2.15.2017

Janvāra favorīti, 2017.gads

Sveikas,mīļās!

Cik patīkami ir atkal rakstīt. Šī gada pirmais mēnesis ir paskrējis vēja spārniem, man galvā lēnām sāk dzīvot pavasaris un beeeeeidzot esmu atpakaļ uz sliedēm. Janvāris man katru gadu ir ļoti grūts mēnesis-kā zināms,tad janvāra mēnesī augstskolās norisinās sesijas periods, kas mani burtiski izvilka cauri ellei un atpakaļ-jūtos pat ne pārgurusi, pat ne izsīkusi, bet izbesīta. Šī semestra lekciju saraksts vienkārši uzdzina šausmas, bet tā kā ārā būs pavasaris un saulīte,tas visu atvieglos. :)
Visā savā trakumā biju aizmirsusi nokontrolēt bloga tehniskās iedaļas, kā rezultātā vispār nekam netiku klāt un nevarēju neko atrisināt,bet tagad viss ir kārtībā!
Arī darbā šobrīd notiek viss pa pilnu programmu-tām kuras man seko facebook vai instagram kontos noteikti ir redzējušas desertu ratus un dažādus citus brīnumus. Tagad nu ir tāda stadija, ka darbs galvā 24/7. Šķiet sākusies kūku sezona,kad visiem gribas kaut ko gardu, tāpēc cepu uz nebēdu.
Pamazām plānojam mājās remontu, jo man vajag vairāk vietas virtuvē, kur riņķot :)

Šodienu iesākšu ar favorītu rakstu par to, kas man iemīļots janvāra mēnesī. Veikalos sāk parādīties daudz un dažādu jaunumu, spilgtu krāsu un foršu produktu-gribu izmēģināt pilnīgi visu,taču līdz tam vēl tiksim! Šoreiz gan par skaistumkopšanas lietām, bet esmu nolēmusi turpmāk dalīties arī ar dažādiem citiem favorītiem-virtuves lietiņām, ko redzēju/dzirdēju/pagaršoju utml.Maybelline Age Rewind konsīleris burtiski glāba mani visos tajos agrajos rītos, kas mani pavadīja janvāra mēnesī. Viens no maniem mīļākajiem konsīleriem, ceru, ka viņš kādreiz parādīsies arī mūsu veikalu plauktos!
The Body Shop Superfood Britu rozes sejas maska*- no visa šī briesmīgā dienas ritma, apkures, maz uzņemtā ūdens, mana āda sāka pamatīgi niķoties. Šī sejas maska ļoti labi mitrina sausu, nespodru un panīkušu ādu, kas gan manā gadījumā vairāk izpaudās kā sausi pleķi. Āda paliek mirdzoša un sajūtu ziņā ir superīgi.
NYX Lid Lingerie acu ēnas tonī Rose Pearl- tik skaisti,izgaismojoši un forši.Lietoju vienu pašu pāri visam plakstiņam, esmu mēģinājusi arī kā izgaismotāju uz vaigiem.Darbojas visādi!
Dove Cashmere Comfort līnijas ķermeņa sviests*-uh, cik liels bija mans pārsteigums par šo produktu.Patiešām negaidīju tik mitrinošu, biezas konsistences, smaržīgu un visādi citādi patīkamu krēmu par tik zemām cenām. Šis ļoti atgādina The Body Shop šī sviesta krēmu- gan īpašību ziņā, gan aromāta ziņā. Šo noteikti iesaku izmēģināt.
Mossa Vitamin Oil Cocktail sejas eļļa*- mēģināju cīnīties ar saviem sausajiem pleķiem, šis ļoti palīdzēja. Eļļiņa dara solīto un izmantojot 3-4 pilienus uz sejas nejutu smagnēju, nepatīkamu sajūtu.
Dove Nourishing Care dušas eļļa*-janvāris man bija eļļu mēnesis, iemīļoju dušas eļļas vēl vairāk kā līdz šim. Patīkami smaržo, labi puto un attīra, adekvāta cena-viss, kas man patīk!
Osis+ Udercoat praimeris matiem- ar šo produktu iepazinos jau kādu laiciņu atpakaļ, taču vienmēr par to aizmirsu. Uz Ziemassvētkiem sevi nedaudz palutināju un šis bija viena no dāvanām. Praimeris izlīdzina porainus matus, piešķir antistatisku efektu, dod zīdainu mirdzumu. Tieši tas, kas man vajadzīgs. Lietoju gan mitros, gan sausos matos-mati spīdīgi un gludi!
Sleek i-Divine palete tonī Au naturel- 12 burvīgi toņi ar kuriem spēlēties ikdienā.Pēdējā laikā esmu kā kritusi uz tādiem matētiem, piesātinātiem un tumšiem toņiem.
Sleek Highlighting Palette Solstice- uh un ah ir pirmie vārdi, kas nāk prātā ieraugot šo paleti. Šo man dāvanā atnesa rūķīši, kuri cītīgi seko līdzi manām vēlmēm. Šī palete noteikti ir TĀ palete, kura vajadzīga katrai kosmētikas dīvai. Izgaismotāji ir riktīgi mirdzoši un apžilbinoši-viegli pāršaut pāri strīpai, bet man tāāāāā patīk! :)

Kas Jums patika šajā janvāra mēnesī? Kādi ir Jūsu favorīti? Kas man ir jāizmēģina?
Droši rakstiet, es gaidīšu!

Patrīcija


-------------------------------------------------------------
Produkti, kuri atzīmēti ar * ir zīmola pārstāvju piešķirti testa produkti vai dāvanas!

1 komentārs

  1. Forši favorīti)Sleek Au naturel palette man arī bija, bet iepakojums saplīsa.

    AtbildētDzēst

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.