11.07.2016

Oktobra mēneša favorīti 2016

Vai kāds vispār ir aptvēris to,ka ir jau novembris?NOVEMBRIS!
Tas nozīmē,ka tulīt beigsies gads,sāksies nākamais un laiks vienkārši skrien milzu soļiem.
Ja godīgi,es tikko vēl biju vasarā,bet nu jau jāsāk skatīties Ziemassvētku dāvanas.

Bet Ziemassvētku laiks man ir ļoti mīļš un patīkams,tāpēc es nebēdājos :)

Oktobris ir aizskrējis vēja spārniem,bet tas bija ļoti interesants mēnesis-pilns ar dažādiem pasākumiem,jaunumiem un notikumiem.

Mazliet padalīšos ar to,kas man bija mīļš šajā mēnesī-


Īpašu mīlestību izpelnījusies Makeup Revolution Iconic 1 palete-toņi skaisti,klājas labi un ikdienā ļoti ērti lietojami.Par šo (un vēl pāris MR produktiem) būs plašāka atsauksme
Maybelline Fit Me Matte&Poreless tonālais krēms* ir pārņēmis Latvijas meitenes.Man patīk un lietoju praktiski katru dienu visa mēneša garumā. Ideāls ikdienas tonālais krēms.
Urban Decay Primer Potion acu ēnu bāze-jā!jā!jāāā! Kosmētikas kulta lieta,kuru gribēju jau veselu mūžību.Nopirku un neesmu vīlusies.Vislabākā bāze,kādu esmu lietojusi saviem taukainajiem plaksteļiem. :)
NYX Lip Lingerie tonī Embellishment-par šo laikam manu sajūsmu ir dzirdējušas visas.Kaut kas tik seksīgs un skaists.Sajūsma sit augstu vilni.


Dove Dry Oil dušas eļļa*-patīkams aromāts, ļoti laba dušas eļļa par pieņemamu cenu!
Stenders šķidrās ziepes-lai cik dīvaini arī tas nebūtu,bet man ļoti patīk tieši šīs ikdienā.Mājās turu gan virtuvē,gan vannas istabā.Nesausina ādu, dikti smuki smaržo un labi attīra.Iesaku !
The Body Shop Spa Of The World Kamēlijas ķermeņa krēms-arī par šo manu sajūsmu laikam visi jau ir atklausījušies.Lietoju es,lieto mamma, lieto draudzenes un kolēģi.Visi sajūsmā! :)
Maybelline The Colossal Go Chaotic skropstu tuša*-padara skatienu tumšu,seksīgu un noslēpumainu.Ļoti labi sadarbojas ar manām tumšajām acīm,kā arī nekairina acis.Man patīk un lietoju katru dienu!


Protams,šeit noteikti jāpiebilst NYX veikala atvēršanu un Urban Decay stendu atklāšanu.Beidzot pie mums ir tik forši zīmoli,meitenes!!! Es nespēju vien sagaidīt to,kādi vēl zīmoli pie mums parādīsies! Tāpat ir forši sapazīties ar jaunām draudzenēm! :)


Kā jau katru gadu rudens ir mans mīļākais gada laiks virtuvē.

Ķirbji,āboli,plūmes,cidonijas,cigoriņi,kanēlis,kardamons....es dievinu visas šīs garšas! 


Runājot par cepšanām,arī man beidzot ir pašai savs mikserdraudziņš,kas nozīmē,ka darbs ir atnācis uz mājām un tagad jau vairs nav miera pat brīvdienās.Puisis sajūsmā,jo tagad taču banānu maizes,cepumi un citi gardumi tiek taisīti! :) Mīļš,jaudīgs pasteļzaļš draudziņš,kas palīdz padarīt ikdienu saldāku. Smieklīgākais ir tas,ka tagad jau mani vairs ciemos negaida ar tukšām rokām.Tagad vairāk priecājas par to,ko atvedu,nekā par to,ka atnāku ;D


Tā vien liekas,ka oktobrī tikai krāsojos un cepu saldumus! :)

Kāds bija Jūsu oktobris?Kādi ir Jūsu favorīti?
Patrīcija


2 komentāri

  1. Tik forši, ka tik neilgā laika sprīdī mums Latvijā pavisam pieejami kļuva divi ļoti lieli kosmētikas zīmoli!
    Būs man arī jānomēģina Makeup Revolution, dzirdēts ir daudz un dikti!

    www.callmemaddie.com

    AtbildētDzēst
  2. Par Urban Decay bāzi piekrītu, es arī to gribēju jau ļoti, ļoti sen! Arī nopirku un esmu apmierināta, man patīk iepakojums un šķiet, ka tā ies veselu mūžību.

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.