11.19.2016

NYX veikala atklāšana

NYX zīmols laikam ir viens no pirmajiem zīmoliem,kurš uzreiz iekrita acīs skatoties ārzemju blogeru video.Tik daudz krāsaini produkti,tik labas cenas,visi tādā sajūsmā..Tad aktīvi sāku sekot līdzi NYX Face Awards konkursiem un pie sevis vienmēr domāju,cik forši ir tas,ka ir šādi zīmoli. Draudzenei no ASV vienmēr palūdzu šo to atvest un sarakstā vienmēr bija kaut kas no NYX.


Taču tad sajūta,ka mūs vienmēr apiet un viss foršais tiek citām valstīm pazuda- NYX Face Awards izgāja pasaulē.Tas norisinājās daudz un dažādās eiropas vietās,tāpat kā ar steigu sāka atvērties oficiālie NYX kosmētikas veikali.

Pie mums 22.oktobrī atvērās lielākais NYX veikals baltijas mērogā.Tas nav mazs veikaliņš,bet kārtīgs kosmētikas mīļotājas sapnis-uzmetot aci liekas,ka mums ir viss tas pats sortiments,kas citur pasaulē, cenas ir draudzīgas un adekvātas, veikals ir pašā centra vidū un viegli atrodams, tajā strādā krāsaini,pozitīvi un interesanti cilvēki,kas gatavi palīdzēt,ieteikt un izskaidrot visu,kas interesē.

NYX komanda bija noorganizējusi superjauku iepazīšanās pasākumu,tāpēc arī es 20.oktobra vakarā devos skatīties,kas tad īsti mūs sagaida. Mūzika, uzkodas, daudz pazīstamu un dzīvē nesatiktu personību, konkursi,balvas,šampanietis un daudz svatčošanas :)
Veikalā ir atrodams teju vai viss,ko sirds kāro.Lūpu stendi ir milzīgi un burtiski acis žilbst no visām tām krāsām.Beidzot mums vair nav tikai rozā,sarkanie un tumšāki toņi...tur ir gan pelēki,gan melni,gan zili,gan zaļi.Visas iespējamās tekstūras un lūpu produktu variācijas.


Manuprāt,NYX zīmols ir īpaši pazīstams tieši ar lūpu produktiem,tāpēc pie tiem bija arī vislielākā aktivitāte. Arī es esmu kritusi grēkā un tagad manā kolekcijā gozējas vairāki NYX lūpu produkti.
Visu apskatīt,mierīgi aptaustīt,apskatīt toņus,pasmaržot un visādi citādi iepazīt nebija iespējams,jo uz šo pasākumu bija ieradušies tik tiešām daudz cilvēki. Plānoju savu vizīti veikt kādā mierīgā darba dienas rītā,kad visi ir vai nu skolā,vai darbā. Tā teikt viss veikals vienai pašai,kur spēlēties :)Šāda veikala atvēršana neilgi pirms Ziemassvētkiem ir kā dāvana visiem puišiem,kas nezin,ko uzdāvināt savām kosmētiku mīlošajām draudzenēm. Veikalā ir iespējams piemeklēt jebko,gandrīz jebkuram vecumam,tāpēc uz turieni došos arī tad,kad meklēšu dāvanas draudzenēm un mazajai māsai. Arī es mājās tā netīšām devu norādes uz to,kur atrodas veikals un kas man kārojas :), lai tie rūķi dzird un sarosās.


Jau ilgi meklēju skaistu,matētu sarkanu acu ēnu, tāpēc noskatīju Full Throttle acu ēnu paleti tonī Color Riot;
Lip Lingerie ir mana un vēl daudzu citu apsēstība,tāpēc noteikti gribu pamēģināt vēl pāris toņus, Emebllishment un Exotic ir lieliski,ikdienā lietojas uz nebēdu, tāpēc Honeymoon, Ruffle Trim un Bedtime Flirt ir nākamie noskatītie;
Angel Veil praimeris un Born to Glow Illuminating praimeris;
Visbeidzot slavētie konsīleri HD Photogenic;


Tāds ir mans pagaidu vēlmju saraksts, zinu,ka tam noteikti klāt nāks netīšie pirkumi un lietas,kuras vienkārši sagribēsies :)

Tāds gala rezumē ir pozitīvas emocijas un ziņkāre,kas mūs vēl sagaida!
Priekā,meitenes!

Paldies NYX komandai par uzaicinājumu un lielisko vakaru!

Kas ir Jūsu NYX vēlmju sarakstā? Ko Jūs ieteiktu man izmēģināt?
Patrīcija

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.