11.13.2016

Makeup Revolution Iconic acu ēnu paletes: atsauksme

Par Makeup Revolution zīmolu esmu lasījusi jau sen-viņu paletes tiek uzskatītas par lieliskiem "dupe" produktiem Naked paletēm,kā arī citām pazīstamu zīmolu paletēm.

Atsauksmes ir pozitīvas un cilvēki iesaka izmēģināt šīs paletes,tāpēc tiklīdz pamanīju šo zīmolu www.topbeauty.lv mājas lapā,bez liekas domāšanas pasūtīju pāris lietas!
Izvēlējos divas acu ēnu paletes, vaigu sārtumu un izgaismotāju paleti,taču šodien runāsim tikai par paletēm! Makeup Revolution zīmols ir pazīstams blogeru vidū ar saviem kvalitatīvajiem produktiem par tik zemu cenu,tāpēc skatīsimies kā tas darbojas dzīvē-

Makeup Revolution Iconic 1 un Makeup Revolution Iconic 3 acu ēnu paletes:Makeup Revolution Iconic 1 paletē ir 12 toņi- 3 matēti un 9 mirdzoši.Ēnas ir krēmīgas un ļoti labi pludināmas, toņi ir ļoti līdzīgi Naked 1 paletes toņiem,taču dzīvē salīdzinājusi neesmu.Tad,kad nolemšu iegādāties UD paletes, tad varēsim salīdzināt! :)
Ēnas labi turās uz plakstiņiem,taču ar acu ēnu bāzi tās nekustās vispār, nekas nesaiet krunciņās un neizplūst. Man patīk toņu dažādība un tas,ka tie savā starpā ir tik viegli kombinējami.
Acu ēnu paletē esošie toņi arī īsti neatkārtojas,ko esmu novērojusi ar citām paletēm-šeit tiešām katrs tonis ir savādāks un palete nav piebāzta ar vienādām ēnām.
 Makeup Revolution Iconic 3 paletē ir 12 toņi- 3 pilnībā matēti, 1 ir pa vidu matētam un satīna finišam,bet pārējie 8 ir mirdzoši. Abas paletes nāca ar acu ēnu aplikātoru,taču tie man liekas bezjēdzīgi un parasti viņus izmetu laukā. Man patīk strādāt ar otiņām vai pirkstiem.


Šī vairāk tiek attiecināta uz Naked 3 paleti (kuru atkal dzīvē salīdzināt nevaru,taču internetā ir pilns ar salīdzināšanas bildēm uzskatei). Visi toņi ir ar rozā apakšnotīm,kas ir ļoti meitenīgi un romantiski.
Šajā paletē gan daudzi toņi ir pārāk līdzīgi un man gribētos,lai tie vairāk atšķirtos. Pigmentācija tāpat kā otrai paletei-ļoti laba (ar dažiem ēnu izņēmumiem), ēnas noturīgas un nekur nepazūd dienas laikā.

No abām paletēm mans favorīts ir Iconic 1 palete. Manuprāt, par tādu cenu,šīs paletes ir labs ieguldījums un tās pavisam noteikti labi kalpos kā ikdienā,tā kādam īpašākam gadījumam.
Šī noteikti patiks arī jaunākām kosmētikas mīļotājām vai tām,kuras tikko sāk krāsoties.
Meitenīgi rozā palete būs dāvana mazajai māsai uz Ziemassvētkiem (vienam parādījusies milzīga interese par kosmētiku :)
Iepakojums gan prasītos nedaudz foršāks,bet visu laikam nevar gribēt! :)

Vērtējums: 8/10
Cena: 5,79 eur
Iegādāties var : www.topbeauty.lv internetveikalā (bieži norisinās atlaides)


2 komentāri

  1. Tagad Drogās arī ir šis zīmols, vienīgais, nezinu, vai tieši šīs paletes ir :) Pēc swatch'iem izskatās labas:)

    AtbildētDzēst
  2. Jā, tagad šīs paletes ir Drogās, man gan nelikās tik lētas. Prieks, ka pie mums var nopirkt aizvien vairāk interesantu zīmolu kosmētiku.

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.