2.15.2017

L'Oreal Paris jaunumi

Čau,meitenes! :)
Kā zināms veikalos sāk parādīties aizvien vairāk un vairāk jaunumu, tāpēc šodien vēlos pastāstīt par pāris foršiem nieciņiem no L'Oreal Paris.


Pirmā lieta, ko izmantoju praktiski katru dienu ir laineris.Man patīk zīmēt kaķacis, eksperimentēt ar līniju biezumu un toņiem, taču man ir svarīgi, lai lainerim būtu ērts aplikātors.
Savā laikā mēģināti ir daudz un dažādi laineru veidi-gan flomasteri, gan zīmuļi, gan gumijas aplikātori, apaļi, ļoti resni, ļoti tievi, mīksti, cieti... Lai saprastu, kurš lainera aplikātors ir visērtākais-es iesaku tikai un vienīgi mēģināt dažādus. Man tādas patiešām lielas grūtības nesagādā neviens, bet esmu atradusi savus favorītus.


Jaunākais laineris no L'Oreal Paris ir Ultra Precision Superlainer* - šis ir ērts, ar to ir viegli uzzīmēt gan plānu līniju, gan kārtīgu kaķaci, tas ir noturīgs un arī pigmentācijai nav ne vainas. Man patīk, cik kontrolējams ir aplikātors un šis ir ieguvis manas simpātijas! 


Vērtējums: 9/10
Ja runājam par skropstu tušām, tad neviena L'Oreal Paris skropstu tuša nav bijusi mans absolūts favorīts. Īsti nezinu vai pie vainas birstītes, vai pašas tušas formulas, taču tā īsti nekad neesmu sajūsminājusies par šīm tušām. Birstītes vienmēr atgādina kādu spīdzināšanas iekārtu acīm- tušu uzklāt ir neērti un manām acīm nepavisam nepatīk.
L'Oreal Paris Volume Million Lashes Fatale* ir izņēmums- beidzot esmu atradusi arī savu favorītu no plašās skropstu tušu izvēles. Kaut arī neesmu silikona birstīšu kvēlākais fans, šī ir ērta uzklāšanai, tuša tiek dozēta normālos daudzumos, tā ātri nožūst (ir gadījušās tušas, kuras vienkārši nežūst...).
Vai tā ir pati labākā tuša un tā pavisam noteikti ir jāizmēģina?-Nē, bet manas ikdienas vajadzības tā apmierina ļoti labi.


Vērtējums: 8/10

L'Oreal Paris Infaillible Lip Paint*- šie gan man patīk. Pie manis atceļojuši tris toņi un divas tekstūras- matēta un spīdīga. Protams, matētā iegūst manu sirdi uzreiz, bet devu iespēju arī spīdumam. Ir pieejami 6 toņi- 4 matēti un 2 spīdīgi.
 Šīs ir lūpu šķidrās krāsas/lakas... (vai kāds cits jauns vārds, kā nosaukt jau to, kas veikalos atrodams).
Man patīk tas,cik ērts ir aplikātos-beidzot ir padomāts par mazām lūpām,kurām arī gribās foršus produktus. Lūpu lakas patīkami smaržo un tās ir ērti uzklāt.102 Darling Pink ir klasisks nude tonis ikdienai. Tām, kuras ikdienā lieto spīdumus, šis noteikti patiks, bet es esmu pieradusi pie matētām tekstūrām. Noturība šim ir kā jau spīdumam/vieglai lakai-nekas īpašs,ja sāk dzert,ēst vai našķoties.


204 Red Actually- skaists,košs sarkans tonis. Man patīk,ka tas ir matēts. Skaista klasika. Šim noturība ir nedaudz labāka nekā spīdumam, bet tāpat negaidu brīnumus no tik viegla produkta.


207 Wuthering Purple- mī un žē, kā man patīk violetas lūpu krāsas. Es nezinu kas tajās ir tik īpašs, bet tiklīdz es veikalos ieraugu violetu lūpu produktu,man uzreiz ieslēdzas vajdzītis.
Šis ir skaists,matēts,viegls un sulīgs ikdienas violetais. No visiem trīs toņiem šis ir mans favorīts.Vērtējums: 8/10

Bildēs uz actiņām izmantoju gan laineri, gan tušu, tāpēc varat apskatīt tos vieglā darbībā.
Kopumā jaunumus no L'Oreal Paris vērtēju pozitīvi. Šķidrās lūpu krāsas ir ļoti pavasarīgas un vieglas, tieši tas, kas vajadzīgs ikdienai! Patiesībā no lūpu krāsām labprāt iegādāšos vēl divus matētos toņus- Apocalypse Red un Hollywood Beige!


Vai esat mēģinājušas kādu no šiem jaunumiem?
Kas ir jūsu mīļākais laineris?
Patrīcija--------------------------
Produkti, kuri atzīmēti ar * ir L'Oreal Paris zīmola pārstāvju piešķirti testa produkti!

4 komentāri

Latest Instagrams

© Lavender Spark. Design by Fearne.