11.23.2016

NYX Liquid Suede atsauksme

Čau,dāmas!

Man šķiet,ka šie ir vieni no populārākajiem NYX jaunumiem, jo tie ir pamanāmi daudzos Youtube skaistumkopšanas video,kā arī daudzkur blogos. Sajūsma par tiem ir tieši tik liela,lai izraisītu manī interesi tos izmēģināt.
Pie manis nonākuši divi nebēdņi-viens atceļojis no ASV, bet otrs iegādāties veikala atvēršanas pasākumā.


Pats ražotājs stāsta,ka šie ir unikāli,superpigmentēti, ūdensizturīgi lūpu krēmi (jaunākais lūpu krāsas paveids,hehe) ar matētu finišu. Toņu izvēle viņiem ir milzīga-gan neitrāli,sārti,gan pavisam gotiski un traki toņi.Katrai gaumei kaut ko var piemeklēt! :)


Manā īpašumā ir toņi-Cherry Skies un Stone Fox
Produkts ir ļoti krēmīgs un uz lūpām uzklājas kā sviests, vienīgi toņa intensitātes dēļ ar to ir jāstrādā ļoti uzmanīgi. Ar sarkano toni esmu apradusi un sadraudzējusies, bet ar pelēko man vēl daudz kas priekšā. Tik izteikts tonis no sevis prasa perfekti uzklātu sejas grimu un līdz riebumam labu klājumu uz lūpām :)


 Aplikātors ir ērts,man ar šādu formu ir viegli iezīmēt gan lūpu kontūras,gan aizpildīt tās. Piemērots arī mazākām lūpām. No sākuma uzklājot produktu,tas ir krēmīgs un spīdīgs,taču tam ir jāļauj nožūt. Pēc tam tas paliek matēts,bet ne tāds,kas sarautu lūpas čokurā un padarītu nenormāli sausas.
Noturība ir laba-var ēst un dzert savās normās (laikam burgerus un milzīgus ābolus grauzt neieteiktu,tas pats ar dzērieniem,ja visu dara pieklājīgi viss noturās). Pēc kāda laiciņa prasās atjaunošana, bet man tas liekas pilnīgi normāli. 


Cherry Skies ir intensīvs, skaists tumši sarkans tonis, kas ir universāls visiem gada laikiem. Dienas grimam ļoti izteikts un pamanāms, bet vakara iznācieniem tieši laikā!

Stone Fox ir šobrīd modernais pelēkais. Dienas gaismā pavisam noteikti var pateikt,ka tas ir pelēks,taču sliktākā apgaismojumā tas nedaudz atspīd ar zaļganu nokrāsu (kas man diemžēl galīgi nepatīk). Šī ir tāda drosmīga un jautra krāsa, kura noteikti nav piemērota birojam vai gluži ikdienas gaitām,taču paspēlēties var vienmēr. Es šo iegādājos tīri tāpēc,lai kāptu laukā no komforta zonas un trenētu sevi būt veselīgi pašpārliecinātai. Uzkrāsošu pelēkas lūpas un iešu uz skolu,kas par to? Sliktākajā gadījumā man kāds pateiks,ka pelēka lūpu krāsa ir stulba,man tā nepiestāv un viņam tā nepatīk. Bet ja man patīk un tajā dienā šausmīgi gribas? :)


Cherry Skies savā izpildījumā-


Ar Stone Fox es vēl mācos, tad, kad beidzot būšu skaisti,kārtīgi un veiksmīgi to uzklājusi,noteikti padalīšos ar koptēlu!Pagaidām iesaku apskatīt Martas instagram kontu (https://www.instagram.com/chillovina/), kur var šo toni redzēt dzīvajā! :)

Kopumā produkts ir foršs, bet man tas noteikti nav pirmais pēc kura sniedzos katru dienu. Priecē toņu izvēle un izpildījums-var eksperimentēt,taču neuzskatu šo par tādu patiešām milzīgu must-have produktu kolekcijā!

Vērtējums: 7/10
Cena: 8 eur (ja pareizi atceros,bet noteikti zem 10 eur)
Iegādāties šos un vēl citus skaistus toņus var NYX veikalā Aspazijas bulvārī 32!


Kas ir Jūsu mīļākais lūpu produkts?Kāds ir Jūsu viedoklis par trakiem un pamanāmiem toņiem?
Patrīcija

2 komentāri

  1. Kiwie uzlīmītes tik ĻOTI piestāv šim rakstam! <3

    AtbildētDzēst
  2. Tumši sarkanais ir patiešām skaists tonis un Tev ļoti piestāv! :)
    Noteikti gaidīšu kādu bildi, lai redzētu, kā uz Tevis izskatās arī pelēkais tonis! :)

    www.callmemaddie.com

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.