12.13.2016

Novembra favorīti

Meitenes, tulīt jau Ziemassvētki!

Man šķiet,ka katru mēneša rakstu es sāku ar frāzi par to,ka laiks skrien vienkārši nenormāli.
Decembris ir ieradies un līdzi atnesis svētku noskaņu. Mums mājās jau visur bumbuļi, virtenes un pati eglīte arī jau ir ceļā (es esmu tāda mega čaklā dekorētāja,kad runājam par Ziemassvētkiem).

Patiesībā šis laiks tiek uzskatīts par tādu mazliet depresīvu pārdomu posmu, taču man decembris asociējas ar siltumu,mīļumu un ģimeni... un eksāmeniem. Bez tiem nu gan nekur,bet sesija ir jau klasika pie kuras esmu pieradusi.

Šodien aši,aši pastāstīšu par tiem produktiem,kuri man patika novembra mēnesī. Par decembra mēnesi diez vai šāds raksts būs,jo plānoju ikgadējo - ko tad īsti mīļoju 2016.gadā! :)
Godīgi sakot, man šajā laikā prāts nesas tikai uz zelta spīguļiem,sarkanām lūpām un darbiem virtuvē. Es esmu kļuvusi par milzīgu virtuves fanātu (tām,kas seko man instagramā patiiya , noteikti ir manījušas manas ikdienišķās konditores izvirtības :) Rudens un ziema ir mani mīļākie gadalaiki, kad gatavot. Sākot jau ar to,ka apkārt tik daudz,ko izmantot, tik daudz garšas un kombinācijas... un ziemas aromāti,garšvielas... es vairāk veidoju receptes un sapņoju par kūkām,kā krāsojos :)
Ja Jūs gribat, lai es kaut ko pagatavoju arī Jums,droši rakstiet komentāros, labprāt kaut ko uzceptu un padalītos gan ar recepti, gan virtuālo kūkas gabaliņu! Vai Jums būtu interesanti palasīt arī par šādiem un tādiem niekiem virtuvē-cepumi, zefīri, saldumi, lielākas kūkas un mazākas kūciņas? :)


Tigi StyleShots Epic Volume šampūns- šo iegādājos uz atlaidēm tīri intereses pēc.Esmu sajūsmā! Smaržo pēc zemenēm un konfektēm, matus attīra ļoti labi ( sausais šampūns, eļļas un viss cits, kas ikdienā tur sakrājas), mati maigi, patīkami saldi smaržo un jūtas viegli. Par apjomu- man mati paši no sevis ir samērā apjomīgi,bet liekas,ka redzu tādu papildus "uhh", kad tie tikko izmazgāti.
Garnier Cleansing Water in oil- jaunākā revolūcija. Ja no sākuma topā bija eļļas, tad micelārie ūdeņi, tad tagad arī tos var samest vienā katlā! Ļoti labi smaržo un viegli tiek galā ar kosmētikas noņemšanu.Šis man patīk labāk,kā klasiskie divfāžu līdzekļi!
The Body Shop Tea Tree 3in1 līdzeklis*- šo izmantoju ikdienā,lai attīrītu seju. Nekādas pumpas, izsitumi vai citi briesmoņi man nenāk ne tuvumā! Nedaudz gan pasausina ādu, bet visādi citādi super!'
Mossa Vitamin Oil Cocktail sejas eļļa- šo biju atlikusi malā,jo pirmajās lietošanas reizēs tas mani nepārliecināja.Likās pārlieku eļļaina, bet es gluži vienkārši nesapratu,kā tā pareizi jālieto. Tā vietā,lai iespiestu kārtīgu devu plaukstās un izzieķētu pa visu seju, tagad pāris piles tiek pārvērstas nomierinošā vakara masāžā, kuras laikā eļļa burtiski pārveidojas-tā jūtas viegla un patīkama. Rezumē-ar mēru,dāmas,ar mēru! :)


Dekoratīvā kosmētika-

Max Factor Skin Luminizer Miracle tonālais krēms*- man ir ļoti iepatikušies MF tonālie krēmi.Novembra mēnesī cītīgi lietoju šo, uz ādas rezultāts lielisks. Drīz būs atsauksme par šo un vēl pāris MF tonālajiem krēmiem!
Urban Decay Primer Potion-slavenākā no acu ēnu bāzēm.Ne velti,tā ir tiešām satriecoša. Acu ēnu lietošana nu ir pavisam cits piedzīvojums!
Maybelline matētā lūpu krāsa tonī* -Rich Ruby. Skaists,klasisks sarkanais tonis, kas šajā laikā ir īpaši iemīļots.
Catrice Velvet Matte lūpu krāsa* tik pat skaistā,sulīgā tonī.

Īsumā tas arī viss par to,kas man novembra mēnesī bija īpaši mīļš. Kādi bija Jūsu favorīti?
Ko interesantu Jūs man ieteiktu izmēģināt?
Patrīcija
-----------------------------
*produkti,kurus man piešķīruši zīmolu pārstāvji testēšanai

1 komentārs

  1. Es labpraat palasiitu kaadu kulinaarijas izvirtiibu rakstu pirms sveetkiem, taa teikt iedvesmai! :)

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.