumiem un liekā sebuma, zaļās tējas lapas no Japānas bagātīgi satur antioksidantus un katehīnus, un nodrošina iedarbīgu pīlingu ādai. Godīgās Tirdzniecības organiskā tējas koka eļļa no Kenijas palīdz ādai izskatīties tīrākai.Mana āda ikdienā ir pakļauta karstumam,kondicionierim,bezgaisam,eļlām,tvaikiem, nemaz nerunājot par visu citu,ko tā sevī sasūc ikdienas laikā. Nepietiekams miegs, garas darba stundas, ne īpaši veselīgs uzturs pavisam noteikti manu ādu padara pelēcīgu,nomāktu un nespodru,kā arī tā ir taukaina jau pati par sevi. Šī maska patīkami kņudina ādu un parasti to uz ādas atstāju 7-10 minūtes, kas ir pilnīgi pietiekami, lietoju 2-3x nedēļā un mana āda ir sajūsmā. Āda ne tikai fiziski jūtas attīrīta, arī vizuāli tā izskatās daudz labāk-mundrāka,veselīgāka. Šo sāku lietot vasaras beigās un turpinu lietot arī tagad,kad mums apkārt parādās rudens vēsmas. Pēc maskas lietošanas noteikti prasās kāds mitrinošs serums vai nakts krēms, lai pilnībā pabarotu ādu un to visu slikto,kas izvilkts uz āru, varētu aizstāt ar ko labu! Šī manā skatījumā vislabākos rezultatus dod ilgtermiņa lietošanā.


Vērtējums: 10/10
Cena: 28,50 eur

Amazones Asaī ogu maska ādas enerģijai (75ml)*- 


Paredzēts ādai, kurai nepieciešams tūlītējs atsvaidzinājums, lai novērstu noguruma un stresa radītās sekas. Iedvesmojoties no Amazones cilšu rituāliem, mūsu sulīgā,atsvaidzinošā maska satur iedarbīgas dabīgas sastāvdaļas no Dienvidamerikas: asaī ogu ekstrakts no Brazīlijas bagātīgi satur antioksidantus un C vitamīnu, kas efektīvi palīdz samazināt noguruma pazīmes, guaranas sēklu ekstrakts no Brazīlijas ir iecienīts, jo tam piemīt enerģiju piešķirošas īpašības-tas augstā koncentrācijā satur kofeīnu.Godīgās Tirdzniecības babasu eļļa no Brazīlijas ir iedarbīga riekstu eļļa, kurai piemīt mīkstinošas,nogludinošas un ādu atjaunojošas īpašības.


Šo masku izvēlējos sava dzīvesstila dēļ- lielāko daļu sava laika pavadu darbā,kas ir patiešām garas darba stundas vairākas dienas nedēļā-dubultā darba diena tā teikt :) Stress,ar kuru sadzīvoju ikdienā-darbs,pasūtījumi, skola, veselība,ikdiena...ir ne tikai emocionāli nospiedošs, bet arī fiziski dažreiz trūkst visi striķi,tāpēc šāds enerģijas lādiņš manai ādai ir tieši tas,kas spēj visu saglābt.
Maska ir ļoti netipiska tām,kuras esmu lietojusi līdz šim-šī ir sulīga,svaiga un man vairāk ir sajūta,ka uz ādas smērēju ievārījumu. Šo masku lietoju  2 x nedēļā vai pēc vajadzības.Efekta ziņā šī vairāk ir tāda tūlītēja sprādziena maska-uzreiz āda jūtas savilkta (labā nozīmē),tvirta un mirdzoša. Šo mēdzu uzlikt tad,kad pucējos uz kādu svarīgu notikumu,lai pamats zem dekoratīvās kosmētikas būtu svaigs un gluds!

Vērtējums: 8,5/10
Cena 28,50 eur

Britu rozes svaigā mitrinošā maska (75ml)*-


Paredzēta ādai,kuru nepieciešams atveldzēt un atjaunot nepieciešamo mitruma līmeni,lai tā atgūtu svaigu starojumu.Iedvesmojoties no eiropiešu vannas rituāliem, mūsu atsvaidzinošā želejveida maska satur īstas,dabīga sastāvdaļas-ar rokām plūktas rožlapiņas un rožu esenci no Lielbritānijas palīdz atjaunot nepieciešamās mitruma rezerves ādā, mežrozīšu eļļa no Čīles bagātīgi satur Omega 3 un 6, palīdz tonizēt ādu. Godīgās Tirdzniecības ekoloģiskā alveja no Meksikas nodrošina maigu,nomierinošu iedarbību uz ādas.


Šī maska ir mans rezerves variants laikam,kad āda pie visiem iepriekš minētajiem faktoriem paliek niķīga un kļūst sausa.Jā,man ir taukaina sejas āda, bet pēdējā pusgada laikā tā ir nedaudz izmainījusies.Neesmu vēl īsti uzķērusi,kurš ir tas īstais faktos, bet tā dažreiz kļūst sausa un pat nedaudz pleķaina. Manam organismam ir tendence darīt lietas pa savam prātam (kā piemēram alerģija no kviešu miltiem, kura man nekad dzīvē nav bijusi, bet te pēkšņi tā izspraucas uz āru un man sāk plaisāt āda uz pirkstiem,tā paliek nenormāli sausa un sāpīga),tāpēc sejas ādas pēkšņos sausuma posmus es uztveru normāli.


Maska jau konsistencē ir sulīga un jūtami mitrinoša-tāds želejīgs ievārījums :). Uz ādas ļoti atsvaidzinoša. Šo izmantoju vairāk pēc vajadzības,taču tā regulāri cenšos lietot vismaz 1x nedēļā. Efekta ziņā āda vairs nav tik sausa,kā pirms maskas uzklāšanas,taču mans ādas tips neļauj šo masku izbaudīt pilnībā (tā tik un tā 95% laika ir taukaina :)


Vērtējums: 8/10
Cena: 28,50 eur

Interesanti ir tas,ka šīs maskas var kombinēt-uz attiecīgām zonām klāt to,kas nepieciešams. Esmu mēģinājusi ogļu masku 5 minūtes un tad rožu masku 7 minūtes.


Kopumā par šo jaunumu esmu ļoti priecīga un šīs noteikti ir lieliska dāvana mammai,draudzenei vai kādam mīļam cilvēkam. Uz Ziemassvētku laiku ( re, knapi septembris,bet es jau par Ziemassvētkiem) šīs būtu superīgas dāvaniņas tuviniekiem!
Bonusa punkti klāt par iepakojumu un noformējumu maskām,malači The Body Shop komanda!
Plašāka informācija par produktiem www.thebodyshop.lv


Vai Jūs izmantojat sejas maskas-kādi ir Jūsu favorīti?
Vai esat mēģinājušas šīs maskas-varbūt kādu citu no piecām?

Patrīcija

------------------------------------------

* TBS pārstāvju piešķirti testa produkti, taču viedoklis par tām ir 100% objektīvs 

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.