11.07.2016

The Body Shop Down to Earth acu ēnu palete: atsauksme

Šobrīd kosmētikas industrijā ir tik daudz acu ēnu paletes bēšos toņos,ka dažubrīd ir grūti izvēlēties un saprast to,kura būtu tā vislabākā ikdienai. Es vienmēr ar kārām acīm skatos uz krāsaino toņu paletēm,taču tās tā īsti nekad arī neiegādājos,jo tām manā ikdienā nav pielietojuma.Priekšroku dodu neitrālām paletēm,kurās toņi ir dažādi,kā arī paletē ir atrodamas dažādas tekstūras.

Šodien vēlos pastāstīt par ļoti feinu jaunumu no The Body Shop,kas ir radījuši jaunumu-"Down to Earth*" acu ēnu paleti.

Ar ko šī palete atšķiras no visām pārējām?Ražotājs:

Nekas nelīdzinās Mātes Dabas krāsu paletei. No gaišām smiltīm līdz metālam, no siltiem māliem līdz piesātinātiem dārgakmeņiem - šie dabas toņi lieliski izcels Tavu dabisko skaistumu. Uzklāj sausus vai samitrini intensīvākam rezultātam. Mēs zinām, ka Māte Daba nav pārspējama, tāpēc esam bagātinājuši acu ēnas ar Godīgas tirdzniecības marulas, sezama sēklu un babasu riekstu eļļām. Ilgnoturīgas, viegli sapludināmas. Nenosēžas krociņās, nedrūp. 100% vegāniskas, piemērotas jutīgām acīm. Bez minerāleļļām un vazelīna.

Mani ļoti priecē tas,ka šis produkts ir ar pozitīvu un labu vēsturi- tas netiek testēts uz dzīvniekiem, tas ir piemērots vegāniem, cilvēkiem ar jūtīgām acīm utml. Mūsdienās liela sabiedrības daļa pāriet uz vegānisku dzīves veidu, tāpēc ir patīkami,ka kāds to atbalsta un ir pretīmnākošs.
Man šī palete ir īpaši mīļa,jo tā nekairina manas acis, kuras pēdējā laikā ir kļuvušas ļoooti jūtīgas.Nezinu,vai pie vainas jaunās kontaktlēcas,vai alerģijas,bet acis paliek tik jūtīgas un sarkanas,ka vairs nezinu ko lai īsti lietoju.


Man ļoti patīk šīs paletes skaistais dizains.Iepakojums ir elegants un izskatās dārgs (tāds,kādu tu gribi turēt uz savas skaistumkopšanas kumodes,lai priecētu actiņas). Katru toni var izņemt laukā un mainīt ar vietām kā pašam patīk (tikai jāuzmanās,lai nenokrīt zemē un neizšķīst uz visām pusēm) Manuprāt,šī ir ļoti universāla palete un tajā ir tieši pietiekami daudz toņu,lai tos visus varētu izmantot ikdienā.Parasti problēma ar paletēm ir tāda,ka tajās ir tik daudz toņu,ka lielāko daļu no tiem mēs pat neizmantojam (vai sakrīt līdzīgas krāsas). Paletē atrodami 8 skaistas ēnas starp kuriem ir gan matēti toņi, gan samtaini un ar mirdzumiem.
Šī,manuprāt, ir palete ar kuras palīdzību var izveidot gan vieglu,vienkāršu dienas grimu, gan kaut ko tumšāku un dziļāku vakara izgājieniem. Ēnām ir forša konsistence-tāda sviestaina un viegli uzklājama. Arī pigmentācija visām ēnām ir laba, vienīgi matēti melnais man prasījās intensīvāks un krēmīgāks, tā ir vienīgā ēna,kura klājas švīkaini un mazliet krītaini. Bet labu,tiešām intensīvu melnu toni ir grūti atrast (savu īsto un vienīgo vēl neesmu sastapusi).


Savā starpā tās viegli pludinās un kombinējas, noturība ir laba,taču es kā parasti izmantoju acu ēnu bāzi,lai maksimāli izceltu toni. Pēdējā laikā tieši šādi toņi mani uzrunā visvairāk-brūnie visās to nokrāsās.

Tā kā tuvojas svētku un dāvanu laiks,manuprāt,šī ir lieliska dāvana jebkurai kosmētikas mīļotājai, draudzenei vai mammai, kura meklē savu ikdienas acu ēnu paleti. Arī es šo esmu iecienījusi ikdienas gaitās,lai izceltu savas tumši brūnās acis! Paletē nav nekas liekas,nekas pārspīlēts un tā vizuāli izskatās eleganti. Vai es ko tādu gribētu redzēt zem svētku eglītes?Pavisam noteikti!

Cena: 39,00 eur
The Body Shop veikalos
Vērtējums 9/10


Vai esat jau sākušas domāt par Ziemassvētku dāvanām?
Kāda ir Jūsu iecienītākā acu ēnu palete ikdienai?

Patrīcija
---------------------------------
*Testa produkts

Ierakstīt komentāru

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.